Hlavní navigace

Společnost Symantec poskytuje řešení prevence ztráty dat organizacím v řadě významných odvětví

9. 10. 2008

[Tisková zpráva] CUPERTINO, Kalifornie – 9. října 2008 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) oznámila, že její řešení Vontu Data Loss Prevention (DLP) si vybraly společnosti v široké řadě odvětví a zeměpisných oblastí. Organizace ve zdravotnictví, vzdělávání a energetice si vybraly společnost Symantec, aby chránila jejich data o zákaznících a zaměstnancích, důvěrnou dokumentaci a duševní vlastnictví. Poptávka po řešeních DLP se zvyšuje na celém světě a společnost Symantec získala nové odběratele řešení prevence ztráty dat v asijsko-pacifické oblasti, Japonsku, Evropě a na Středním východě.

„Ztráta citlivých podnikových dat nebo dat o zákaznících představuje značné riziko pro každou společnost v každém oboru, všude na světě,“ řekl Michael Wolfe, vice president, Data Loss Prevention Solutions, společnost Symantec. „Pokračující nárůst počtu zákazníků společnosti Symantec svědčí o významu prevence ztráty dat při zabezpečování důvěrných dat v koncových bodech, síti a systémech úložišť. Prevence ztráty dat umožňuje předním společnostem na trhu zachovat jejich konkurenceschopnost a snížit riziko v celé jejich globální organizaci.“

Řešení DLP Symantec zaujímají vedoucí pozici
Řešení Vontu Data Loss Protection společnosti Symantec si nedávno vybraly přední značky ve zdravotnictví, vzdělávání a energetice.

  • Humana: Společnost Humana Inc. s ředitelstvím ve městě Louisville ve státě Kentucky je s přibližně 11,5 mil. klientů jednou z největších severoamerických veřejně obchodovaných společností v oblasti zdravotního pojištění a doplňkových výhod.
  • Providence Health & Services: Providence Health & Services je neziskový systém zdravotnických zařízení působící v pěti státech USA: Aljaška, Washington, Montana, Oregon a Kalifornie. Má 26 nemocnic, univerzitu a více než 35 zařízení pro neakutní péči a klinik.
  • San Jacinto College: San Jacinto College je dvouletá veřejná vyšší odborná škola v okrese Harris County ve státě Texas. Byla založena v roce 1961 a nabízí více než 140 různých akademických a technických programů.
  • Xcel Energy: Xcel Energy je významný severoamerický dodavatel elektrické energie a zemního plynu působící v 8 státech na západě a středozápadě USA. Elektřinu dodává 3,3 mil. zákazníků a plyn 1,8 mil. zákazníků prostřednictvím svých regulovaných provozních společností.

Po akvizici se dále zvyšuje celosvětový nárůst prevence ztráty dat
Společnost Symantec pomáhá organizacím zabránit ztrátě důvěrných a podnikových informací bez ohledu na to, kde jsou uloženy a kde se používají, a umožňuje jim najít a chránit ohrožená důvěrná data v celém podniku. Společnost Symantec pracuje od zakoupení společnosti Vontu v listopadu 2007 na sjednocení zaměstnanců a produktů obou společností a vytrvale informuje o významu ochrany nejdůležitějšího aktiva organizace – jejích důvěrných informací.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?