Hlavní navigace

Společnost Symantec uvádí nejnovější verze svého špičkového řešení

21. 11. 2007

[Tisková zpráva] CUPERTINO, Kalifornie – 16. listopadu 2007 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) ohlásila nové verze špičkového řešení Norton SystemWorks pro optimalizaci počítače, které diagnostikuje, opravuje a udržuje počítače spotřebitelů a počítače v domácích a malých kancelářích. Sady Norton SystemWorks Standard, Norton SystemWorks Premier a Norton SystemWorks Basic jsou nyní kompatibilní s operačním systémem Vista a spotřebitelé mají možnost vybrat nejvhodnější řešení pro své potřeby.

Všechny tři verze sady Norton SystemWorks automaticky diagnostikují a opravují chyby pevného disku pomocí funkce Kontrola jedním tlačítkem. Součástí sady jsou také uznávané nástroje ze sady Norton Utilities: aplikace Norton Cleanup, která odstraňuje soubory cookie a dočasné soubory, a System Optimizer, která umožňuje uživateli počítače na jediné obrazovce optimalizovat nastavení systému Windows. Sady Norton SystemWorks Standard a Premier obsahují navíc aplikaci Norton AntiVirus 2008, která chrání před novým nebezpečným kódem. Součástí sady Norton SystemWorks Premier je také aplikace Norton Save & Restore 2.0, která nabízí snadné, ale spolehlivé zálohování a obnovení systému a dat, a spouštěcí disk CD pro nouzové situace, takže zákazníci mohou spustit počítač i v případě, že jej nelze spustit běžným způsobem.

„Uživatelé počítačů potřebují ke svým každodenním činnostem v Internetu dobře udržovaný počítač pracující se špičkovým výkonem,“ řekl Rowan Trollope, senior vice president, Consumer Business Unit, společnost Symantec Corp. „Nejnovější verze sady Norton SystemWorks, kompatibilní s operačním systémem Vista, poskytuje nástroje pro optimalizaci počítače, které jsou potřebné k zajištění jeho dostatečného výkonu a bezproblémové funkce, a nabízí také základní prostředky ochrany před online hrozbami a možnosti zálohování, které chrání počítač před nebezpečným kódem a ztrátou dat.“

Norton AntiVirus 2008
Aplikace Norton AntiVirus 2008, součást sad Norton SystemWorks Standard a Premier, zajišťuje ochranu na základě analýzy chování, která je schopna zjistit nový spyware a viry dříve, než jsou k dispozici tradiční definice založené na signaturách. Ochrana ochozích e-mailů pomáhá zabránit šíření škodlivého kódu a prověřování příchozích a ochozích e-mailů pomáhá zabránit šíření infekce. Součástí aplikace Norton AntiVirus 2008 je proaktivní ochrana prohlížeče před neznámými útoky, která chrání před stahováním bez vědomí uživatele a jinými novými a neznámými hrozbami, které využívají zranitelná místa aplikace Internet Explorer. Ochrana rychlých zpráv automaticky odstraňuje infekce dříve, než mohou způsobit škodu nebo se šířit prostřednictvím služeb rychlého zasílání zpráv. Zvýšený výkon aplikace Norton AntiVirus 2008 se projevuje podstatně kratší dobou spuštění, prověřování, instalace a odezvy, čímž se snižuje vliv na dobu spuštění systému a využití prostředků. Aplikace také přispívá k nerušenému užívání počítače tím, že bezpečnostní rizika jsou ošetřována automaticky bez zásahu uživatele.

Norton Save & Restore 2.0
Sada Norton SystemWorks Premier obsahuje také aplikaci Norton Save & Restore 2.0, která chrání v jednom snadném kroku to, na čem uživatelům záleží – digitální fotografie, rodinné video, důležité finanční záznamy, nezbytné systémové soubory a jiná cenná data. Poskytuje automatické zálohování a obnovení, obnovení po selhání systému, úplnou zálohu systému včetně vybraných souborů, přírůstkové zálohy a šifrování záložních souborů. Rozšířené vyhledávání záložních souborů zjednodušuje vyhledání a obnovení dat a nový jednokrokový průvodce nastavením zjednodušuje zálohování vytvořením počátečního plánu zálohování a nabízí kurz zálohování systému.

Cena a dostupnost na trhu
Verze Norton SystemWorks Standard, Norton SystemWorks Basic a Norton SystemWorks Premier, které jsou kompatibilní se systémem Vista, je možno zakoupit v obchodu Symantec Store, v různých obchodech online a ve vybraných maloobchodech. Doporučená maloobchodní cena verze Norton SystemWorks Standard je 69,99 USD, verze Norton SystemWorks Basic 49,99 USD a verze Norton SystemWorks Premier 99,99 USD. Cena všech verzí sady Norton SystemWorks zahrnuje jednoroční odběr aktualizací ochrany společnosti Symantec.

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní