Hlavní navigace

Topfun zahájil spolupráci s Česko-slovenskou filmovou databází.

22. 3. 2010

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun zahájila strategickou spolupráci s Česko-slovenskou filmovou databází. Uživatelé Topfun nyní naleznou u každého nabízeného filmu odkaz na podrobný profil filmu na stránkách www.csfd.cz. Z každé filmové karty na CSFD.cz uživatel získá mnoho informací, včetně recenzí, odkazů na oficiální stránky filmu, fotografií a především hodnocení diváků. Na stránkách CSFD.cz se bude zobrazovat nabídka filmů a seriálů dostupných na službě Topfun a takto bude interaktivně odkazovat uživatele na Topfun, kde je možnost legálního vypůjčení či zakoupení těchto filmů. Česko-slovenská filmová databáze je největší filmová databáze v tomto teritoriu. CSFD.cz patří s jedním milionem unikátních návštěvníků měsíčně k největším portálům v ČR.

Nyní mohou zájemci naplno využívat výhod on-line videopůjčovny Topfun, která přichází s bohatými možnostmi, jak sledovat filmy z pohodlí domova, ale také odkudkoliv, kde se nachází připojení na internet. Tato dnes nejširší databáze českých a zahraničních filmů je uživatelům k dispozici na www.topfun.cz, kde je možné zakoupit film pro jedno shlédnutí, ale i na dobu časově neomezenou. Vyznavači sledování filmů v televizi mohou databázi využít i prostředinicvím zařízení Set Top Box dodávané společností RIO Media, které jednoduše propojí televizi s internetovou linkou, a nahradí tak klasický počítač.

Společnost Divida s.r.o. je provozovatelem služby virtuální videopůjčovny Topfun. Služby Topfun jsou dostupné prostřednictvím veřejné sítě internet na teritoriu České a Slovenské republiky již od 15.6.2006. Do dnešního dne Topfun uzavřel smlouvy o dodávkách filmového obsahu s 27 producenty a distribučními společnostmi. Jedná se především o poskytovatele filmů nezávislých studií a také lokální tvorby. Mezi nové partnery Topfun přivítal například společnost T.H.A. Ondřeje Trojana či společnost Pragofilm, která bude na Topfun dodávat ročně více jak 100 filmů. Topfun ve spolupráci s TV Prima přináší všem příznivcům seriálu Přešlapy nové díly z druhé řady v internetové předpremiéře. Stačí si vyťukat www.topfun.cz a z pohodlí svého domova, kanceláře či na cestách si mohou natěšení diváci v TV kvalitě pustit další díly tohoto seriálu. Jednotlivé díly Přešlapů budou na Topfun k dispozici již týden před uvedením ve vysílání TV Prima. V nabídce je mnoho filmových titulů všech žánrů – od animovaných pořadů pro nejmenší až po erotické programy pro dospělé. Filmy jsou nabízeny v kvalitě obrazu od 640×480 pix, 750×576 pix a nejnovější tituly pak distribuujeme v rozlišení 1024×720 pix, což je základní úroveň HD.

Jedním z nejdůležitějších kroků vývoje služeb Topfun je příprava nasazení filmů majors studií. Výsledkem bude plnohodnotná alternativa klasické kamenné videopůjčovny s širokou nabídkou filmů. Po nasazení těchto studií – Paramount, Sony pictures, Warner, Disney, Universal a Fox bude každý rok na službě Topfun uvedeno více jak 150 filmových novinek – především megahitů těchto studií a dále velké rozšíření filmové knihovny o více jak 500 filmů.

Topfun je nyní dostupný nejen pro zákazníky, kteří chtějí filmy sledovat skrze PC či notebook pomocí klasického internetového připojení, ale i pro zákazníky, kteří upřednostňují pohodlí dálkového ovladače. Tito zákazníci mohou využít nabídky společnosti RIO Media, která ve spolupráci s Topfun nabízí filmy Topfun prostřednictvím videopůjčovny skrze Set Top Boxy RIO Media.

Závěrem roku 2009 Topfun nasadil přehrávač Silverlight společnosti Microsoft. Tento přehrávač bude v prvé řadě používán pro zobrazování filmových upoutávek. Každý den se na filmové ukázky na Topfun podívá minimálně 20% návštěvníků. Díky této skutečnosti Topfun také nasadil do přehrávače Silverlight reklamní systém, který bude bezesporu velmi zajímavým reklamním nástrojem pro zadavatele videoreklam. Topfun. Také připravujeme začlenění svých služeb do portfolia Windows Media Center, které nyní využívá v ČR 500.000 uživatelů.

Od 19.ledna 2010 je služba Topfun začleněna do portfolia portálu Centrum.cz. Díky této spolupráci bude Topfun dostupný široké internetové populaci. Zdroj Centrum: „Centrum.cz je portálem, kde uživatelé najdou nejenom aktuální zpravodajství, praktické informace, ale i mnoho zábavy. Proto pro nás spolupráce s Topfun, která umožní stahovat filmové „trháky“ z pohodlí domova za lidové ceny, je v podstatě logickým vyústěním našeho snažení nabídnout našim uživatelům to nejlepší…“

Významným partnerem služby Topfun je TV Prima, která poskytuje službě Topfun masivní marketingový prostor, ale zároveň svým divákům nabízí prostřednictvím služby Topfun možnost tzv. Internetových předpremiér vlastních pořadů. Nedočkaví diváci se tak mohou těšit například na seriál Přešlapy, který budou moci sledovat ve vysoké kvalitě ještě dříve, než bude uveden do TV vysílání Prima.

Topfun nabízí nyní celkem 9 platebních metod. Takto předkládá velmi širokou škálu možností způsobu platby svým uživatelům. Konkrétně se jedná se o platby SMS Premium, bankovním převodem, platební kartou atd. Významným partnerem v této oblasti je platební brána Gopay.

Tým Topfun je přesvědčen, že tato služba se díky stále se rozšiřující nabídce filmů a také díky novým formám odbytových kanálů a strategickým partnerům stane trendovou, moderní a hlavně žádanou formou filmové zábavy. Dle citace zákazníků Topfun se jedná o službu, kdy si zákazník dle své libovůle vybírá, na co se bude chtít dívat, nikoliv na co se musí dívat. Díky technologiím, které Topfun používá, mohou zákazníci své filmy sledovat během několika sekund. Uživatelé si vybírají ze dvou níže zmíněných možnosti: VOD – videopůjčovna s časově omezenou licencí sledování filmů na 24 hodin nebo tzv. Digitální prodej filmů – DTO – s časově neomezenou licencí užití filmů. Topfun připravuje rozšíření svých služeb i na další teritoria jako je Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko. Topfun díky spolupráci se strategickými partnery postupně přechází z beta do ostrého provozu.

Více novinek o nabízených službách se zákazníci mohou dozvědět na webu www.topfun.cz v sekci Tiskové zprávy: http://www.top­fun.cz/tiskove-zpravy

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu