Hlavní navigace

S&T otevírá pět kompetenčních center technologické podpory

[Tisková zpráva] Hlavní úlohou kompetenčních center je nabídnout zákazníkům konzultační služby v oblasti informačních technologií. Budou také zodpovědná za odzkoušení nových technologií. Zatím se kompetenční centra otevřou na Slovensku, ve Slovinsku a v Rumunsku. Založení kompetenčního centra se plánuje i v České republice.

12. prosince 2006 – V následujících měsících otevře mezinárodní technologická společnost S&T pět kompetenčních center zaměřených na strategické oblasti informačních technologií. Centra budou poskytovat specializovanou odbornou podporu i pro Českou republiku a vůbec všechny země, v nichž S&T působí. „Jedním z našich záměrů do budoucnosti je i otevření S&T kompetenčního centra v České republice,“ řekl Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T Services, která je tuzemskou pobočkou nadnárodní skupiny S&T AG.

Kompetenční centra společnosti S&T budou otevřena v těchto státech: na Slovensku a po dvou ve Slovinsku a v Rumunsku. Zřízení oborových kompetenčních center je naplánováno také v dalších zemích. To umožní S&T reagovat na stále vyšší stupeň specializace IT trhu a nabídnout zákazníkům služby té nejvyšší kvality.

Hlavní úlohou kompetenčních center S&T (S&T Competence Centres) je poskytnout zákazníkům optimalizované konzultační služby v oblasti informačních technologií. Jejich další úlohou je intenzivně rozvíjet obchod, podporovat prodejní týmy v předprodejních i implementačních fázích projektů a zajistit strukturovaný přenos know-how.

V každém kompetenčním centru budou pracovat místní i zahraniční specialisté, kteří budou na zákaznických projektech spolupracovat s mezinárodními týmy. „Stupeň specializace na IT trhu neustále roste. Kompetenční centra nám umožní dodávat služby nejvyšší kvality zákazníkům ve všech zemích. Personál kompetenčních center bude lokální týmy nejenom podporovat, ale také je školit,“ vysvětlil Jiří Košťál, generální ředitel S&T Services.

Hodnocení nových technologií
Kompetenční centra jsou také zodpovědná za odzkoušení a ohodnocení nových technologií. Vzhledem k velmi rychlému vývoji nových produktů mnoho společností zjišťuje, že se jim nedostává zdrojů k jejich detailnímu studiu. Společnost S&T produkty testuje, aby se ujistila, zda vyhovují speciálním požadavkům zákazníků, a poskytuje klientům při výběru technologií individuální konzultace. Kompetenční centra rovněž slouží jako testovací platforma pro komplexní projekty typu virtualizace serverů nebo správy životního cyklu informací (Information Lifecycle Management).

„Možnost využívat testovacích systémů mimo vlastní provozní systémy představuje pro zákazníky vysokou přidanou hodnotu,“ dodal Jiří Košťál, generální ředitel S&T Services.

Plánována jsou oborová kompetenční centra
Jakmile bude zmiňovaných pět kompetenčních center zprovozněno, chce S&T otevřít další. Ta se zaměří na speciální tematické oblasti v odvětvích, na která se S&T soustřeďuje: telekomunikace, výroba a finanční služby. Skupina S&T již disponuje nezbytnými znalostmi průmyslových procesů a plánovaná kompetenční centra umožní jejich efektivní strukturaci a zpřístupní je zákazníkům ve všech zemích.

Lupa.cz: Kolik ČR platí za sledování elektronické komunikace?

Kolik ČR platí za sledování elektronické komunikace?

DigiZone.cz: Skylink: zpožděný kanál Prima +1

Skylink: zpožděný kanál Prima +1

DigiZone.cz: Sat novinky: slovenská TV8 HD i ruský NTV Mir

Sat novinky: slovenská TV8 HD i ruský NTV Mir

Vitalia.cz: Jak si užít Vánoce bez lepku

Jak si užít Vánoce bez lepku

Vitalia.cz: Co pomáhá dítěti při zácpě?

Co pomáhá dítěti při zácpě?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

DigiZone.cz: Je tu první sportovní přenos přes mobily

Je tu první sportovní přenos přes mobily

DigiZone.cz: SES zajistí HD pro M7 Group

SES zajistí HD pro M7 Group

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?