Hlavní navigace

Společnost Epson uvádí na trh nejnovější ultrapřenosné projektory pro uživatele, kteří jsou stále v pohybu

23. 11. 2010

[Tisková zpráva] Nová řada nabízí výjimečnou kvalitu obrazu v nejtenčím a nejlehčím provedení, jaké kdy Epson nabídl.

18. listopadu 2010 – Společnost Epson®, světová jednička na trhu s projektory1, představuje nové projektory EB-1750, EB-1760W, EB-1770W a EB-1775W – řadu, která nabízí kombinaci jasného obrazu, vysoké kvality a lehkého, štíhlého provedení. Tato řada projektorů, které jsou těmi nejlehčími a nejtenčími, jaké kdy Epson nabídl, byla navržena speciálně pro profesionály, kteří jsou stále na cestách. 

Projektory se snadno vejdou do přenosné brašny pro laptop, protože díky své  váze  1,7 kg a ultratenkému provedení o výšce pouhých 44 mm jsou dokonce menší než většinalaptopů. Tato výhoda v kombinaci s rychlým a jednoduchým nastavením a funkcemi rychlého spuštění a okamžitého vypnutí je zárukou bezproblémové prezentace a projekce, kdykoli jste mimo svou kancelář. 

Díky použité  technologii Epson 3LCD se mohou projektory pochlubit mimořádným světelným výkonem až do 3 000 lumenů a barevným světelným výstupem, který je stejně vysoký jako je výstup bílého světla. To znamená, že prezentace přinášejí zářivé, ale přirozené barvy, které jsou velmi působivé i za plného denního světla, což posluchačům umožňuje pohodlné zapisování poznámek. 

Valerie Riffaud-Cangelosi, senior business manager pro projektory společnosti Epson, k tomu dodává: „Tyto projektory jsou těmi nejpokročilejšími v oblasti mobilní prezentace. Funkcí automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení jsou vybaveny všechny modely. Projektor EB-1775W má navíc i funkci automatické horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení. To znamená, že obraz je na každém rovném povrchu okamžitě zaostřen a funkce automatické horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení upraví tvary tak, aby projekce byla přesná. Pomocí určeného tlačítka lze ovládat exkluzivní funkci přizpůsobení projekční ploše „Screen Fit", která zajišťuje, že je projekce dokonale umístěna na každou projekční plochu s černým rámem, takže obraz je vždy během několika sekund vyrovnaný a nezkreslený.” 

Vysokorychlostní  bezdrátové při­pojení k síti je součástí projektoru EB-1775W a volitelné u pro­jektorů EB-1760W/1770W a nabízí uživatelům osvobození od kabelů. Je-li projektor připojen prostřednictvím softwaru pro síťovou projekci Easy MP Network Projection, nabízí řadu vylepšených funkcí včetně zobrazení na několika projekčních plochách a poskytuje možnost připojení až čtyř projektorů z jediného počítače. Máte-li klíč pro rychlé připojení k bezdrátové síti, který je volitelnou variantou, nemůžete se připojit do sítě snadněji.   

Projekci velkého obrazu lze uskutečnit i v omezeném prostoru. K dosažení 60pal­cového obrazu (o poměru stran 16:10) stačí, aby byl projektor umístěn ve vzdálenosti 1,35 metru. 

Všechny modely, s výjimkou EB-1750, nabízejí nativ­ní WXGA rozlišení, které  bez nutnosti jakékoli úpravy zobrazí vše, co vidíte na širokoúhlém displeji počítače (Mac a PC). Na projekční ploše je tak zobrazeno o 30 % více pixelů než v případě rozlišení XGA. 

Pro profesionály, kteří jsou stále v pohybu a hledají širší využitelnost, je tato řada vybavena funkcí USB zobrazení 3 v 1 – unikátní  pro Epson, která uživatelům umožňuje přehrávat zvuk, obraz a ovládat projektor použitím jediného USB kabelu, kompatibilního s počítači Mac. Software Epson, který je součástí, konvertuje slidy aplikace PowerPoint a umožňuje tak multimediální prezentace, ke kterým nepotřebujete počítač a které lze zobrazovat přímo z USB flash disku. 

Projektory jsou k dispozici od listopadu 2010 za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH: EB-1750 za 19.790,– Kč, EB-1760W za 23.790,– Kč, EB-1770W za 34.090,– Kč a EB-1775W za 39.390,– Kč.

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu