Hlavní navigace

Společnost Symantec oznamuje nové možnosti zálohování a archivace na podporu systémů Microsoft Exchange Server 2010

12. 11. 2009

[Tisková zpráva] Nové funkce nabízejí rychlé vyhledávání a granulární obnovení v celém prostředí spolupráce Microsoft

Praha – 12. listopadu 2009 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila vydání aktualizací svých softwarových řešení zálohování a archivace na podporu systémů Microsoft Exchange Server 2010 a dalších aplikací Microsoft. Řešení pro správu informací společnosti Symantec napomáhají maximálnímu využití systémů Exchange 2010 tím, že zvyšují ochranu informací zákazníků, snižují náklady na úložiště a servery a rychle obnovují informace pro obchodní a právní účely a pro potřeby souladu s předpisy.

Nová verze řešení archivace Enterprise Vault společnosti Symantec přidává přímý přístup k archivu z aplikace Outlook pomocí přetažení myší, takže uživatelé již nejsou odkázáni na zástupce v poštovní schránce. Tato funkce je nyní k dispozici pro současné verze systému Exchange a počátkem roku 2010 bude k dispozici pro systém Exchange 2010. Software Symantec Backup Exec System Recovery 2010, který je k dispozici nyní, umožňuje rychlé a spolehlivé zálohování a obnovení prostředí Microsoft Exchange 2010. Společnost Symantec plánuje, že v průběhu několika příštích měsíců vytvoří aktualizované verze softwaru NetBackup, Backup Exec a Enterprise Vault, které zmenší úložiště deduplikací informací uložených v prostředí Microsoft Exchange 2010 a dalších aplikacích, jako jsou Microsoft SharePoint a Windows Server 2008 R2.

„Organizace všech velikostí bojují s masivním růstem objemu informací na různých platformách a v aplikacích Microsoft, ale zejména se to týká prostředí Exchange,“ řekl Mathew Lodge, senior director of product marketing, Symantec Information Management Group. „Společnost Symantec pomáhá tím, že poskytuje platformy zálohování a archivace pro centrální ochranu, správu a dohledání důležitých informací v prostředí Exchange 2010 a na dalších platformách Microsoft.“

Nové možnosti archivace nabídnou komplexní vyhledávání v prostředí Exchange spolu s komplexní správou
Software Symantec Enterprise Vault sjednocuje deduplikaci, vícevrstvá úložiště, vynucování zásad a elektronické dohledání informací bez ohledu na aplikaci, ve které data vznikla. Software Enterprise Vault 8.0 s virtuálním bezpečným umístěním, který je ihned k dispozici, usnadňuje práci koncovým uživatelům v organizacích, které archivují prostředí Microsoft Exchange. V aplikaci Microsoft Outlook umožňuje přístup k aktivním, starším a archivovaným e-mailům bez jakéhokoli viditelného rozdílu ve vzhledu zpráv a zástupných souborů. Tato nová funkce umožňuje koncovým uživatelům snadno přetahovat, hledat, přesouvat a načítat archivované e-maily v aplikaci Outlook stejně, jako by se nacházely v souboru .PST, ale bez dalších komplikací souvisejících například s elektronickým dohledáním. Software Enterprise Vault poskytne prostředí Exchange 2010 počátkem příštího roku podporu také pomocí plně integrované archivace.

„Systém Microsoft Exchange Server 2010 pomáhá zvyšovat produktivitu uživatelů a snižuje náklady spojené s vytvářením a sdílením informací,“ řekla Betsy Frost, general manager, UC Marketing Management, společnost Microsoft Inc. „Na našem úspěchu mají významný podíl partneři. Společnost Symantec rozšiřuje funkce systému Microsoft Exchange 2010 a tím pomáhá zajistit, že platforma Exchange vyhovuje potřebám všech zákazníků.“

Zálohování a obnovení Symantec umožňuje granulární obnovení prostředí Exchange
Software Symantec Backup Exec System Recovery 2010 poskytuje malým firmám úplné zálohování a obnovení nejnovějších systémů Microsoft, včetně platforem Microsoft Exchange 2010, Windows 7 a Microsoft Server 2008 R2. Organizacím přecházejícím do těchto nových prostředí Microsoft to umožňuje zaručit rychlé obnovení dat a systémů v případě výpadku nebo havárie.

Software Backup Exec System Recovery 2010 a nové verze softwaru NetBackup a Backup Exec v brzké době umožní také granulární obnovení e-mailových zpráv, souborů, poštovních schránek a veřejných a soukromých složek v prostředí Exchange 2010 z jednoprůcho­dových záloh databází.

Dostupnost produktů
Produkty Backup Exec System Recovery 2010 a Enterprise Vault s virtuálním bezpečným umístěním jsou nyní dostupné a kompatibilní s prostředím Exchange 2010. Následující produkty budou podle plánu plně kompatibilní s prostředím Exchange 2010 během několika příštích měsíců: Backup Exec, NetBackup a Enterprise Vault.

O podnikových řešeních společnosti Symantec
Společnost Symantec pomáhá organizacím zabezpečit a spravovat informace pomocí řešení správy úložišť, archivace e-mailů, zálohování a obnovení.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...