Hlavní navigace

Topfun uvádí v internetové předpremiéře seriál TV Prima Přešlapy

6. 3. 2010

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun ve spolupráci s TV Prima přináší všem příznivcům seriálu Přešlapy nové díly z druhé řady v internetové předpremiéře. Stačí si vyťukat www.topfun.cz a z pohodlí svého domova, kanceláře či na cestách si mohou natěšení diváci v TV kvalitě pustit další díly tohoto seriálu. Jednotlivé díly Přešlapů budou na Topfun k dispozici již týden před uvedením ve vysílání TV Prima.

Nyní mohou zájemci naplno využívat výhod on-line videopůjčovny Topfun, která přichází s bohatými možnostmi, jak sledovat filmy z pohodlí domova, ale také odkudkoliv, kde se nachází připojení na internet. Tato dnes nejširší databáze českých a zahraničních filmů je uživatelům k dispozici na www.topfun.cz, kde je možné zakoupit film pro jedno shlédnutí, ale i na dobu časově neomezenou. Vyznavači sledování filmů v televizi mohou databázi využít i prostředinicvím zařízení Set Top Box dodávané společností RIO Media, které jednoduše propojí televizi s internetovou linkou, a nahradí tak klasický počítač.

Společnost Divida s.r.o. je provozovatelem služby virtuální videopůjčovny Topfun. Služby Topfun jsou dostupné prostřednictvím veřejné sítě internet na teritoriu České a Slovenské republiky již od 15.6.2006. Do dnešního dne Topfun uzavřel smlouvy o dodávkách filmového obsahu s 27 producenty a distribučními společnostmi. Jedná se především o poskytovatele filmů nezávislých studií a také lokální tvorby. Mezi nové partnery Topfun přivítal například společnost T.H.A. Ondřeje Trojana či společnost Pragofilm, která bude na Topfun dodávat ročně více jak 100 filmů. V nabídce je mnoho filmových titulů všech žánrů – od animovaných pořadů pro nejmenší až po erotické programy pro dospělé. Filmy jsou nabízeny v kvalitě obrazu od 640×480 pix, 750×576 pix a nejnovější tituly pak distribuujeme v rozlišení 1024×720 pix, což je základní úroveň HD.

Jedním z nejdůležitějších kroků vývoje služeb Topfun je příprava nasazení filmů majors studií. Výsledkem bude plnohodnotná alternativa klasické kamenné videopůjčovny s širokou nabídkou filmů. Po nasazení těchto studií – Paramount, Sony pictures, Warner, Disney, Universal a Fox bude každý rok na službě Topfun uvedeno více jak 150 filmových novinek – především megahitů těchto studií a dále velké rozšíření filmové knihovny o více jak 500 filmů.

Topfun je nyní dostupný nejen pro zákazníky, kteří chtějí filmy sledovat skrze PC či notebook pomocí klasického internetového připojení, ale i pro zákazníky, kteří upřednostňují pohodlí dálkového ovladače. Tito zákazníci mohou využít nabídky společnosti RIO Media, která ve spolupráci s Topfun nabízí filmy Topfun prostřednictvím videopůjčovny skrze Set Top Boxy RIO Media.

Závěrem roku 2009 Topfun nasadil přehrávač Silverlight společnosti Microsoft. Tento přehrávač bude v prvé řadě používán pro zobrazování filmových upoutávek. Každý den se na filmové ukázky na Topfun podívá minimálně 20% návštěvníků. Díky této skutečnosti Topfun také nasadil do přehrávače Silverlight reklamní systém, který bude bezesporu velmi zajímavým reklamním nástrojem pro zadavatele videoreklam. Topfun. Také připravujeme začlenění svých služeb do portfolia Windows Media Center, které nyní využívá v ČR 500.000 uživatelů.

Od 19.ledna 2010 je služba Topfun začleněna do portfolia portálu Centrum.cz. Díky této spolupráci bude Topfun dostupný široké internetové populaci. Zdroj Centrum: „Centrum.cz je portálem, kde uživatelé najdou nejenom aktuální zpravodajství, praktické informace, ale i mnoho zábavy. Proto pro nás spolupráce s Topfun, která umožní stahovat filmové „trháky“ z pohodlí domova za lidové ceny, je v podstatě logickým vyústěním našeho snažení nabídnout našim uživatelům to nejlepší…“

Významným partnerem služby Topfun je TV Prima, která poskytuje službě Topfun masivní marketingový prostor, ale zároveň svým divákům nabízí prostřednictvím služby Topfun možnost tzv. Internetových předpremiér vlastních pořadů. Nedočkaví diváci se tak mohou těšit například na seriál Přešlapy, který budou moci sledovat ve vysoké kvalitě ještě dříve, než bude uveden do TV vysílání Prima.

Topfun nabízí nyní celkem 9 platebních metod. Takto předkládá velmi širokou škálu možností způsobu platby svým uživatelům. Konkrétně se jedná se o platby SMS Premium, bankovním převodem, platební kartou atd. Významným partnerem v této oblasti je platební brána Gopay.

Tým Topfun je přesvědčen, že tato služba se díky stále se rozšiřující nabídce filmů a také díky novým formám odbytových kanálů a strategickým partnerům stane trendovou, moderní a hlavně žádanou formou filmové zábavy. Dle citace zákazníků Topfun se jedná o službu, kdy si zákazník dle své libovůle vybírá, na co se bude chtít dívat, nikoliv na co se musí dívat. Díky technologiím, které Topfun používá, mohou zákazníci své filmy sledovat během několika sekund. Uživatelé si vybírají ze dvou níže zmíněných možnosti: VOD – videopůjčovna s časově omezenou licencí sledování filmů na 24 hodin nebo tzv. Digitální prodej filmů – DTO – s časově neomezenou licencí užití filmů. Topfun připravuje rozšíření svých služeb i na další teritoria jako je Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko. Topfun díky spolupráci se strategickými partnery postupně přechází z beta do ostrého provozu.

Více novinek o nabízených službách se zákazníci mohou dozvědět na webu www.topfun.cz v sekci Tiskové zprávy: http://www.top­fun.cz/tiskove-zpravy

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství