Hlavní navigace

SonicWALL podstatně zvyšuje výkon a spolehlivost řešení jednotné správy hrozeb

[Tisková zpráva] SUNNYVALE, Kalifornie – 23. února 2009 — Společnost SonicWALL, Inc. (NASDAQ: SNWL), přední dodavatel infrastruktury pro zabezpečení sítí, rozšířila své oceňované portfolio řešení jednotné správy hrozeb o novou řadu pro malé firmy SonicWALL TZ 210 Series. TZ 210 integruje vysoce výkonný firewall na principu hloubkového prověřování paketů, gigabitový ethernet a automatické technologie přepnutí na záložní systém v případě poruchy, což z něj dělá nejkomplexnější platformu zabezpečení sítě pro malé firmy za cenu pod 1000 dolarů. Druhým členem série je TZ 210 Wireless-N, první řešení jednotné správy hrozeb s integrovaným rozhraním ultrarychlé bezdrátové sítě 802.11n.

„TZ 210 nabízí výkon, který nemá mezi řešeními jednotné správy hrozeb pod tisíc dolarů obdoby,“ řekl Patrick Sweeney, viceprezident marketingu produktů ve společnosti SonicWALL. „Špičkový výkon a spolehlivá ochrana zabezpečení sítě, jež TZ 210 poskytuje, jsou důkazem našeho odhodlání neustále inovovat. V ekonomicky náročné době potřebují malé firmy přístup k bezpečnostním zařízením na skutečné podnikové úrovni, ovšem za cenu, kterou si mohou dovolit. Nemohou se spoléhat na levné, avšak kvalitativně podřadné spotřební výrobky, jež vytvářejí falešný pocit bezpečí. Potřebují řešení, které jim dá vše, co má jejich konkurence, a ještě něco navíc.“

Poskytovatelé internetových služeb nyní nabízejí malým firmám za dostupné ceny širokopásmové rychlosti srovnatelné s těmi, jaké používají velké podniky. Současná bezpečnostní zařízení však nedovolují malým firmám tyto možnosti naplno využít. S řešením SonicWALL tento problém mizí. Vzrůstající úroveň útoků – virů, červů, napadení, nebezpečného obsahu a dalších hrozeb – vyžaduje použití široké řady služeb zabezpečení sítě. Tyto služby však dosud zpravidla vyžadovaly, aby si firma vybrala mezi zabezpečením nebo výkonem. To je minulost. TZ 210 svou mimořádně výkonnou architekturou hloubkového prověřování paketů odstraňuje nutnost přistoupit na kompromis v jakémkoli z těchto hledisek.

Srdcem zařízení SonicWALL TZ 210 je bezpečnostní modul Unified Threat Management s propustností 50 Mb/s a funkcí automatického přepnutí na záložní systém v případě poruchy. SonicWALL TZ 210 Series obsahuje WAN a LAN porty gigabitového ethernetu a volitelně rovněž nejrychlejší bezdrátové rozhraní 802.11n. Tato komplexní funkčnost poskytuje malým firmám a vzdáleným nebo pobočkovým kancelářím nesrovnatelnou UTM ochranu před průběžně se vyvíjejícími hrozbami v drátových i bezdrátových sítích.

„Neustále hledám výkonná řešení zabezpečení sítě, pro jejichž instalaci a údržbu nejsou vyžadovány masivní kapitálové nebo časové investice,“ řekl Michael Campbell, správce IT ve společnosti EthosPartners HMG. „Zařízení SonicWALL TZ 210 Series na nás udělalo obrovský dojem jak bohatou funkční výbavou, tak nekompromisním výkonem. Když zohledníte jeho cenu, je evidentní, že se společnosti SonicWALL skutečně podařilo vytvořit nový standard v oblasti zabezpečení sítí pro malé a střední firmy.“

TZ 210 Series ve standardní výbavě podporuje neomezený počet síťových uzlů a nabízí funkčně bohatý firmware SonicWALL SonicOS Enhanced. Správci sítí rovněž ocení systém správy SonicWALL Global Management System (GMS), který poskytuje komplexní řídící a reportovací nástroje pro zjednodušenou konfiguraci, vynucování a správu z centrálního umístění.

Další informace naleznete na adrese: http://www.so­nicwall.com/e­mea/TZ_Series­.html

O společnosti SonicWALL, Inc.
Závazkem společnosti SonicWALL je zlepšování výkonu a produktivity podniků všech velikostí, a sice postupným odstraňováním vysokých nákladů a komplikovanosti plynoucí z provozování bezpečné sítě. SonicWALL prostřednictvím své sítě deseti tisíc obchodních partnerů prodala přes milión zařízení, jež pomáhají desítkám miliónů uživatelů počítačů v podnicích po celém světě udržovat jejich data v bezpečí a pod kontrolou. Mezi oceňované produkty SonicWALL patří řešení zabezpečení sítě, bezpečného vzdáleného přístupu, zabezpečení obsahu, zálohování a obnovení a technologie prosazování zásad a správy systémů. Další informace najdete na webové adrese http://www.so­nicwall.com/.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?