Hlavní navigace

Sunnysoft potřetí obhájil certifikaci Gold Certified Partner od Microsoftu

9. 11. 2009

[Tisková zpráva] Použití licencí produktů MS pomáhá Sunnysoftu přinášet v oblastech ISV Software solutions a Mobility solutions zákazníkům významné inovace a vysokou kvalitu softwarových produktů.

Praha 9. listopadu 2009 – Společnost Sunnysoft s.r.o., specialista na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů, znovuobhájila v říjnu 2009 statut Gold Certified Partner 2009/2010. Tento statut Sunnysoft získal v oblastech ISV Software solutions a Mobility solutions. Certifikátem Microsoft udělil Sunnysoftu kompetence, díky nimž může nabízet zákazníkům služby vysoké kvality na základě používaných licencí produktů Microsoft. Významným způsobem také pomáhá společnosti Sunnysoft ke kredibilitě na zahraničních trzích.

„Obhajoba zlatého partnerství pro nás není jen jedním z mnoha dalších, které zákazníkům mnoho neříkají. Tento certifikát je uznáván v branži podnikových systémů a mimo jiné také u velkých výrobců PDA a mobilních zařízení,“ říká Ing. Martin Strouhal, CEO společnosti Sunnysoft s.r.o. „Zejména proto si partnerství, které představuje pro jeho držitele známku nejvyšší úrovně odborných znalostí s technologiemi Microsoftu, velmi vážíme," dodává Ing. Martin Strouhal.

Certifikaci Microsoft Gold Certified Partner získal Sunnysoft potřetí. Společnost označená jako Microsoft Gold Certified Partner je zárukou profesionality služeb nejvyšší úrovně. Firmy s tímto titulem splňují daná kritéria a jsou schopny plně uspokojit požadavky zákazníků. Gold Certified společnosti musí mimo jiné zaměstnávat odborníky certifikované na Microsoft technologii (Microsoft Certified Professional) a prokázat ještě před vstupem do programu Microsoft Certified Partner svoji odbornost v úspěšně realizovaných projektech. „Gold partner“ Microsoftu má například přístup do znalostní databáze Partner Knowledge Base a k řadě dalších zdrojů, jež umožní lépe řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

„Naše investice podpoří podnikání a přispěje k rozvoji odborných znalostí i prostředí, které stimuluje inovace. Úspěšnost společnosti Microsoft je neoddělitelná od úspěchu našich partnerů. Budeme-li úzce spolupracovat a vzájemně se od sebe učit, nepochybuji, že se nám podaří naplnit i překonat očekávání našich společných zákazníků,“ říká Allison L. Watsonová, viceprezidentka Microsoftu pro divizi Worldwide Partner Group.

O titulu Microsoft Gold Certified Partner
Titul Gold je v rámci programu Certified Partner společnosti Microsoft nejvyšším titulem. Uděluje se partnerům poskytujícím služby a řešení na platformách společnosti Microsoft v devíti kategoriích. Certifikovaný partner získá přístup k obsahu webu partnerského programu společnosti Microsoft. Dostane informace potřebné pro plánování podnikání, rozvoj a udržení odbornosti, marketing a poskytování podpory a služeb. Partnerům na úrovni Certified Partner je přístupná široká nabídka zdrojů, nástrojů a obsahu, která jim pomáhá ve všech fázích obchodního cyklu. Více např. na https://partner­.microsoft.com/cze/401­09865.

O Sunnysoft s.r.o.
Sunnysoft s.r.o. poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Naše řešení a aplikace dokáží ušetřit mnoho energie a prostředků a umožňují snadno a v krátkém čase zefektivnit většinu procesů jak v malých firmách, tak i ve velkých společnostech.

Zvláště v posledních letech prochází Sunnysoft expanzním vývojem. Od roku 2003 se počet našich zaměstnanců zdvojnásobil a obratu společnosti za FY2009 meziročně vzrostl o 21 %. Od roku 2000 se těžiště společnosti ustálilo na třech hlavních divizích – Mobilní řešení, Software (vývoj programů pro koncové uživatele) a Obchod.

Divize Obchod se stala v roce 2009 exkluzivním distributorem značek Powertraveller (www.solarnina­bijecky.cz) a Brodit (držáky mobilních zařízení a navigací do aut) pro český a slovenský trh. Výhradně rovněž distribuuje značky Krusell (pouzdra a brašny) a softwarovou navigaci Sygic.

Sunnysoft v roce 2009 potřetí obhájil certifikaci Microsoft Gold Certified Partner, umístil se v žebříčku firem TOP100 ICT a v roce 2009 získal titul IT PRODUKT 2009 v kategorii podnikových aplikací, a to za mobilní řešení mControl. Více o společnosti najdete na stránkách http://www.sun­nysoft.cz a na http://www.mA­gent.cz.

O Microsoft Corporation
Microsoft Corporation je největší softwarovou firmou na světě a nabízí širokou škálu programového vybavení, které je ve světě používáno. Více o společnosti najdete na http://www.mi­crosoft.cz.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Lupa.cz: Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět