Hlavní navigace

Studie provedená společnostmi HP a Microsoft ukazuje, jak mohou zákazníci dosáhnout nižších celkových nákladů na vlastnictví řešení ECM

[Tisková zpráva] PRAHA, HOPKINTON, Massachusetts – 27. dubna 2009: Společnost EMC Corporation, která patří ke světové špičce v oblasti řešení pro informační infrastrukturu, dnes prezentovala špičkovou škálovatelnost a rychlost své platformy EMC Documentum pro správu podnikového obsahu (ECM) v nové benchmarkové studii provedené spolu se společnostmi HP a Microsoft Corp. Pro zákazníky tyto vynikající výsledky znamenají, že nasazení řešení EMC Documentum 6.5 může přinést nové úrovně škálovatelnosti a významné snížené celkových nákladů na vlastnictví.

Tato nově zveřejněná studie představuje jeden z nejrozsáhlejších benchmarkových testů v oboru ECM, neboť demonstruje 100 000 uživatelů řešení Documentum 6.5 provádějících různé transakce související se správou obsahu v průběhu 12hodinového pracovního dne. Prováděné transakce představují nejběžnější aktivity správy obsahu. Další informace o typu prováděných transakcí naleznete v celé zprávě o tomto testu na webu na adrese http://develo­per.emc.com/Do­cumentum.

Benchmarkové testování bylo provedeno s vědomím, že snaha o plnění současných požadavků na škálovatelnost často podnikům přináší nemalé náklady. Společnost EMC navrhla řešení Documentum 6.5 právě s ohledem na tyto skutečnosti a zaměřila se na snížení celkových nákladů na vlastnictví ve velkých podnicích. Z tohoto hlediska Documentum ECM 6.5 podporuje větší počet současných uživatelů na jednom aplikačním serveru než předchozí verze softwaru Documentum, takže zákazníci mohou na existující implementaci dosáhnout lepší škálovatelnosti při nižších nákladech na hardware.

„Naše demonstrace 100 000 uživatelů řešení EMC Documentum 6.5 (Webtop) nejenže 10násobně převyšuje jakoukoli dříve publikovanou benchmarkovou studii v oblasti ECM, ale zároveň dosáhla významného snížení celkových nákladů na vlastnictví oproti předchozím verzím EMC Documentum,“ prohlásil Frank Chao, viceprezident divize produktů pro správu obsahu a archivace ve společnosti EMC. „Vzhledem k tomu, že podniky stále častěji implementují řešení ECM z důvodu snahy zvládnout raketově rostoucí objemy informací, jsou tyto výsledky skutečně významné. Společnosti, které nasadí EMC Documentum 6.5 v prostředí Microsoft SQL Server 2008, budou moci využít výhod nižší systémové režie a dosáhnout tak snížení celkových nákladů na vlastnictví na úrovni vyšší než 50 % oproti předchozím verzím EMC Documentum. Tyto výsledky skutečně přinášejí našim zákazníkům značné úspory v současné složité ekonomické situaci.“

Všechny aplikace softwaru Documentum byly nainstalovány na blade servery HP ProLiant BL680c G5 v Microsoft Enterprise Engineering Center, které dokáže simulovat i nejnáročnější reálná podniková prostředí. Databázová vrstva byla nainstalována na serverech HP Integrity Superdome se systémy Microsoft Windows Server 2008 64-bit pro procesory Itanium a Microsoft SQL Server 2008 64-bit Enterprise Edition. Databáze SQL Server a souborové úložiště Documentum bylo přes Fibre Channel připojeno k úložnému systému EMC CLARiiON CX3–80 a souborovému serveru StorageWorks Scalable NAS od společnosti HP. Dále byl použit software HP LoadRunner k simulaci testovací zátěže 100 000 uživatelů a měření celkového výkonu. Tento software běžel na multiprocesorových blade serverech HP ProLiant.

„Výsledky tohoto benchmarkového testu jsou dalším důkazem, že díky špičkovému, modernímu softwaru jako Microsoft SQL Server 2008 a Microsoft Windows Server 2008 mohou zákazníci dosáhnout vynikajících výsledků,“ uvedl Dan Neault, generální manažer divize SQL Server Marketing ve společnosti Microsoft Corp. „Je nám potěšením, že jsme spolu s technologickými lídry, společnostmi EMC a HP, ukázali, že zákazníci prostřednictvím zlepšené efektivity a úspory nákladů mohou maximalizovat hodnotu svých dat.“

„Podnikoví zákazníci požadují řešení pro správu podnikového obsahu, které je vysoce spolehlivé, škálovatelné a nákladově přijatelné pro jejich obchodní potřeby,“ doplnila Lorraine Bartlett, ředitelka oddělení Worldwide Server Marketing, Business Critical Systems ve společnosti HP. „Škálovatelnost serveru HP Integrity Superdome zajišťuje konzistentní a spolehlivý výkon i při rostoucím zatížení. Umožňuje tak snížení nákladů na transakci při zachování vysoké dostupnosti.“

Mezi hlavní výsledky benchmarkového testu řešení Documentum patří:

  • 100 000 uživatelů
  • 748 000 transakcí za hodinu
  • Průměrná doba odezvy 0,86 sekundy
  • 878 přístupů k aplikačnímu serveru za sekundu

EMC Documentum ECM Suite 6.5 je produktová řada, která v sobě snoubí komfort uživatelských možností podle principů Web 2.0 se silou podnikové platformy Documentum a přináší dokonalou rovnováhu mezi dynamikou podnikání a zabezpečením informačních technologií. Toto řešení přináší několik důležitých vylepšení poskytujících vyšší výkon a škálovatelnost, federovanou správu záznamů a rychlejší zpracování transakcí.

Další informace o uvedeném benchmarku naleznete na webu na adrese http://develo­per.emc.com/Do­cumentum.

O společnosti EMC
Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc2.cz.

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Měšec.cz: Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

DigiZone.cz: Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D