Hlavní navigace

Společnost CTP spustila nový web www.ctpark.eu od agentury Nydrle.

21. 1. 2009

[Tisková zpráva] Webové stránky jsou unikátním řešením využívajícím nejnovější technologie pro zpracování videa, 3D a panoramatických pohledů v kombinaci s technologií AJAX.

Hlavní obchodní činností CTP je výstavba logistických parků s velkou přidanou hodnotou. Zadáním klienta bylo vytvořit on-line prezentaci, která zefektivní první kroky obchodního procesu. Cílem je informovat uživatele o kompletním portfoliu služeb a aktivitách společnosti, edukovat potencionálního zákazníka na téma variabilního sytému nabídky tak, aby si mohl vybrat to správné řešení bez pomoci třetí osoby a zároveň implementovat nástroj pro snadné a intuitivní vyhledání aktuálně dostupných budov, odpovídajícím specifickým potřebám různě zaměřených firem.

Web je v zásadě rozdělený na dvě hlavní části. První část je tvořena kontinuální prezentací s možností uživatelovi interakce. Obsahem je právě video v kombinaci s 3D animacemi, ilustračními obrázky a panoramatickými pohledy. Tři osoby zde prezentují tři různé typy informací. Na úvodu se setkáme s ženou představující PR managerku hovořící o základních hodnotách společnosti, komunikuje hlavní myšlenku a výhody řešení CTP. Další přichází na scénu muž – stratég. Ten vysvětluje koncept a pricipy, které dělají CTPark výjimečným řešením pro nejrůznější typy firem. Poslední osobou vystupující v prezentaci je stavební inženýr podávající detailní informace o technických vlastnostech jednotlivých budov i celého parku. Uživatel má možnost prezentaci pasivně sledovat, nebo může vybírat sekce podle vlastního zájmu. Pro detailní pohled na reálné budovy slouží funkce dynamického panoramatického zobrazení (360×180 stupňů).

Ve chvíli, kdy uživatele zajímá již konkrétní budova, případně další informace, obrátí svou pozornost na druhou část webu. Když na ni v průbehu přehrávání klikne, video se zastaví, zmenší a uvolní prostor novému obsahu. Uživatel tak prochází jednotlivé sekce a přitom má pocit že je stále na stejné stránce. Nedochází ke klasickému načítání, vše se mění dynamicky v okně prohlížeče, aktualizuje se jen URL v navigační liště. Pro uživatele tedy není problém uložit odkaz na jakoukoli podsekci.

“Prezentaci jsme pojali jako televizi, tzn. v případě zájmu se můžete dívat a sledovat kontinuální prezentaci. V případě, že Vás zajímá konkrétní informace, stačí se překliknout na jiný kanál. V zahraničí jsou takové weby už docela běžné, u nás jde vzhledem k propojení několika nových technologií stále o jistý unikát,” říká Michal Nýdrle.

Důraz je kladen i na důsledné sledování uživatelské aktivity na webu. Veškerý pohyb je minitorován a ukládán ve formě statistických dat jakožto další zdroj pro podporu prodeje i budoucí rozvoj SEO, SEM i prezentace jako takové.

CTP Invest: Společnost CTP Invest nabízí svým klientům komplexní řešení v oblasti pronajímatelných nemovitostí a zákaznicky specifické nájemní smlouvy za finančně výhodných podmínek. Jako diverzifikovaný developer se zabýváme nejen projekty, které budou nabídnuty našim klientům k pronájmu, ale také projekty nemovitostí které mají spekulativní charakter. Je v našem vlastním zájmu, jako vlastníků námi uváděných objektů, aby hodnota našich investic dlouhodobě rostla. Navíc jsme specialisty v oblasti poskytování komplexního financování široké palety stavebních záměrů.

Nydrle studio: Společnost Nydrle studio nabízí služby v oblasti on-line marketingu a tvorbě on-line komunikační strategie. Do těchto služeb spadá tvorba konceptů, web-designu, programování, video produkce, nákup médií a samozřejmě následné hodnocení efektivity.

Nydrle studio je jedna z předních on-line reklamních agentur působících v ČR a jejím cílem je přinášet nová kreativní řešení přispívající k všeobecnému rozvoji marketingové komunikace na internetu.

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu