Hlavní navigace

Symbol Technologies představuje nový odolný mobilní počítač

10. 11. 2005

[Tisková zpráva]

Symbol Technologies představuje nový odolný mobilní počítač

Společnost Symbol Technologies, Inc., „The Enterprise Mobility Company™“, dnešním dnem rozšířila sortiment mobilních počítačů řady MC3000 představením nového počítače s pistolovou rukojetí. Novinka nese název MC3090-G a nabízí zákazníkům v oblastech obchodu, dopravy, logistiky i ve státních organizacích zvýšenou flexibilitu a všestrannost, která jim umožňuje vybrat si nejvhodnější řešení pro svoje podnikání. Společnost Symbol dnes také oznámila inovaci řady mobilních počítačů MC3000 zavedením Windows CE 5.0 a dalších funkcí, například možnosti připojení k 802.11b/g/a WLAN. 

MC3090-G je kompaktní, lehký, vysoce ergonomický, odolný přenosný počítač, navržený pro zvýšení efektivity operací s vysokými nároky na snímání dat, určený pro podniky hledající zvýšení produktivity a flexibility při pořizování dat přímo v místech prodeje i v zázemí. Předpokládanými koncovými uživateli jsou zaměstnanci obchodu, kteří se zabývají doplňováním zboží, revizí cen, expedicí/příjmem zboží ve skladech a jinými činnostmi, vyžadujícími časté snímání dat, a také pracovníci, kteří potřebují bezpečné a odolné zařízení pro dopravní, logistická, poštovní a podobná odvětví.

„Řada mobilních počítačů MC3090 od společnosti Symbol nabízí spolehlivé, vysoce výkonné a precizní řešení pro pořizování dat v takřka jakémkoli prostředí,“ řekl Chuck Dourlet, viceprezident marketingu divize mobilních počítačů společnosti Symbol. „Nový design s pistolovou rukojetí nabízí nyní ještě univerzálnější mobilní nástroj pro zvýšení produktivity a snižuje únavu uživatele při náročných aplikacích s velkým objemem pořizovaných dat.“

Nová řada přenosných počítačů MC3090 je založena na intuitivní výpočetní platformě Microsoft® Windows® CE 5.0, která přináší nejnovější verzi operačního systému pro zpracování v reálném čase, větší rychlost a možnost prohlížet webové stránky. Vybrané konfigurace jsou vybaveny také velmi populární otočnou snímací hlavu s nastavitelnými polohami vlevo, vpravo a vpředu, umožňující uživateli zvolit polohu vhodnou pro zvýšení komfortu a produktivity práce. Spolu se schopností vydržet pád z výšky 1,2 m a velkému rozsahu provozních teplot má řada přenosných počítačů MC3090 krytí dle specifikace IP54 pro ochranu proti vodě a prachu a umožňuje spolehlivý provoz i v drsných pracovních podmínkách.

„Přenosný počítač MC3000 od společnosti Symbol pomohl našim zákazníkům zvýšit produktivitu zaměstnanců a zlepšit efektivitu práce,“ řekl Tim Hamilton-Davies, ředitel společnosti M-Netics. „Věříme, že díky novým vylepšením, jakými jsou například pistolová rukojeť, VoIP a schopnost komunikace přes Bluetooth, nabídne řada přenosných počítačů MC3090 našim zákazníkům ještě větší konkurenční výhody.“

Řadu mobilních počítačů MC3090 společnosti Symbol lze vybavit nástrojem Mobility Services Platform (MSP), který sbírá a monitoruje informace o provozu zařízení, které pak v reálném čase předává centrální řídící konzole MSP. Tato funkce pomůže zákazníkům lépe řešit úkoly spojené se zaváděním, správou a údržbou podnikových mobilních systémů. S technologií MSP tak může podnikový provozní personál rychle nasadit nová zařízení, například MC3090, zajišťovat softwarové updaty a opravy jediným příkazem a také provádět dálkovou uživatelskou podporu a diagnostiku.

Měšec.cz: Pojištění proti zneužití karty: kde jej dokoupit?

Pojištění proti zneužití karty: kde jej dokoupit?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita