Hlavní navigace

T- Mobile zpřístupnil novou verzi mobilního portálu Videozóna

26. 6. 2007

[Tisková zpráva] Společnost T-Mobile Czech Republic spouští novou vylepšenou verzi portálu Videozóna, která revolučně spojuje interaktivní funkce s vylepšeným vyhledáváním a procházením obsahu

Praha, Česká republika, 14. června 2007: Společnosti T-Mobile Czech Republic (TMCZ) a U-Turn Media Group dnes oznámily spuštění nové, rozšířené verze portálu Videozóna využívající technologii společnosti U-Turn. Nové funkce zahrnují vylepšené vyhledávání a prohlížení obsahu, snadné a přehledné platby, uživateli generovaný Top 10 list a nové položky, jako jsou filmové ukázky, hry, informace o počasí či zprávy ze světa.

Portál Videozóna byl spuštěn v listopadu 2005 a nabízí pravidelně aktualizované hudební klipy a informace. Do uvedení nové verze v tomto měsíci byly prostřednictvím portálu doručeny desítky tisíc audio a video klipů.

Služba je nabízena nezávisle na wapovém portálu t-zones společnosti T-Mobile. Ten je k dispozici ve všech zemích, kde T-Mobile operuje, a jeho obsah pokrývá mnoho žánrů a cílových skupin. Na rozdíl od něj je portál Videozóna záměrně cílený na skupinu uživatelů ve věku 25–35 let a nabízí vybraný a pravidelně aktualizovaný ob­sah.

„Cílem naší úzké spolupráce se společností U-Turn bylo vyvinout službu, která umožní uživateli intuitivně procházet, snadno vyhledávat a především užívat si nejnovější mobilní obsah – a to kdykoliv a kdekoliv,“ prohlásil Jaroslav Chaloupka, Content Product Manager společnosti T Mobile Czech Republic, a dodal: „Videozónu považujeme za velmi důležitý projekt, protože nám umožňuje oslovit skupinu mladších uživatelů služeb naší společnosti.“

„Nová verze portálu Videozóna dokazuje, že T-Mobile přijal naši technologii doručování mobilního obsahu a že je společnost U-Turn schopná nabídnout a provozovat řešení na úrovni operátora,“ prohlásil Dan Konečný, Head of Global Sales společnosti U-Turn. „Vytvořili jsme pro T-Mobile řešení, které se významně promítá ve spotřebě prémiových služeb, protože je cílené a dostatečně atraktivní,“ dodal.

Uživatelé Videozóny mohou snadno odeslat své komentáře a náměty přímo z portálu. Jejich názory jsou pečlivě zpracovávány oddělením zákaznické péče společnosti T-Mobile a tak i koncový uživatel může k portálu říci své.

Portál nabízí Top 10 list, který je automaticky vytvářen z nejčastěji prohlížených položek. Nejžádanější obsah je zobrazen hned pod první položkou hlavní nabídky.

Uživatelé také mohou prohledávat obsah portálu pomocí vyhledávacího pole, jaké můžeme najít v každém vyhledávacím nástroji na webu. Například po zadání názvu skladby nebo titulku zpráv dostane uživatel seznam výsledků vyhledávání. Po klepnutí se požadovaná položka ze seznamu zobrazí v portálu. Tato funkce uživateli zaručuje, že se k požadovanému obsahu dostane prostřednictvím magických tří klepnutí.

Portál Videozóna je kompatibilní s většinou mobilních telefonů, které mají barevný display, a je dostupný jako nativní aplikace (on device portal = ODP) instalovaná do telefonu, nebo jako WAP stránky. ODP verze umožňuje uživateli spustit službu klepnutím na ikonu umístěnou na pracovní ploše telefonu.

Uživatelé si mohou předplatit neomezený přístup k portálu prostřednictvím měsíčního předplatného v ceně 99.-Kč, nebo platit za shlédnutí jednotlivých položek v ceně 5 až 15.-Kč.

Úvodní marketing služby Videozóna bude prováděn formou bannerů na WAP a web stránkách t-zones a t-music. Viz: www.t-zones.cz/videozona nebo www.t-music.cz/videozona. Přímé marketingové kampaně budou následovat.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Vrátí zvýhodnění, ale výrazně omezí paušály

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Podnikatel.cz: Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?