Hlavní navigace

Tiscali Evropa nový kanál Tiscali věnovaný ES

[Tisková zpráva]

Tiscali Evropa nový kanál Tiscali věnovaný ES

Cagliari/Brusel, 3. prosince 2002. Dnes, v průběhu setkání v bruselském Palazzo Charlemagne, představila společnost Tiscali svůj zcela nový kanál Evropa. Akce se zúčastnili Renato Soru, generální ředitel Tiscali, zvláštními hosty byli Romano Prodi, prezident Evropské komise, Guido Podesta, viceprezident Evropského parlamentu a Fabio Colasanti, generální ředitel Information Society.

Kanál Evropa je nový internetový portál pro všechny obyvatele Evropy. Jedná se o on-line průvodce, který je vyprojektovaný tak, aby lidem umožnil poznat, pochopit a plně prožít výhody přinášené Evropským společenstvím a podílet se na příležitostech, které přináší. Díky mnoha obsáhlým tematickým oblastem, je Tiscali Evropa důležitým referenčním zdrojem nejnovějších informací o tom, co se dnes v Evropě děje.

„Spojená Evropa je pro nás všechny krásným dárkem, o který se můžeme podělit – řekl Renato Soru, generální ředitel Tiscali. – Naše společnost je výsledkem této jedinečné země nazývané Evropa, která je zároveň sjednocená ale i neuvěřitelně odlišná. To je důvod, proč jsme se rozhodli vzdát jí úctu novým kanálem Tiscali Evropa, malým projevem naší vděčnosti za všechny činnosti a iniciativy, které jsou denně organizovány, aby šířily a podporovaly tuto novou evropskou identitu, která patří nám všem.“

Tiscali je vedoucí evropská internetová společnost s působností ve 14 zemích Evropy a v Jihoafrické republice. V dnešní době je to jediná firma v tomto sektoru, které se podařilo dosáhnout skutečně evropské dimenze a zavést se jako jedinečná platforma v distribuci on-line produktů. Díky této základní charakteristice má tato společnost privilegovaný úhel pohledu, díky kterému dokáže zaplnit kanál Evropa fakty, trendy, možnostmi a problémy, které ovlivňují a zajímají země tohoto společenství.

Jako součást oficiální prezentace byl na kanál Tiscali Evropa umístěn podrobný speciální on-line bulletin o jednom, v současnosti nejvíce diskutovaném a nejzásadnějším tématu: „Historie rozšiřování na východ“. Od Kodaně po Nice, přes Essen, Madrid, Florencii, Amsterdam, Berlín a Helsinky je cesta rozšiřování na východ Evropy poznamenána devíti lety evropských summitů a nejméně třemi zásadními zprávami Evropské unie: Bílou listinou o vnitřním trhu, Agendou 2000 a Smlouvou z Nice. První ze série speciálních reportáží „Historie rozšiřování na východ“, umožňuje uživatelům znovu si připomenout pokrok, kterého bylo v posledních letech dosaženo a získat jasnější obrázek a nové identitě Evropy.

Tiscali Evropa bude brzy k dispozici ve všech zemích, ve kterých je Tiscali aktivní a již nyní je on-line v:

Itálii – http://europa­.tiscali.it
Francii- http://europe­.tiscali.fr
Belgii – http://europe­.tiscali.be
Velké Británii – http://europe­.tiscali.co.uk
Dánsku – http://europe­.tiscali.dk
Švédsku – http://europe­.tiscali.se
Norsku – http://europe­.tiscali.no
České republice – http://evropa­.tiscali.cz

Tento jednoduše přístupný kanál, nabízející širokou škálu informací, je rozřazen do tematických sekcí, které společně dávají uživateli kompletní přehled o všech důležitých činnostech Evropské unie podle jednotlivých sektorů a zároveň jej informují o množství příležitostí, které společenství vytváří ve všech evropských zemích.

Sekce Zprávy zahrnuje všechny užitečné informace týkající se politických, ekonomických a obchodních aktivit v unii. Obšírné místo je věnováno evropskému financování s veškerou dokumentací, týkající se různých programů financování, které společenství nabízí v jednotlivých sektorech. Zvláštní pozornost je rovněž věnována trhu práce tím, že uživatele informuje o nejnovějších nabídkách pracovních pozic v projektech Evropského společenství a pomáhá jim hledat si práci v rámci EU.

Kategorie Služby je rozdělena do sedmi sekcí, pokrývajících všechny oblasti, které jsou pro obyvatele Evropy zajímavé. Studium v Evropě obsahuje informace o nejlepších evropských školách a nejpopulárnějších MBA programech a je průvodcem po všech vzdělávacích programech, nabízených společenstvím.

Život v Evropě obsahuje různé praktické rady pro cestování po Evropském společenství, stejně jako speciální bulletiny o umění, kultuře, sportu a turistické průvodce, včetně informací o tradicích a kulinářských specialitách různých zemí.

Sekce Akta zahrnuje zprávy o hlavních otázkách s do hloubky jdoucími články, reportážemi a užitečnými odkazy, zatímco Poznávání EU pomáhá evropským obyvatelům seznámit se s institucemi unie. Toto je pouze několik málo z mnoha služeb, které kanál nabízí a všechny jsou průběžně aktualizovány.

V části Společenství mohou uživatelé získat podrobné informace o otázkách, kterými se kanál zabývá, a také odpovědi na jakékoliv dotazy nebo pochyby, které mohou uživatelé mít o hlasováních, fórech a chatech.

Konečně, v kanále nesmí chybět ani velmi důležitá sekce – Zprávy. Ta je neustále aktualizována a je plna doporučených článků, z hlavních mezinárodních deníků, ponechaných v původní jazykové verzi. Toto zcela nové místo na portále Tiscali doplňují hlasování a fóra.

Kanál byl vytvořen ve spolupráci s Waleurope.

O Tiscali

Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marche, Paříž: 005773), je evropská internetová společnost poskytující přístup k Internetu, obsah a firemní aplikace, stejně tak jako inovativní komunikační služby. Ke 30. září 2002 měla společnost Tiscali 7,0 milionů aktivních uživatelů a zaznamenala na svých portálech Tiscali 13,3 milionů unikátních návštěvníků, což potvrzuje, že je jedním z vedoucích webových poskytovatelů v Evropě (zdroj: Nielsen NetRatings). Firemní stránky Tiscali naleznete na www.tiscali.com

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Kanál TA3 HD zahájil vysílání

Kanál TA3 HD zahájil vysílání

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Měšec.cz: Stavební spoření: alternativa i pro seniory

Stavební spoření: alternativa i pro seniory

DigiZone.cz: Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life