Hlavní navigace

Tiscali představuje nejlevnější tarif

[Tisková zpráva] Se službou TISCALI INTERNET FLEXI mohou uživatelé vytáčeného připojení na internet ušetřit až 50% nákladů ve špičce a až 69% v nočních hodinách oproti tarifu Internet 2002 Českého Telecomu. Uživatelé mohou surfovat na internetu po celou noc již za 9,60 Kč za hodinu. Služba je nyní dostupná v Hradci Králové a Pardubicích. Rozšíření služby do dalších měst a regionů bude pokračovat v průběhu roku 2006.

TISCALI, přední internetová společnost v České republice, oznámila spuštění nové služby TISCALI INTERNET FLEXI – vytáčeného připojení k internetu s nejvýhodnějšími cenami na českém trhu.

Jako první mohou službu vyzkoušet uživatelé vytáčeného připojení k internetu v  Hradci Králové a Pardubicích. TISCALI bude službu v průběhu roku 2006 postupně rozšiřovat do dalších měst různých regionů po celé České republice.

TISCALI INTERNET FLEXI razantně snižuje minutové ceny za vytáčené připojení k internetu ve špičce (všední dny 6:00–18:00 hod). V tomto časovém pásmu uživatelé zaplatí pouze 0,66 Kč za minutu a ušetří tak až 50% nákladů ve srovnání s tarifem Internet 2002 Českého Telecomu. Díky výhodné ceně za připojení ve špičce je služba TISCALI INTERNET FLEXI ideální pro všechny živnostníky, podnikatele i ostatní, kteří pracují z domova.

Ještě výraznější slevy jsou pro uživatele TISCALI INTERNET FLEXI připraveny ve večerních a nočních hodinách (denně 22:00–6:00 hod), kdy zaplatí pouhých 16 haléřů za minutu připojení. Úspora oproti tarifu Internet 2002 dosáhne až 69%. Uživatelé mohou brouzdat na internetu po celou noc za pouhých 9,60 Kč za hodinu.

Oproti tarifu Internet 2002 nabízí TISCALI INTERNET FLEXI také výhodnější cenu pro prvních 16 minut připojení k internetu mimo špičku (všední dny 18:00–22:00 a víkendy a svátky 6:00–22:00), kdy uživatelé zaplatí 0,41 Kč za minutu připojení s úsporou až 21%.

Velkou výhodou TISCALI INTERNET FLEXI je minutové účtování služby od začátku připojení, které přináší slevu až 85% při krátkodobých připojeních k internetu (např. při výběru e-mailů apod.) ve srovnání s Českým Telecomem, který stanovil minimální dobu připojení na 2 minuty a teprve poté účtuje po minutě.

TISCALI INTERNET FLEXI je velmi snadné zřídit a využívat. Služba neobsahuje žádné aktivační ani pravidelné měsíční poplatky. Zájemce o službu musí nejprve ověřit dostupnost služby z vlastní pevné linky bezplatným zavoláním na speciální telefonní číslo TISCALI: 971 511 111. Objednávku lze uskutečnit na lince Zákaznického servisu 844 184 184 nebo na webových stránkách www.flexi.tis­cali.cz.

TISCALI INTERNET FLEXI je první inovativní službou vytáčeného připojení k internetu a je výsledkem dlouhotrvajícího úsilí společnosti TISCALI přinést českým uživatelům internetu nové výhody a finanční úspory. Více než tři roky trvalo společnosti TISCALI vybojovat za součinnosti regulačních orgánů na Českém Telecomu možnost přímého poskytování vytáčeného připojení k internetu prostřednictvím obchodního modelu FRIACO. TISCALI INTERNET FLEXI je první ze služeb modelu FRIACO spuštěných na českém telekomunikačním trhu.

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life