Hlavní navigace

Tisková zpráva

15. 7. 2004

[Tisková zpráva]

Tisková zpráva

V Příboru dne 13.7.2004 – Ing. Petr Benýšek, Český bezdrát s. r. o. – „ Pro všechny zájemce o naše služby Eri – ADSL jsme připravili prázdninovou akci , kdy všichni zákazníci, kteří uzavřou smlouvu v průběhu prázdnin, mají od data zřízení zvolené služby dva měsíce provozu zdarma . Tato nabídka znamená pro zákazníky úsporu od 2×1.189,– Kč / měs. u basic služby Eri – ADSL 50 ( 256 / 128 ) až po 2×5.489,– Kč / měs. u profi služby Eri – ADSL 20 ( 1024 / 256 ) – přehled viz. ceník: http://www.cbez­drat.cz/adsl/ce­nik.html .

Smlouvy s klienty jsou i nadále uzavírány na dobu neurčitou s podmínkou využívání služby Eri – ADSL po dobu 9 měsíců od data zřízení služby.Poplatek za zřízení služby přitom zůstává na standardních 1.290,– Kč.Pořízení kvalitního ADSL modemu s routerem Microcom 100 s 1 x Ethernet portem stojí 2.890,– Kč včetně antiviru OEM AVG 7.0. ( licence na 12 měsíců ) nebo je možný pronájem za 250,– Kč / měs. “

Další možností je pořízení ADSL modemu s routerem Microcom 400 s 4 x Ethernet porty, na který je možno připojit rovnou 4 PC nebo notebooky – tzn. plní i funkci 4 portového switche – rovněž včetně antiviru OEM AVG 7.0. Rovněž je u tohoto modemu možný pronájem a to za 390,– Kč / měs. ( popis viz. http://www.cbez­drat.cz/adsl/mo­demy.html ).

Pro zákazníky, kteří mají počítačovou síť a nechtějí mít nataženou UTP kabeláž, nabízíme dodání a nebo pronájem kvalitního ADSL modemu s routerem Well AMW – CE 74 R , který má 4 x Ethernet port, 1 x USB a rovněž 1 x Wifi s kapacitou přenosu až 11 Mbps a to včetně wifi karty . Odzkoušený dosah v praxi bez snížení rychlosti přenosu dat je 150 m a to i přes několik překážek jako jsou např. zdi v kanceláři aj. Tento modem s routerem je možno pořídit za 7.490,– Kč rovněž včetně antiviru OEM AVG 7.0. nebo pronájem za 590,– Kč / měs.

Co je především důležité pro naše zákazníky je to , že v ceně všech služeb mají zahrnut neomezený limit dat a plnou technickou podporu. Technická podpora je poskytována v době od 8 do 19 hod v Po až Pá a v So a Ne od 9 do 13 hod. Součástí této technické podpory je rovněž nastavení ADSL modemu / routeru vybraného zákazníkem včetně podpory nastavení PC zákazníka. Tato podpora týkající se nastavení připojení služeb Eri – ADSL je časově neomezena. “

O Českém bezdrátu

Společnost Český bezdrát s.r.o. patří mezi významné poskytovatelé Internetových služeb v ČR se zaměřením na služby Eri – ADSL, bezdrátové připojení v licencovaném pásmu 26 GHz , bezdrátové připojení v pásmu 2,4 GHz a rovněž připojení k Internetu pevnými linkami službou Eri–Ethernet Line IP ( viz. http://www.cbez­drat.cz/cenik_dmo­.html#pevna ). Záměrem společnosti je poskytnout a zajišťovat kvalitní připojení k Internetu pro omezený počet zákazníků, kteří preferují maximální kvalitu a rychlost poskytovaných služeb při zachování nízkých investičních i provozních nákladů a chtějí využívat připojení k Internetu k dalším službám jako je např., webhosting , e-mail služby , serverhosting, videokonference aj.

Pro zajištění potřebné kvality svých služeb využívá Český bezdrát neustále nových, ale přitom vyzkoušených a ověřených technologií. Spolupracuje s výrobci, dodavateli i poskytovateli technologií v ČR jakými jsou např. Fincom International , ČESKÝ TELECOM, a.s., STAR 21 aj..

Zásadní pro klienty Českého bezdrátu je systém řízení a organizace společnosti , kdy v případě jakýchkoliv dotazů, řešení problémů, případně stížností kontaktují klienti vždy nejprve kompetentního jednatele společnosti, který okamžitě věci řeší , respektive předává k řešení. Výsledkem je, že klient dostává odpovědi na své dotazy , včetně řešení , prakticky okamžitě.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Ing. Petr Benýšek,
jednatel společnosti Český bezdrát s.r.o.
Náměstí S. Freuda 4, Příbor 742 58 mob. 777 056 711
tel./fax. 556 712 866 / 556 722 633
http://adsl.cbez­drat.cz/

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Měšec.cz: Nový osobní bankrot: pro všechny, ale až na 7 let

Nový osobní bankrot: pro všechny, ale až na 7 let

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?