Hlavní navigace

Společnost ICZ rozšiřuje aktivity v oblasti IT služeb pro soukromý sektor

[Tisková zpráva]

Společnost ICZ rozšiřuje aktivity v oblasti IT služeb pro soukromý sektor

Praha, 5. května 2004 – Společnost ICZ a.s., jeden z předních poskytovatelů služeb informačních technologií v České republice a na Slovensku, dnes oznámila, že vytvořila novou divizi s názvem E-business.

Nová divize E-business společnosti ICZ a.s. se soustředí na pomoc zákazníkům při zavádění sady aplikací Oracle E-Business Suite a příbuzných služeb. Nová divize bude rovněž prodávat a realizovat některá řešení pro řízení projektů od firmy Primavera Systems, Inc. včetně takových produktů, jako jsou Primavera Project Planner a Primavera Team Play, a poskytovat k nim podporu.

Do nové divize přichází sedmnáct dalších odborníků z oblasti informačních technologií s potřebným vzděláním a zkušenostmi, v čele s ing. Rajmundem Pavlou, dříve generálním ředitelem společnosti Agility. Nový člen managementu ICZ byl v minulosti jedním ze spolumajitelů firmy FCC Folprecht, která byla později prodána společnosti Logica.

ICZ se od dnešního dne stává součástí sítě partnerů společnosti Oracle – Oracle Partner Network. Získá tak možnost rychleji rozvíjet znalosti a zkušenosti při zavádění Oracle E-Business Suite a stane se důvěryhodným zdrojem pro zájemce o toto řešení. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo společnost ICZ přesvědčit, aby se stala naším partnerem ve sféře aplikací Oracle E-Business Suite, " říká Martin Illner, generální ředitel Oracle Czech s.r.o. "ICZ je předním hráčem v oblasti IT služeb v České republice a Oracle jedním z předních poskytovatelů business aplikací. Velmi vítám, že dvě tak silné společnosti jako ICZ a Oracle spolupracují.“

S okamžitou platností se ICZ stává také autorizovaným zástupcem produktů firmy Primavera Systems, Inc. Bude prodávat a implementovat sadu řešení Primavera Suit pro řízení projektů a poskytovat k nim podporu. „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s ICZ v České republice a cítíme, že se jedná o významný krok vpřed pro naše stávající i budoucí zákazníky,“ říká David Oates, viceprezident Primavera Systems, Inc. „I když jsme vždy měli v České republice skvělé partnery, ve společnosti ICZ nyní získáváme partnera, který bude schopný zajistit zdroje, nezbytné pro skutečně prvotřídní prodej a podporu produktů.“

„Společnost ICZ byla řadu let velmi úspěšná při poskytování služeb v oblasti veřejného i soukromého sektoru,“ říká Manfred Joseph, generální ředitel ICZ a.s. „Výrazněji jsme se však dosud uplatňovali především v oblasti veřejné správy. I když chceme v tomto segmentu zůstat i nadále vedoucí firmou, součástí naší strategie je rozhodnutí získat významnější zastoupení a pozici také v oblasti poskytování IT služeb v soukromém sektoru. Naše nová divize je prvním významným výsledkem tohoto směřování. Podařilo se nám získat některé z nejlepších konzultantů produktů firmy Oracle v této zemi. Věřím, že významně přispějí k prospěchu našich zákazníků a zvýší hodnotu naší firmy.“

O společnosti ICZ a.s.

Společnost ICZ patří v České republice mezi nejvýznamnější firmy poskytující služby v oblasti informačních technologií. Svým klientům nabízí ICZ a.s. rozsáhlé portfolio produktů, služeb a řešení. Opírá se přitom o zázemí týmu zkušených specialistů. ICZ patří mezi TOP 10 Systémových integrátorů. Je pátou nejrychleji rostoucí firmou ve střední Evropě v žebříčku Fast50, vyhlašovaném společností Deloitte&Touche. Další informace najdete na http://www.i.cz./.

O společnosti Oracle

Oracle je největší světový dodavatel podnikového software. Další informace o společnosti Oracle najdete na http://www.ora­cle.com/.

O společnosti Primavera Systems, Corp.

Od svého založení v roce 1983 se společnost Primavera Systems, Inc. stala vedoucím dodavatelem produktů pro řízení projektů (Project Management) v multiprojektovém prostředí ve všech oblastech průmyslu. Primavera působí celosvětově prostřednictví tří svých kanceláří a více než 50 partnerů. Produkty Primavera, jako vysoce spolehlivé, přístupné a univerzální, pomáhají zákazníkům dosahovat a zvyšovat úspěšnost jejich dodávek projektů, programů a služeb. Další informace najdete na http://www.pri­mavera.com/.

Kontakt :
PhDr. Olga Vomáčková
Marketing Manager
ICZ a.s.
V Olšinách 2300/75, 100 97 Praha 10, CZ
Tel.: +420 281 002 631
Tel.: +420 281 002 222
Fax: +420 281 002 244
GSM: +420 724 429 136
olga.vomackova@i.cz

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: Cena stejného léku se liší i o tisíce

Cena stejného léku se liší i o tisíce

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Měšec.cz: Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny