Hlavní navigace

Společnosti InterSystems a Metro Health oznamují, že William Lewkowski z Metro Health získal ocenění Premier 100 IT Leader2006 časopisu Computerworld

17. 2. 2006

[Tisková zpráva] Cambridge, Massachusetts, 6. února 2006 – Společnosti InterSystems Corporation a Metropolitan Health Corporation (Metro Health) dnes oznámily, že William Lewkowski, CIO společnosti Metro Health, byl časopisem Computerworld vydavatelství IDG přezdívaným „hlas IT managementu“ oceněn jako jeden z nejlepších 100 IT lídrů na světě (Premier 100 IT Leaders).

Udělení ocenění Premier 100 IT Leader panu Lewkowskému vychází z jeho vedoucí role v integračním projektu podnikového rozsahu postaveném na universální integrační platformě Ensemble společnosti InterSystems. Tato iniciativa, v rámci níž bylo třeba nahradit dřívější integrační platformu společnosti Metro Health, vyžaduje integraci celkem 25 systémů s přibližně 65 různými rozhraními. Jedná se o první fázi vizionářského podnikatelského záměru, jehož cílem je vytvořit novou, úplně digitální nemocnici, která bude nejpozději od roku 2007 centrem zdravotnické vesnice budoucnosti.

Program cen Premier 100 IT Leaders vzdává poctu manažerům, kteří vykazují příkladné technologické vedení při řešení naléhavých obchodních problémů. Pan Lewkowski byl vybrán z 500 nominovaných kandidátů, jejichž úspěchy byly poměřeny pomocí indexu vedení IT (IT Leadership Index) časopisu Computerworld, což je seznam charakteristik popisujících manažery, kteří ve svých organizacích řídí efektivní využívání IT. Hodnocení prováděli redaktoři a skupina externích porotců.

„Bylo mi ctí pracovat s Williamem Lewkowskim na první fázi skutečně novátorské iniciativy v oblasti zdravotnické technologie,“ řekl Trevor Matz, generální ředitel společnosti InterSystems pro Ensemble. „Gratulujeme mu k jeho ocenění Premier 100 IT Leader a těšíme se na další spolupráci na dalších integračních projektech pro novou, úplně digitální nemocnici společnosti Metro Health.“

Metropolitan Health Corporation (www.metroheal­th.net) se sídlem ve městě Grand Rapids ve státě Michigan je zdravotnickou sítí, do které patří Metropolitní nemocnice, což je víceoborová nemocnice poskytující kompletní služby, a deset ambulantních středisek nabízejících primární lékařské služby společně s nejběžnějšími ambulantními úkony. Síť společnosti Metro Health také zahrnuje lékařské organizace, řízené pečovatelské služby, nemocniční společné podniky a další iniciativy. Cílem této společnosti jakožto ucelené a rostoucí sítě v rostoucím regionu je poskytovat pacientům zjednodušenou, hladce propojenou a osobní zdravotní péči.

Společnost InterSystems Corporation (www.InterSys­tems.com) je dodavatelem databázové a Integrační platformy, které umožňují rychlý vývoj a integraci vysoce výkonných transakčních aplikací. Hlavní produkty společnosti InterSystems – post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble – sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů, které eliminují rozdíly mezi objektovými a relačními databázemi. Aplikace vytvořené na platformách společnosti InterSystems se uplatňují ve zdravotnictví, finančních službách a ve státním a veřejném sektoru. Na celém světě je používá více než 4 miliony uživatelů v 88 zemích světa. Pro vývojáře aplikací a integrátory je po celém světě k dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je garantována nepřetržitá technická podpora. Společnost InterSystems je v České a Slovenské republice přítomná od roku 1999.

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí