Hlavní navigace

Solutions Centre pro partnery

17. 10. 2006

[Tisková zpráva] Praha 17. října 2006 – Společnost Symbol Technologies oznámila zahájení provozu Solutions Centre (střediska řešení) v oblasti EMEA. Solutions Centres jsou určena pro partnery, nezávislé prodejce software (ISV), distributory a pro zákazníky, kteří si v nich mohou otestovat a ověřit funkčnost aplikací jiných výrobců s produkty společnosti Symbol. Program ověřování řešení (Solutions Validation Program) pomůže partnerům snížit náklady na vývoj a testování a ti tak budou moci svým zákazníkům poskytovat plně otestovaná řešení připravená k okamžitému použití. První Symbol Solutions Centre bude otevřeno tento měsíc ve Velké Británii a bude k dispozici partnerům a zákazníkům v Evropě, na Středním východě a v Africe.

„V loňském roce jsme spustili první Solutions Centre v sídle ředitelství společnosti Symbol v New Yorku a zaznamenali jsme ohromný úspěch u partnerů, kteří si zde ověřovali svá řešení,“ řekl Jan Burton, viceprezident Symbol EMEA. „Abychom pokračovali v úspěších tohoto programu, rozšiřujeme tuto službu na naše partnery a zákazníky v Evropě, na Středním východě a v Africe tak, aby měli Solutions Centre fyzicky blíže a mohli ho využívat při ověřování svých aplikací a řešení s produkty Symbol, a rovněž tak pomáháme vyřešit bezdrátové a mobilní potřeby společností v této oblasti.“

Symbol Solutions Centre je testovací a vývojářskou laboratoří, ve které se nachází široká škála produktů, příslušenství, periferních zařízení a doprovodných technologií, jež zajišťují dokonalé prostředí k testování a ověřování podnikových mobilních řešení. Partneři programu Symbol PartnerSelect, kteří poskytují aplikace a řešení, mohou nyní spolupracovat s inženýry Symbolu v laboratorním prostředí a testovat své softwarové aplikace a řešení s produkty společnosti Symbol. Solutions Validation Program umožňuje jak softwarovým, tak i hardwarovým partnerům těžit z platformy Mobility Services Platform (MSP), urychluje tak nasazení jejich řešení a přispívá ke zdolání obtíží, kterým jsou vystaveni zákazníci v oblasti údržby a podpory. Zákazníci mohou navíc rovněž využít Symbol Solutions Centre k testování svých aplikací, ať již se jedná o aplikace vyrobené přímo pro ně nebo aplikace dodávané nezávislými poskytovateli, a tak eliminovat rizika před nasazením do praxe.

Dostupnost Symbolu Solutions Centre, jejich zařízení a odborný personál umožní partnerům zkrátit dobu pro uvedení produktu na trh a šetřit čas a peníze při vývoji, testování a podpoře po prodeji. Díky nasazení řešení, jenž je ověřeno pro produkty Symbol, budou zákazníci těžit z aplikačního řešení, u něhož je fungování s produkty společnosti Symbol prokázáno.

„Symbol Solutions Centre poskytuje zákazníkům a partnerům důvěru, že aplikace a řešení, která vyvíjíme, jsou otestována, optimalizována a ověřena s produkty Symbol,“ řekl Larry Klimczyk, generální ředitel společnosti Blackbay Ltd. „Pro nás jako partnera společnosti Symbol je ohromným přínosem to, že nemusíme vynakládat vysoké prostředky na testovací zařízení. Symbol Solutions Validation Program nám pomůže šetřit náklady na trvalou podporu zákazníků u aplikací, jež jsme prověřili v Symbol Solutions Centre.“

Více informací o Symbol Solutions Centre naleznete na adrese: http://www.sym­bol.com/partner.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: E-Ježíšek si i letos zařádí. Nákupy od 2 do 5 tisíc

E-Ježíšek si i letos zařádí. Nákupy od 2 do 5 tisíc

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč