Hlavní navigace

Sunnysoft potřetí obhájil certifikaci Gold Certified Partner od Microsoftu

9. 11. 2009

[Tisková zpráva] Použití licencí produktů MS pomáhá Sunnysoftu přinášet v oblastech ISV Software solutions a Mobility solutions zákazníkům významné inovace a vysokou kvalitu softwarových produktů.

Praha 9. listopadu 2009 – Společnost Sunnysoft s.r.o., specialista na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů, znovuobhájila v říjnu 2009 statut Gold Certified Partner 2009/2010. Tento statut Sunnysoft získal v oblastech ISV Software solutions a Mobility solutions. Certifikátem Microsoft udělil Sunnysoftu kompetence, díky nimž může nabízet zákazníkům služby vysoké kvality na základě používaných licencí produktů Microsoft. Významným způsobem také pomáhá společnosti Sunnysoft ke kredibilitě na zahraničních trzích.

„Obhajoba zlatého partnerství pro nás není jen jedním z mnoha dalších, které zákazníkům mnoho neříkají. Tento certifikát je uznáván v branži podnikových systémů a mimo jiné také u velkých výrobců PDA a mobilních zařízení,“ říká Ing. Martin Strouhal, CEO společnosti Sunnysoft s.r.o. „Zejména proto si partnerství, které představuje pro jeho držitele známku nejvyšší úrovně odborných znalostí s technologiemi Microsoftu, velmi vážíme," dodává Ing. Martin Strouhal.

Certifikaci Microsoft Gold Certified Partner získal Sunnysoft potřetí. Společnost označená jako Microsoft Gold Certified Partner je zárukou profesionality služeb nejvyšší úrovně. Firmy s tímto titulem splňují daná kritéria a jsou schopny plně uspokojit požadavky zákazníků. Gold Certified společnosti musí mimo jiné zaměstnávat odborníky certifikované na Microsoft technologii (Microsoft Certified Professional) a prokázat ještě před vstupem do programu Microsoft Certified Partner svoji odbornost v úspěšně realizovaných projektech. „Gold partner“ Microsoftu má například přístup do znalostní databáze Partner Knowledge Base a k řadě dalších zdrojů, jež umožní lépe řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

„Naše investice podpoří podnikání a přispěje k rozvoji odborných znalostí i prostředí, které stimuluje inovace. Úspěšnost společnosti Microsoft je neoddělitelná od úspěchu našich partnerů. Budeme-li úzce spolupracovat a vzájemně se od sebe učit, nepochybuji, že se nám podaří naplnit i překonat očekávání našich společných zákazníků,“ říká Allison L. Watsonová, viceprezidentka Microsoftu pro divizi Worldwide Partner Group.

O titulu Microsoft Gold Certified Partner
Titul Gold je v rámci programu Certified Partner společnosti Microsoft nejvyšším titulem. Uděluje se partnerům poskytujícím služby a řešení na platformách společnosti Microsoft v devíti kategoriích. Certifikovaný partner získá přístup k obsahu webu partnerského programu společnosti Microsoft. Dostane informace potřebné pro plánování podnikání, rozvoj a udržení odbornosti, marketing a poskytování podpory a služeb. Partnerům na úrovni Certified Partner je přístupná široká nabídka zdrojů, nástrojů a obsahu, která jim pomáhá ve všech fázích obchodního cyklu. Více např. na https://partner­.microsoft.com/cze/401­09865.

O Sunnysoft s.r.o.
Sunnysoft s.r.o. poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Naše řešení a aplikace dokáží ušetřit mnoho energie a prostředků a umožňují snadno a v krátkém čase zefektivnit většinu procesů jak v malých firmách, tak i ve velkých společnostech.

Zvláště v posledních letech prochází Sunnysoft expanzním vývojem. Od roku 2003 se počet našich zaměstnanců zdvojnásobil a obratu společnosti za FY2009 meziročně vzrostl o 21 %. Od roku 2000 se těžiště společnosti ustálilo na třech hlavních divizích – Mobilní řešení, Software (vývoj programů pro koncové uživatele) a Obchod.

Divize Obchod se stala v roce 2009 exkluzivním distributorem značek Powertraveller (www.solarnina­bijecky.cz) a Brodit (držáky mobilních zařízení a navigací do aut) pro český a slovenský trh. Výhradně rovněž distribuuje značky Krusell (pouzdra a brašny) a softwarovou navigaci Sygic.

Sunnysoft v roce 2009 potřetí obhájil certifikaci Microsoft Gold Certified Partner, umístil se v žebříčku firem TOP100 ICT a v roce 2009 získal titul IT PRODUKT 2009 v kategorii podnikových aplikací, a to za mobilní řešení mControl. Více o společnosti najdete na stránkách http://www.sun­nysoft.cz a na http://www.mA­gent.cz.

O Microsoft Corporation
Microsoft Corporation je největší softwarovou firmou na světě a nabízí širokou škálu programového vybavení, které je ve světě používáno. Více o společnosti najdete na http://www.mi­crosoft.cz.

DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podnikatel.cz: OSVČ by nemusely podávat přiznání

OSVČ by nemusely podávat přiznání

Vitalia.cz: Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: 5 příznaků, že trpíte oční vadou

5 příznaků, že trpíte oční vadou

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně