Hlavní navigace

Svět módy a technologií od HP se propojil na molech přehlídky Prague Fashion Weekend

17. 9. 2010

[Tisková zpráva] Stylové notebooky HP byly slušivým doplňkem mnoha zajímavých modelů

PRAHA, 16. září 2010 – HP představilo nové designové notebooky na Prague Fashion Weekend, který se konal první zářijovou sobotu a neděli v Pařížské ulici v Praze. HP tak odstartovalo svou Paparazzi kampaň, která spojuje svět technologií a designu se světem showbusinessu a celebrit.

„Celosvětová kampaň HP „Paparazzi“ je založená především na důrazu na styl a současné trendy. Využívá motivu celebrit, které se brání dotěrným paparazzi a skrývají přitom své tváře za designové notebooky HP,“ říká Petr Trešl, marketing manažer Divize osobních počítačů společnosti HP, a dodává: „Kampaň míří především na mladé nadšence žijící ve městě, kteří se orientují a vyznají v nejnovějších módních trendech a technické novinky jsou pro ně důležité.“

Na Prague Fashion Weekend se HP představil jako partner celé akce a notebooky se na módním molu předvedly během přehlídky módní návrhářky Natlie Ruden a také v kolekci vítěze soutěže mladých návrhářů New Fresh Style. Součástí víkendové módní extravaganzy byla také promo ukázka stylových HP produktů spojená se soutěží o designový notebook HP Mini od Vivienne Tam. HP odměnilo i vítězku New Fresh Style – Markétu Martiškovou – která si za kolekci „Přetvářka“ odnesla nový stylový notebook HP Pavilion dv6.

Pařížskou ulicí, kde se konaly přehlídky, bylo téměř nemožné projít vzhledem k velkému zájmu diváků. Na mole proběhlo během víkendu 80 přehlídek, které představily cca 860 modelů a s nimi i 860 párů bot od 8 návrhářů a 9 módních salonů a firem. Doplňky a součásti modelů činily 3440 kusů a délka jedné přehlídky (v molech položených za sebou) byla více než 40 km. Celkem tedy při součtu všech přehlídek a jejich zkoušek ušly modelky vzdálenost rovnající se cestě Praha-Bratislava a zpět.

Na 80 metrovém molu v Pařížské ulici představily modelky následující notebooky:
HP Pavilion dv6 – vysoce výkonný notebook s kovovým povrchem, je vybaven čtečkou otisků prstů a aplikací HP SimplePass, technologií Dolby Advanced Audio spolu s reproduktory Altec Lansing, webovou kamerou HP TrueVision, která automaticky optimalizuje snímání pro jakékoli světelné podmínky, a aplikaci HP QuickWeb, která uživatelům umožní přístup na webové stránky téměř ihned po zapnutí speciálním tlačítkem bez nutnosti startovat hlavní operační systém.

HP Mini Vivienne Tam Edition – notebook, jehož váha začína na 1,22 kg a tloušťka jsou pouhé 3 centimetry, se poprvé představil na molech newyorské přehlídky Fashion Week jako součást Tam jarní kolekce 2010. Vestavěná kamera může jediným kliknutím tlačítka převzít funkci zrcadla a pomoci HP QuickWeb software lze přispívat na Facebook, posílat tweety, poslouchat hudbu, prohlížet web, či seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače.

HP Mini 210 – tento tenký, stylový, velmi snadno přenosný notebook s baterií s dlouhou životností se hodí pro surfování na webu na cestách. Nabízí klávesnici jen o 7 % menší, než je klávesnice plné velikosti, 25,7 cm (10,1") displej WSVGA s technologií BrightView Infinity a rozlišením monitoru 1024 × 600 a integrovanou bezdrátovou síť LAN. Je tenčí než 3 cm a může vážit pouhých 1,22 kg. Snadno se proto vejde do kabelky či kufříku.

O Prague Fashion Weekend
PFW byl módní událostí roku 2010. Festival módy pro veřejnost představil to nejlepší z dílen zahraničních a tuzemských návrhářů. Součástí programu byla také soutěž designérských talentů NEW FRESH STYLE. Přehlídky módních návrhářů a kolekcí světových značek vyvrcholilo večerní přehlídkou značky Ferre Milano přímo v Pařížské ulici.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše