Hlavní navigace

Britský Trafford Healthcare NHS Trust si vybral platformu InterSystems Ensemble pro snadné a robustní sdílení informací

5. 11. 2010

[Tisková zpráva] Ensemble základním pilířem IT strategie zdravotnického sdružení Trafford Healthcare NHS Trust

Česká republika, Praha – 4. listopadu 2010 – Společnost InterSystems oznámila, že britské zdravotnické sdružení Trafford Healthcare NHS Trust je připraveno propojit své nemocniční systémy pomocí nového integračního hubu založeného na platformě InterSystems Ensemble®.

Trafford Healthcare NHS Trust provozuje tři nemocnice v Traffordu, okrese západně od Manchesteru, a zajišťuje zde i ambulantní zdravotnické služby. Sdružení Trafford Healthcare dosud používalo starou verzi proprietárního softwaru na tvorbu rozhraní, bez zálohovacího systému či testovací platformy. Znamenalo to, že v Trafford Healthcare nebylo snadné testovat a spouštět nová rozhraní. Správa stávajících rozhraní byla obtížná a naprogramování každého nového rozhraní vyžadovalo externí spolupráci. To mělo přímý vliv na efektivitu sdílení informací o pacientech a administrativních informací a na náklady na poskytovanou péči.

Sdružení Trafford Healthcare se proto rozhodlo využít výkonnou platformu pro integraci a vývoj propojitelných aplikací InterSystems Ensemble, která by měla vyřešit klíčový problém rychlého propojení aplikací a přidávání funkcí. Trafford Healthcare si platformu Ensemble vybralo, protože kromě HL7 podporuje i mnoho dalších typů integračních rozhraní. Dalším důležitým faktorem bylo, že s Ensemblem lze jednoduše vytvářet a spravovat nová rozhraní a ovládací panely pro sledování obchodních činností (Business Activity Monitoring – BAM). Trafford Healthcare NHS Trust též ocenil velkou škálovatelnost Ensemblu, díky níž jsou zprávy zpracovávány velmi spolehlivě.

Jakmile bude hub vyvinut, získá sdružení Trafford Healthcare prostředí pro správu konfigurací a bude tak mít pro podporu procesu řízení kvality k dispozici tři prostředí: live, back-up a test. Odborníci z InterSystems zajistí školení pro interní tým Trafford Healthcare, aby si sdružení v budoucnu mohlo vytvářet rozhraní pro širokou škálu formátů zpráv samo.

Stephen Parson, Information Management & Technology Project Manager ze sdružení Trafford Healthcare komentuje nasazení Ensemblu: „Ensemble je nyní základním pilířem naší IT strategie; je mnohem robustnější, než cokoli, co jsme používali předtím. To, že dokáže flexibilně pracovat v mnoha různých prostředích, znamená, že můžeme testovat nová propojení, aniž by to jakkoli ovlivňovalo činnost nemocnice. Je to jednodušší a levnější než předtím. Důležitou úlohu při našem rozhodování hrálo spolu s jednoduchostí Ensemblu také školení InterSystems pro náš interní tým. Co nás ale opravdu přesvědčilo, bylo to, že Ensemble používá už více než 40 zdravotnických sdružení ve Velké Británii, a mohli jsme tuto platformu vidět v akci v nedaleké nemocnici Bolton Hospital.“

Nick Hanson, Healthcare Manager společnosti InterSystems dodává: „Ensemble pomůže sdružení Trafford Healthcare zlepšit procesy ADT, tj. příjem, propouštění a přemisťování pacientů, a hladce propojí informace ve stávajících nemocničních systémech. Díky Ensemblu bude sdružení moci konsolidovat elektronické záznamy a zlepšit péči o pacienty zavedením podpory klinického rozhodování fungující v reálném čase.“

Ensemble propojí všechny nemocniční systémy přímo s centrálním sdruženým záznamem o pacientovi, který bude základem fungování zdravotnických informačních technologií v organizaci. Trafford Healthcare NHS Trust zahájil provoz s Ensemblem na začátku srpna 2010.

O společnosti InterSystems
InterSystems Corporation patří mezi světové lídry v oblasti softwaru pro propojenou zdravotní péči. Sídlí v Cambridge v americkém státě Massachusetts a má pobočky ve 24 zemích. InterSystems dodává pokročilé softwarové technologie pro převratné aplikace. InterSystems Ensemble® je platforma pro hladkou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems Caché® je vysoce výkonná objektová databáze, která umožňuje vytvářet rychlejší a škálovatelnější aplikace. InterSystems HealthShare™ je platforma pro nejrychlejší vývoj regionálních a celostátních zdravotnických informačních systémů. InterSystems DeepSee™ je software, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (Business Intelligence) fungující v reálném čase, což umožňuje činit lepší rozhodnutí spojená s řízením firmy. InterSystems TrakCare™ je pokročilý webový informační systém pro propojenou zdravotní péči, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. Více informací najdete na InterSystems.com.

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?