Hlavní navigace

Společnost CTP spustila nový web www.ctpark.eu od agentury Nydrle.

[Tisková zpráva] Webové stránky jsou unikátním řešením využívajícím nejnovější technologie pro zpracování videa, 3D a panoramatických pohledů v kombinaci s technologií AJAX.

Hlavní obchodní činností CTP je výstavba logistických parků s velkou přidanou hodnotou. Zadáním klienta bylo vytvořit on-line prezentaci, která zefektivní první kroky obchodního procesu. Cílem je informovat uživatele o kompletním portfoliu služeb a aktivitách společnosti, edukovat potencionálního zákazníka na téma variabilního sytému nabídky tak, aby si mohl vybrat to správné řešení bez pomoci třetí osoby a zároveň implementovat nástroj pro snadné a intuitivní vyhledání aktuálně dostupných budov, odpovídajícím specifickým potřebám různě zaměřených firem.

Web je v zásadě rozdělený na dvě hlavní části. První část je tvořena kontinuální prezentací s možností uživatelovi interakce. Obsahem je právě video v kombinaci s 3D animacemi, ilustračními obrázky a panoramatickými pohledy. Tři osoby zde prezentují tři různé typy informací. Na úvodu se setkáme s ženou představující PR managerku hovořící o základních hodnotách společnosti, komunikuje hlavní myšlenku a výhody řešení CTP. Další přichází na scénu muž – stratég. Ten vysvětluje koncept a pricipy, které dělají CTPark výjimečným řešením pro nejrůznější typy firem. Poslední osobou vystupující v prezentaci je stavební inženýr podávající detailní informace o technických vlastnostech jednotlivých budov i celého parku. Uživatel má možnost prezentaci pasivně sledovat, nebo může vybírat sekce podle vlastního zájmu. Pro detailní pohled na reálné budovy slouží funkce dynamického panoramatického zobrazení (360×180 stupňů).

Ve chvíli, kdy uživatele zajímá již konkrétní budova, případně další informace, obrátí svou pozornost na druhou část webu. Když na ni v průbehu přehrávání klikne, video se zastaví, zmenší a uvolní prostor novému obsahu. Uživatel tak prochází jednotlivé sekce a přitom má pocit že je stále na stejné stránce. Nedochází ke klasickému načítání, vše se mění dynamicky v okně prohlížeče, aktualizuje se jen URL v navigační liště. Pro uživatele tedy není problém uložit odkaz na jakoukoli podsekci.

“Prezentaci jsme pojali jako televizi, tzn. v případě zájmu se můžete dívat a sledovat kontinuální prezentaci. V případě, že Vás zajímá konkrétní informace, stačí se překliknout na jiný kanál. V zahraničí jsou takové weby už docela běžné, u nás jde vzhledem k propojení několika nových technologií stále o jistý unikát,” říká Michal Nýdrle.

Důraz je kladen i na důsledné sledování uživatelské aktivity na webu. Veškerý pohyb je minitorován a ukládán ve formě statistických dat jakožto další zdroj pro podporu prodeje i budoucí rozvoj SEO, SEM i prezentace jako takové.

CTP Invest: Společnost CTP Invest nabízí svým klientům komplexní řešení v oblasti pronajímatelných nemovitostí a zákaznicky specifické nájemní smlouvy za finančně výhodných podmínek. Jako diverzifikovaný developer se zabýváme nejen projekty, které budou nabídnuty našim klientům k pronájmu, ale také projekty nemovitostí které mají spekulativní charakter. Je v našem vlastním zájmu, jako vlastníků námi uváděných objektů, aby hodnota našich investic dlouhodobě rostla. Navíc jsme specialisty v oblasti poskytování komplexního financování široké palety stavebních záměrů.

Nydrle studio: Společnost Nydrle studio nabízí služby v oblasti on-line marketingu a tvorbě on-line komunikační strategie. Do těchto služeb spadá tvorba konceptů, web-designu, programování, video produkce, nákup médií a samozřejmě následné hodnocení efektivity.

Nydrle studio je jedna z předních on-line reklamních agentur působících v ČR a jejím cílem je přinášet nová kreativní řešení přispívající k všeobecnému rozvoji marketingové komunikace na internetu.

Vitalia.cz: Cena stejného léku se liší i o tisíce

Cena stejného léku se liší i o tisíce

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Měšec.cz: Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček