Hlavní navigace

TopFunArt

29. 7. 2007

[Tisková zpráva] Unikátní platforma Topfun nabízí skvělou možnost všem amatérským tvůrcům filmu pro zviditelnění svých děl. www.Topfun.cz je portál, jež nabízí služby internetové videopůjčovny a digitálního prodeje hudby. V sekci Film připravil záložku " TopfunArt - Amatérský film". Zde budou bezplatně zveřejňována veškerá filmová díla, která budete zaslána na Topfun. Nabídka je určena pro studenty filmových škol, amatérské filmaře, prostě pro všechny kdo točí filmy a chce se podělit o svou práci s ostatními příznivci.

Zájemci mají možnost o umístění svých filmů na platformu Topfun, stačí, když si velmi stručně napíší na email: podpora@topfun.cz o zaslání návrhu smlouvy, která dokladuje Jejich autorství k danému dílu. Film ideálně ve formátu WMV (Windows media video s rozlišením 640×480) na DVD zašlou na adresu DIVIDA s.r.o., Palackého 162, 755 01 Vsetín. Do obálky přiloží dvojí vyhotovení podepsané smlouvy o poskytnutí autorství díla. Dále je nutné ve smlouvě vyplnit veškeré údaje k dotčenému dílu jako jsou autor, obsazení, námět,… Pokud zaslaný film nebude porušovat zákony ČR a morální zásady bude v co nejkratším termínu nasazen na stránky Topfun a to ZDARMA ke stažení.

Těmito kroky chce Topfun podpořit vývoj a budoucí růst kinematografie v ČR a SK. Topfun bude pravidelně vytvářet diskuse, rozhovory a reportáže na toto téma. Amatérští filmaři se tak stávají nejen tvůrci obsahu, ale i režiséry a spoluautory tohoto projektu na podporu kinematografie.

Cílem Topfun je tituly mladých tvůrců dostat na veřejnost a představovat je i odborníkům, jež mohou mezi nimi najít další významný lidský potenciál.

Zároveň tímto projektem Topfun oslovujeme vedení filmových škol, pořadatelé festivalů, nadací, … všechny, kdo chtějí s Topfun v tomto projektu navázat hlubší spolupráci, aby neváhali a kontaktovali společnost DIVIDA s.r.o. a přinášeli další podněty a návrhy na rozvoj této myšlenky.

Společnost DIVIDA s.r.o. uzavřela dohodu o exklusivní spolupráci s největším filmovým vydavatelstvím v ČR společností BONTONFILM a.s. o elektronickém půjčování filmů prostřednictvím služeb VoD a IPTV na platformě www.topfun.cz.

Dalším krokem rozvoje Topfun je implementace Hollywoodských filmových studií SONY Pictures a 20 Century Fox, jejichž vstup do Topfun zajišťuje právě zmíněný Bontonfilm a.s.. Společnost Bontonfilm a.s. se tímto významně spolupodílí na budování jednoho z největších projektů zemí EU v oblasti internetové zábavy.

Portál www.topfun.cz má nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů. Topfun disponuje největším počtem platebních metod. Topfun zároveň spouští dostupnost filmové knihovny pro uživatele služeb IPTV, kdy připravuje akvizice u několika významných provozovatelů IPTV sítí. Se společností DIVIDA s.r.o na projektu Topfun také spolupracují například Česká televize, Mido films, Whisconti, Národní filmový archiv a mnoho dalších.

V hudební sekci Topfun nabízí mimo jiné tituly společností Warner Music a Sony BMG. Topfun jako jediný portál v ČR svým uživatelům na jednom místě nabízí film, hudbu, videoklipy. DIVIDA s.r.o. do projektu Topfun připravuje mimo jiné také vstup několika dalších významných filmových studií. V nadcházejícím půlroce by se tak měla filmová nabídka Topfun rozšířit minimálně o 1.000 kvalitních filmových titulů.

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Vitaminová abeceda

Vitaminová abeceda

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo