Hlavní navigace

Sony VAIO nabízí 3 měsíce internetového připojení od O2 ZDARMA

7. 7. 2010

[Tisková zpráva] Společnost Sony v České republice navázala u vybraných modelů notebooků VAIO spolupráci s telekomunikačním operátorem Telefónica O2 Czech Republic a.s..

O2, jakožto operátor s největším 3G pokrytím, zavádí od 1. června 2010 na trh novou datovou službu. Všichni zákazníci mají možnost si pořídit mobilní datové internetové připojení formou předplaceného kreditu, podobně jako je tomu u hlasových služeb. Se službou O2 Předplacený mobilní internet mohou uživatelé surfovat bez závazku, kdykoli budou chtít.

V souvislosti s tímto balíčkem nově představených služeb O2 se společnost Sony rozhodla poskytnout zákazníkům až 3 měsíce internetového připojení zdarma u vybraných modelových řad svých mobilních notebooků VAIO.

Internet až na 3 měsíce zdarma přichází se Sony VAIO notebooky s integrovaným 3G modemem, jenž zabezpečuje uživateli bezproblémové připojení a užívání datových služeb kdykoli a kdekoli, pokud je k dispozici pokrytí signálem operátora, bez nutnosti připojování dalšího nezbytného hardware jako USB modem, Express card či PCMCIA card.

Notebook Sony VAIO řady Z či S je skutečně mobilním pracovištěm. Lehký, mobilní notebook s kvalitním výkonem, zpracováním, použitými materiály a dlouhou výdrží akumulátoru je vhodným prostředkem pro mobilní práci kdykoli a kdekoli.

V průběhu léta 2010 naleznou zákazníci v každém balení notebooků VAIO Z12 a S12 přidanou SIM kartu s datovým tarifem od O2, kterou pouze zasunou do slotu pod akumulátorem notebooku, a návod na aktivaci balíčku. Po spuštění operačního systému postupují podle přiloženého návodu a po chvíli již mohou bezproblémově surfovat na internetu.

Období 12 týdnů Sony VAIO O2 bezplatného internetu začíná předem aktivovaným týdnem zdarma, kde podmínkou čerpání dalšího období 11 týdnů je registrace na speciálních webových stránkách www.o2pripojse.cz .Tento web slouží zákazníkům také pro nákup denních balíčků, pro přehled o čerpání služeb a pro dobíjení kreditu. Veškeré potřebné informace se zobrazují jen při připojení přes SIM kartu O2. Zákazník si webovou adresu nemusí pamatovat, otevírá se automaticky po připojení k internetu.

Kartu lze po uplynutí doby zdarma dobíjet standardními způsoby prostřednictvím bankomatů, internetového bankovnictví nebo Sazka terminálů. Dobíjecí kód zákazník zadává na www.o2pripojse.cz. Po prvním dobití má možnost zpřístupnit si na kartě také hlasové služby.

Sony a O2 chtějí tímto projektem 3 měsíců internetu zdarma podnítit uživatele přemýšlet o mobilním internetu jako součásti svého každodenního života a obzvláště, ve spojení s velmi mobilními notebooky Sony VAIO řad S a Z s integrovaným 3G modemem a dlouhou výdrží akumulátoru, ocenit možnosti mobilního připojení kdykoli a kdekoli budou potřebovat.

O společnosti Sony:
Sony je přední celosvětový inovátor v oblasti výrobků audio, video, komunikačních a informačních technologií jak pro soukromé spotřebitele, tak i pro profesionální trhy. Jméno Sony má dobrý zvuk díky audiovizuálním výrobkům, jako je televizor BRAVIA™ LCD s vysokým rozlišením (HD), digitální fotoaparát Cyber-shot™,videokamera Handycam® nebo MP3 přehrávač Walkman® a dále osobní počítače VAIO™ a profesionální HD vysílací zařízení, které využívá zejména technologii XDCAM™ HD. Společnost Sony nabízí v oblasti vysokého rozlišení kompletní hodnotový řetězec a díky své činnosti na poli spotřební elektroniky, hudby, záznamu a přenášení obrazu, her a online zařízení je jednou z předních světových značek pro digitální zábavu. Po celém světě zaměstnává na 170 000 pracovníků.

Díky svému dlouhodobému fotbalovému partnerství – jako oficiální sponzor Ligy mistrů UEFA do roku 2012, jako oficiální partner FIFA do roku 2014 a jako globální sponzor mistrovství světa ve fotbale v letech 2010 a 2014 – má společnost Sony podíl na nadšení miliónů fotbalových fanoušků po celém světě.

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu