Hlavní navigace

Toshiba integruje nejnovější technologie procesorů Intel do notebooků Satellite A660/A665/A665 3D a Qosmio X500

6. 1. 2011

[Tisková zpráva] Nové modely nabízejí vyšší výkon pro hry a ještě lepší zážitek z multimédií

Praha, Česká republika, 5. ledna 2011 – Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení nových verzí modelů notebooků Satellite A660, Satellite A665, Satellite A665 3D a Qosmio X500 určených pro spotřebitele. Hnacím motorem všech těchto modelů jsou procesory Intel Core™ druhé generace a nabízejí vylepšené multimediální funkce a možnosti připojení s cílem poskytnout ještě lepší vnímání multimédií i jejich tvorbu. Nové modely těchto notebooků budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během prvního čtvrtletí 2011. 

Funkce přímo integrované v nejnovější rodině procesorů Intel Core™ pro snadné vytváření, správu, sdílení a prohlížení multimediálního obsahu, jako například videí a fotografií, dokonale souzní se zamýšlenými scénáři použití spotřebitelských notebooků Toshiba Satellite A660, Satellite A665, Satellite A665 3D a Qosmio X500: všechny jsou zaměřeny na uživatele, kteří hledají výkonný přenosný počítač pro špičkový zážitek z multimédií a hraní her. 

Satellite A660 / A665 / A665 3D: království zábavy

Společnost Toshiba ještě více vylepšila možnosti připojení u modelů Satellite A660, Satellite A665 a Satellite A665 3D, které představují špičkovou volbu pro zábavu, a obohatila je o super rychlý port USB 3.0, jenž poskytuje desetkrát rychlejší přenos dat než rozhraní USB 2.0. Všechny modely navíc podporují funkci Sleep-and-Charge, díky níž je možné dobíjet akumulátory mobilních zařízení i tehdy, když je notebook vypnutý. Nový štíhlý dálkový ovladač, kompatibilní s Windows® Media Center Edition, umožňuje na dálku ovládat TV1 a funkce související s filmy a zvukem. Nové verze notebooků Satellite A660 a Satellite A6652 v neposlední řadě nabídnou rozhraní Bluetooth® 3.0 pro bezdrátové připojení periférií s vysokou rychlostí přenosu dat až 24 Mbit/s3.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Qosmio X500: vyspělý notebook pro hry

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Model Qosmio X500 je nejen vybaven procesory Intel Core™ 2. generace, ale nyní nabízí konverzi 2D na 3D a podporu HDMI pro streamování 3D filmů (překonvertovaných z 3D DVD nebo 3D Blu-ray disků) na televizory umožňující sledování 3D obsahu. To ještě více podtrhuje zaměření společnosti Toshiba na prosazování 3D zábavy a nabídku široké řady 3D zařízení. 

Pro notebook Qosmio X500 je nyní charakte­ristický hybrid­ní SSD a pevný disk, jenž se skládá z harddisku s kapacitou 500 GB a 64GB SSD úložiště, díky němuž bootování notebooku proběhne během několika sekund. Navíc nabízí dokonalé vyvážení velké kapacity a ultra rychlého přístupu k datům, kdy tyto přístupové doby jsou podstatně kratší než u konvenčního pevného disku s rychlostí 7.200 otáček za minutu. 

Nová generace modelu Qosmio X500 se nyní dodává rovněž s rozhraním Bluetooth® 3.0 pro bezdrátové připojení periférií s vysokou rychlostí přenosu dat4

Další tiskové  materiály a informace

Chcete-li si stáhnout fotografie těchto produktů, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library na adrese:   
http://eu.pres­s.toshiba.eu.  

O společnosti Toshiba

Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vy­soce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje digitální  spotřební produkty, elektronická za­řízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné do­bě provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměs­tnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 75 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co­.jp/index.htm.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty