Hlavní navigace

Solutions Centre pro partnery

17. 10. 2006

[Tisková zpráva] Praha 17. října 2006 – Společnost Symbol Technologies oznámila zahájení provozu Solutions Centre (střediska řešení) v oblasti EMEA. Solutions Centres jsou určena pro partnery, nezávislé prodejce software (ISV), distributory a pro zákazníky, kteří si v nich mohou otestovat a ověřit funkčnost aplikací jiných výrobců s produkty společnosti Symbol. Program ověřování řešení (Solutions Validation Program) pomůže partnerům snížit náklady na vývoj a testování a ti tak budou moci svým zákazníkům poskytovat plně otestovaná řešení připravená k okamžitému použití. První Symbol Solutions Centre bude otevřeno tento měsíc ve Velké Británii a bude k dispozici partnerům a zákazníkům v Evropě, na Středním východě a v Africe.

„V loňském roce jsme spustili první Solutions Centre v sídle ředitelství společnosti Symbol v New Yorku a zaznamenali jsme ohromný úspěch u partnerů, kteří si zde ověřovali svá řešení,“ řekl Jan Burton, viceprezident Symbol EMEA. „Abychom pokračovali v úspěších tohoto programu, rozšiřujeme tuto službu na naše partnery a zákazníky v Evropě, na Středním východě a v Africe tak, aby měli Solutions Centre fyzicky blíže a mohli ho využívat při ověřování svých aplikací a řešení s produkty Symbol, a rovněž tak pomáháme vyřešit bezdrátové a mobilní potřeby společností v této oblasti.“

Symbol Solutions Centre je testovací a vývojářskou laboratoří, ve které se nachází široká škála produktů, příslušenství, periferních zařízení a doprovodných technologií, jež zajišťují dokonalé prostředí k testování a ověřování podnikových mobilních řešení. Partneři programu Symbol PartnerSelect, kteří poskytují aplikace a řešení, mohou nyní spolupracovat s inženýry Symbolu v laboratorním prostředí a testovat své softwarové aplikace a řešení s produkty společnosti Symbol. Solutions Validation Program umožňuje jak softwarovým, tak i hardwarovým partnerům těžit z platformy Mobility Services Platform (MSP), urychluje tak nasazení jejich řešení a přispívá ke zdolání obtíží, kterým jsou vystaveni zákazníci v oblasti údržby a podpory. Zákazníci mohou navíc rovněž využít Symbol Solutions Centre k testování svých aplikací, ať již se jedná o aplikace vyrobené přímo pro ně nebo aplikace dodávané nezávislými poskytovateli, a tak eliminovat rizika před nasazením do praxe.

Dostupnost Symbolu Solutions Centre, jejich zařízení a odborný personál umožní partnerům zkrátit dobu pro uvedení produktu na trh a šetřit čas a peníze při vývoji, testování a podpoře po prodeji. Díky nasazení řešení, jenž je ověřeno pro produkty Symbol, budou zákazníci těžit z aplikačního řešení, u něhož je fungování s produkty společnosti Symbol prokázáno.

„Symbol Solutions Centre poskytuje zákazníkům a partnerům důvěru, že aplikace a řešení, která vyvíjíme, jsou otestována, optimalizována a ověřena s produkty Symbol,“ řekl Larry Klimczyk, generální ředitel společnosti Blackbay Ltd. „Pro nás jako partnera společnosti Symbol je ohromným přínosem to, že nemusíme vynakládat vysoké prostředky na testovací zařízení. Symbol Solutions Validation Program nám pomůže šetřit náklady na trvalou podporu zákazníků u aplikací, jež jsme prověřili v Symbol Solutions Centre.“

Více informací o Symbol Solutions Centre naleznete na adrese: http://www.sym­bol.com/partner.

120na80.cz: Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává