Hlavní navigace

Spuštění prodeje vstupenek sportovních akcí NHL, NBA na Internetu

20. 12. 2001

[Tisková zpráva]

Spuštění prodeje vstupenek sportovních akcí NHL, NBA na Internetu.

Praha, 19. prosince 2001 – Společnost Fractal s.r.o., jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti podnikání na Internetu v České republice, připravila pro své klienty další produkt – on-line prodej vstupenek na sportovní akce NHL, NBA a rozšiřuje tak profil poskytovaných služeb na Internetu.

„Vzhledem k vysokému zájmu o zápasy NHL, kde působí velké množství nejlepších světových, ale hlavně českých hokejistů, jsme zahájili jednání o možnosti prodávat on-line vstupenky na jednotlivá utkání přímo zde v České republice. Současně se vstupenkami na NHL se nám naskytla možnost nabídnout i jednotlivé zápasy NBA,“ uvedl při spuštění Ing. Jiří Berger – výkonný ředitel firmy. „Výsledkem je projekt, který vznikl ve spolupráci s serverem dobrodruh.cz a který dnes představujeme,“ doplnil.

V databázi je uvedeno 29 klubů NBA a celkový počet zápasů dosahuje počtu 700 zápasů, pro NHL databáze obsahuje 30 klubů se 1230 zápasy. Vývoj proběhl na čistě objektových aplikačních a databázových technologiích ve vývojovém centru společnosti Fractal s.r.o. Aplikace pokračuje v ověřené filosofii tvorby webových stránek v optimalizaci grafiky s citlivým přístupem k ergonomii.

Jak lze informace o vstupenkách vyhledat a vstupenky zakoupit? Vyhledávací formulář je k dispozici na stránkách společnosti Fractal s.r.o.: www.fractal.cz/nhl nebo www.fractal.cz/nba. Pro získání informací o jednotlivých vstupenkách klient zvolí město, ve kterém se zápas bude konat spolu s časovým rozmezím. Systém nabídne kromě zápasů vyhovujících požadavkům také informace o ceně vstupenky, začátku zápasu a samozřejmě údaje o tom, které týmy proti sobě nastoupí.

Po odeslání požadavku je klient kontaktován pro vyřešení platby a volitelně i možnosti dalších služeb, jakými jsou ubytování, letecká doprava, pojištění a případný doprovodný program. Vstupenku si klient může objednat samozřejmě i zcela nezávisle na ostatních službách společnosti Fractal.

Společnost Fractal s.r.o. tak posiluje svou nabídku služeb o další doplňkový produkt, který úspěšně navazuje na předchozí akce, jakými například byl on-line prodej vstupenek a zájezdů na OH v Sydney, návštěva hollywoodských studií nebo vstupenky na evropské kulturní akce.

Fractal

Společnost Fractal s.r.o. byla založena v roce 1995 jako česká společnost se zaměřením na dvě hlavní oblasti podnikání, z nichž první je poskytování služeb cestovního ruchu pro zákazníky z oblasti podnikatelských subjektů. Druhou oblastí jsou služby ve sféře Internetových a intranetových projektů s orientací na elektronický obchod a on-line služby. Obě činnosti se postupně sjednocovaly a završením celého procesu bylo spuštění serveru Letenky.fractal.cz, dne 1.1.2000. Firma se stala akreditovanou agenturou mezinárodní asociace IATA a zavedla souběžně dva rezervační systémy včetně tisku letenek. Internetové tržby firmy překročily za rok 2000 částku 41,25 mil. Kč, v letošním roce byla tato hranice překonána již 19.července. Od roku 2001 byla technologická část firmy vyčleněna do samostatné dceřiné společnosti e-Fractal s.r.o. WAPová verze objednávkového systému získala druhé místo v soutěži „Creative Mobile Awards“ a lze ji nalézt na WAPových portálech Juice a OskarWap. Společnost se umístila na 25. místě v soutěži „Fast 50“ – nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední a východní Evropě. Pro další informace kontaktujte:

Fractal s.r.o.
Petra Hemrová
manažerka pro P.R.
Tel.: 02/22512000
e-mail: petra.hemrova@frac­tal.cz

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety