Hlavní navigace

Společnost InterSystems zvolila pro integrační platformu Ensemble adaptéry iWay

13. 5. 2004

[Tisková zpráva] Společnost InterSystems zvolila pro integrační platformu Ensemble adaptéry iWay.

Cambridge (Mass., USA), 12. května 2004 – Společnosti InterSystems Corporation a iWay Software, dodavatel adaptérů, dnes oznámily, že InterSystems nabízí adaptéry iWay jako součást své integrační platformy Ensemble.

Společnost InterSystems nedávno představila produkt Ensemble, což je jediná integrační platforma, která zahrnuje funkcionality integračního serveru, aplikačního serveru, vysoce výkonné objektové databáze a unifikovaného vývojového a řídícího prostředí v jediném, architektonicky konzistentním produktu. Ensemble je určen pro zajištění rychlé integrace i u nejkomplex­nějších projektů, u kterých je požadována integrace široké škály aplikací a nesourodých databází, uvedl Trevor Matz, generální ředitel společnosti InterSystems pro integraci aplikací. Naše partnerství se společností iWay, jejíž technologie adaptérů se rovněž zaměřuje na rychlou integraci, má za následek synergii, která již u prvních projektů Ensemble zaznamenala první konkrétní přínosy.

Společnost iWay Software sídlící v New Yorku je jedničkou na trhu v oblasti middleware, který zrychluje iniciativy v oblasti e-businessu prostřednictvím rychlé integrace komplexních back-office systémů. Schopnost společnosti InterSystems efektivně využít našich adaptérů v Ensemble jasně ilustruje jejich hloubkové porozumění požadavkům na integraci podnikových aplikací, uvedl John Senor, prezident společnosti iWay Software. Jejich technická odbornost a kreativita se odrážejí také v jejich nově představené produktové řadě Ensemble.

Rychlá integrace pro spokojenost zákazníků

Jedním z prvních příkladů úspěšné integrace za pomoci Ensemble a adaptérů iWay Software je systém OneFamily, který byl implementován floridským ministerstvem pro děti a rodiny (Florida Department of Children and Families – DCF). Toto největší ministerstvo ve svém státě v srpnu spustilo první fázi projektu, v jehož rámci bude 59 aplikací a různých databází integrováno do formy kombinované webové aplikace poskytující jednotný a unifikovaný přístup ke všem relevantním informacím týkajícím se jakéhokoliv jednotlivého klienta DCF. Provoz byl zahájen s pěti aplikacemi, přičemž jedna z nich využívá největší IMS databázi na světě, říká Ben Harris, zástupce tajemníka ministerstva pro provoz a informační technologie. S Ensemble a s IMS adaptérem od iWay Software jsme dokázali integrovat informace z pěti systémů a zahájit provoz během 90 dnů. Po úspěšné realizaci první fáze nyní postupujeme dále a v průběhu roku 2004 plánujeme agresivní rozšíření počtu aplikací. Společnosti InterSystems a iWay Software učinily v případě DCF z rychlé integrace skutečnost.

Jako další příklad je možné uvést společnost Fisepe, která byla odpovědná za plánování, koordinaci a realizaci IT programů pro vládní sektor v brazilském státě Pernambuco. Fisepe použila Ensemble a iWay Software Telnet Emulator Adapter pro 3270 k integraci systémů objednávek a správy zásob do jednotného elektronického nabídkového systému. Společnost InterSystems realizovala náš počáteční projekt integrace za pouhých 10 dnů, přičemž výsledky předčily očekávání, uvedl Carlos Farache, prezident a generální ředitel společnosti Fisepe. Adaptér od iWay Software byl klíčový pro umožnění integrace mezi naším mainframe provozním prostředím a platformami Windows 2000 server, na kterých běží naše vládní řídící systémy.

Rostoucí celosvětová základna zákazníků Ensemble vykazuje podle Matze podobné úspěchy. Je potěšením spolupracovat se společností iWay Software na dosažení takto rychlého úspěchu zákazníků. Jejich technologie a vedoucí pozice na trhu middleware podtrhují naši velmi úspěšnou a funkční spolupráci.

V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

PRAM
Patrik Schober
patrik.schober@pram­.cz

O společnosti iWay Software

iWay Software, an Information Builders company a přední světový dodavatel adaptérů zrychluje integraci ve firmách tím, že poskytuje nástroje, které umožňují snadnou implementaci architektur orientovaných na služby. Klienti díky použití produktů iWay získávají rychlou návratnost investic, snižuje se množství individuálního programování a je umožněno rychlé vyřešení problémů při postupném vytváření architektury, která je zárukou podpory dlouhodobých projektů. Největší jména v oboru software včetně firem BEA, Microsoft a SAP používají adaptéry iWay pro zjednodušení přístupu k ERP a CRM systémům, ke zpracování zpráv, k tradičním systémům, k e-business protokolům jako jsou AS2 a ebXML atd. V případech, kdy zákazník požaduje dodatečnou transformaci zpráv integraci dat je iWay přirozenou volbou – bez ohledu na to, zda samostatně, nebo v kombinaci s dalším middleware. Více informací naleznete na internetových stránkách www.iwaysoftwa­re.com.

O společnosti InterSystems

Po více než 25 let se společnost InterSystems Corporation (www.InterSys­tems.com), jejíž sídlo je ve městě Cambridge ve státě Massachusetts, orientuje na uspokojování potřeb organizací v sektoru IT a profesionálních vývojářů. Společnost InterSystems dodává databázový a integrační software, který umožňuje rychlé vytváření a integraci vysoce výkonných aplikací klíčových pro úspěšnou činnost organizací. Post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble, což jsou vlajkové lodi mezi produkty společnosti InterSystems, sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů a eliminující neodmyslitelné rozdíly mezi objektovými a relačními technologiemi.

Více než 4 milióny uživatelů používá pro svou činnost klíčové aplikace, které jsou založeny na softwaru společnosti InterSystems. Pro vývojáře aplikací a integrátory po celém světě je dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je poskytována nepřetržitá technická podpora.

InterSystems B.V., organizační složka, podporuje prodej Caché od r. 1999 také v České a Slovenské republice.

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom