Hlavní navigace

SYBASE KOUPILA SOLONDE AG

19. 6. 2006

[Tisková zpráva] Sybase rozšiřuje své databázové řešení datových skladů o ETL, integraci a dotazovací rozhraní. Společnost Solonde přináší Sybase také integrační technologie certifikované na SAP.

PRAHA, 19. června 2006 – Společnost Sybase, Inc., vedoucí poskytovatel podnikové infrastruktury a mobilního softwaru, zakoupila německou společnost Solonde AG, sídlící v Hamburku. Jedná se o soukromou společnost, nabízející výkonná řešení pro integraci dat, ETL nástroj a rozhraní potřebná pro management. Transakce byla uzavřena 12. června 2006.

Díky možnostem řešení ETL (extract, transform and load) od Solonde Sybase rozšíří pro své zákazníky na celém světě svou strategii Unwired Enterprise a poskytne jim ucelenější rozsah řešení integrace dat a datových skladů. Tato řešení dávají podnikům možnost přijímat lepší rozhodnutí založená na business intelligence díky konsolidovanému pohledu na data z mnoha heterogenních zdrojů. ETL od Solonde v sobě kombinuje jednoduchost použití, která nemá v daném oboru obdobu, spolu s bezkonkurenční škálovatelností díky unikátní gridové architektuře na jediné společné platformě pro transformaci dat.

„Solonde umožní Sybase stavět na nově navržené ETL platformě,“ říká Raj Nathan, PhD, senior vicepresident a generální ředitel Information Technology Solutions Group společnosti Sybase, Inc. „Tato akvizice je v souladu s našimi stávajícími technologiemi a rozšiřuje tak naše portfolio řešení integrace dat a podporuje naši strategii Unwired Enterprise“.

Funkčnost ETL od Solonde doplní vysoce škálovatelný analytický server Sybase IQ a systém pro správu strategických dat od Sybase – Adaptive Server Enterprise (ASE). Se svým nepřekonatelným vyhledávacím výkonem a efektivitě ukládání strukturovaných a nestrukturovaných dat umožňuje Sybase IQ společnostem velkou úsporu času, zálohovací kapacity a celkových nákladů. Kromě toho Sybase ASE odpovídá rostoucím nárokům rozsáhlých databází a vysokému objemu transakcí.

„Je to pro nás úžasná zpráva,“ říká Dan Crawford, generální ředitel společnosti CompuDyne – Public Safety & Justice, která je klientem Solonde. „Zakoupení Solonde firmou Sybase pro nás znamená větší míru globální podpory a přístup k většímu rozsahu komplementárních produktů.“

Zakoupení Solonde posílí možnosti integrace dat Sybase, které již nyní zahrnují replikační technologie, přenášení dat v reálném čase a jejich vyhledávání. Zákazníci mohou využít výhod funcionality ETL ke snadnému plnění datových skladů historickými i provozními daty z mnoha heterogenních zdrojů.

Inovativní ETL řešení od Solonde je mimořádně snadné na instalaci a používání, čímž dochází k úspoře času, nákladů i počtu zaměstnanců v rámci projektů business intelligence. Nejmodernější řešení společnosti Solonde přináší vysoce škálovatelnou gridovou architekturu, která podporuje všechny významné databáze, XML, webové služby a SAP R/3.

„Sybase už nyní nabízí silné portfolio možných řešení integrace dat díky svým produktům pro replikaci a přenos dat“, řekl Gerrit Kolb, generální ředitel společnosti Solonde. „Máme radost, že naše řešení ETL ještě umocní sílu Sybase v oblasti správy analytických dat.“

Měšec.cz: Zloděje nahrát můžete, ale zveřejnit ne

Zloděje nahrát můžete, ale zveřejnit ne

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku