Hlavní navigace

Stream.cz hlásí nový design a pořady Óčka

12. 10. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 12. října 2009 - Nejoblíbenější český videoportál Stream.cz prošel řadou významných změn. Uživatelé přijdou do zcela nového prostředí a na portále naleznou i hodně nového obsahu. Nejvýznamnější akvizicí je archiv hudební televize Óčko.

Nejviditelnější změnou je nový design celého portálu. „Změna designu, která je mimochodem největší za naší tříletou historii, by měla uživatelům přinést větší komfort při prohlížení videí a větší atraktivitu celého prostředí. Uživatelé budou mít nově k dispozici videa ve formátu 16:9,“ říká ředitel Stream.cz Miloš Petana.

I z hlediska obsahu návštěvníky čeká nejedno překvapení. Tím největším je, že na Stream.cz najdou pořady hudební televize Óčko, které na internetu dosud nebyly k vidění. „Chceme být na internetu více vidět, ale nechtěli jsme experimentovat s vlastním řešením. Raději jsme našli partnera, který má s videem na internetu velké zkušenosti a který má potenciál oslovit několik milionů pravidelných uživatelů,“ říká Hynek Chudárek, výkonný ředitel televize Óčko. Hudební fanoušci na adrese ocko.stream.cz naleznou archiv moderovaných pořadů Óčka jako jsou Knokaut, Frisbee, Bravo TV, 5. element, Madhouse, Stylissimo, Filmshot a Inbox. Tyto pořady se na Stream.cz objeví krátce po své poslední repríze v televizi.

To ale není vše. Jedenáct svých nejpopulárnějších pořadů nabídne i televize Public TV. Stream.cz spouští i novou sekci s názvem Top Blog, kde budou mít exkluzivní videoblogy známé osobnosti. První z řady je mladá hvězda Ewa Farna. „Ta videa si točím i stříhám úplně sama a budu v tom pokračovat až do konce roku,“ říká populární zpěvačka.

Další novou sekci videí s názvem Reklamožrouti otevírá Stream.cz ve spolupráci s akcí společnosti Palace Cinemas Noc reklamožroutů. Zde návštěvníci postupně uvidí několik set nejzajímavějších reklam, které byly na světě v poslední době natočeny.

I v oblasti vlastní tvorby je na Stream.cz jedna změna. Nový zábavný pořad Univerzita balení od „profesionálního provokatéra“ Petra Novotného prakticky ukazuje, jak by se hoši měli či neměli dvořit dámám. „První nasazené díly už svou sledovaností přes 120 000 zhlédnutí dokázaly, že tento pořad by se mohl zařadit mezi vlajkové lodě vlastní tvorby Streamu jako jsou Fenomén, Bacha!, Nekecej! nebo Agáta a VIPky pipky,“ říká programový ředitel Petr Svoboda.

Inovace se nevyhnuly ani sekci TV Prima, jehož 15 pořadů nabízí Stream.cz ihned po jejich televizní premiéře. Kromě toho, že se s velkým ohlasem setkalo internetové uvedení nového seriálu Přešlapy i druhé série pořadu Ano, šéfe! (přes 100 000 zhlédnutí), tak novinkou jsou sestřihy i toho nejlepšího z archivu Primy, například z legendárního pořadu Nikdo není dokonalý.

O Stream.cz (www.stream.cz)
Stream.cz je nejnavštěvovanější a nejpoužívanější český zábavný videoserver s množstvím uživatelských i profesionálně vyrobených videí. Od uzavření strategického partnerství s portálem Seznam.cz, což je s velkým předstihem nejnavštěvovanější portál v České republice, návštěvnost Streamu kontinuálně stoupá. Aktuálně se pohybuje v úrovni více než 1,5 milónu reálných uživatelů za měsíc, kteří zhlédnou téměř 30 milionů videí, čímž Stream.cz pokrývá více než 28 % internetové populace v ČR. Špička sledovanosti videí se objevuje ve stejném denním čase, jako prime time televizí. Stream.cz je také oficiálním videokanálem TV Prima, TV Óčko, Public TV, fotbalové i hokejové Slavie a dalších partnerů, na Stream.cz jako na jediném českém portále uživatelé najdou i dokumentární série britské televize BBC. Součástí Stramu je i unikátní hudební databáze O2 Stream Music, ve které uživatelé naleznou přes 15 000 videoklipů zdarma a ve vysoké kvalitě.

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček