Hlavní navigace

Symbol Technologies představuje nový odolný mobilní počítač

[Tisková zpráva]

Symbol Technologies představuje nový odolný mobilní počítač

Společnost Symbol Technologies, Inc., „The Enterprise Mobility Company™“, dnešním dnem rozšířila sortiment mobilních počítačů řady MC3000 představením nového počítače s pistolovou rukojetí. Novinka nese název MC3090-G a nabízí zákazníkům v oblastech obchodu, dopravy, logistiky i ve státních organizacích zvýšenou flexibilitu a všestrannost, která jim umožňuje vybrat si nejvhodnější řešení pro svoje podnikání. Společnost Symbol dnes také oznámila inovaci řady mobilních počítačů MC3000 zavedením Windows CE 5.0 a dalších funkcí, například možnosti připojení k 802.11b/g/a WLAN. 

MC3090-G je kompaktní, lehký, vysoce ergonomický, odolný přenosný počítač, navržený pro zvýšení efektivity operací s vysokými nároky na snímání dat, určený pro podniky hledající zvýšení produktivity a flexibility při pořizování dat přímo v místech prodeje i v zázemí. Předpokládanými koncovými uživateli jsou zaměstnanci obchodu, kteří se zabývají doplňováním zboží, revizí cen, expedicí/příjmem zboží ve skladech a jinými činnostmi, vyžadujícími časté snímání dat, a také pracovníci, kteří potřebují bezpečné a odolné zařízení pro dopravní, logistická, poštovní a podobná odvětví.

„Řada mobilních počítačů MC3090 od společnosti Symbol nabízí spolehlivé, vysoce výkonné a precizní řešení pro pořizování dat v takřka jakémkoli prostředí,“ řekl Chuck Dourlet, viceprezident marketingu divize mobilních počítačů společnosti Symbol. „Nový design s pistolovou rukojetí nabízí nyní ještě univerzálnější mobilní nástroj pro zvýšení produktivity a snižuje únavu uživatele při náročných aplikacích s velkým objemem pořizovaných dat.“

Nová řada přenosných počítačů MC3090 je založena na intuitivní výpočetní platformě Microsoft® Windows® CE 5.0, která přináší nejnovější verzi operačního systému pro zpracování v reálném čase, větší rychlost a možnost prohlížet webové stránky. Vybrané konfigurace jsou vybaveny také velmi populární otočnou snímací hlavu s nastavitelnými polohami vlevo, vpravo a vpředu, umožňující uživateli zvolit polohu vhodnou pro zvýšení komfortu a produktivity práce. Spolu se schopností vydržet pád z výšky 1,2 m a velkému rozsahu provozních teplot má řada přenosných počítačů MC3090 krytí dle specifikace IP54 pro ochranu proti vodě a prachu a umožňuje spolehlivý provoz i v drsných pracovních podmínkách.

„Přenosný počítač MC3000 od společnosti Symbol pomohl našim zákazníkům zvýšit produktivitu zaměstnanců a zlepšit efektivitu práce,“ řekl Tim Hamilton-Davies, ředitel společnosti M-Netics. „Věříme, že díky novým vylepšením, jakými jsou například pistolová rukojeť, VoIP a schopnost komunikace přes Bluetooth, nabídne řada přenosných počítačů MC3090 našim zákazníkům ještě větší konkurenční výhody.“

Řadu mobilních počítačů MC3090 společnosti Symbol lze vybavit nástrojem Mobility Services Platform (MSP), který sbírá a monitoruje informace o provozu zařízení, které pak v reálném čase předává centrální řídící konzole MSP. Tato funkce pomůže zákazníkům lépe řešit úkoly spojené se zaváděním, správou a údržbou podnikových mobilních systémů. S technologií MSP tak může podnikový provozní personál rychle nasadit nová zařízení, například MC3090, zajišťovat softwarové updaty a opravy jediným příkazem a také provádět dálkovou uživatelskou podporu a diagnostiku.

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Měšec.cz: Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku