Hlavní navigace

Britský Trafford Healthcare NHS Trust si vybral platformu InterSystems Ensemble pro snadné a robustní sdílení informací

5. 11. 2010

[Tisková zpráva] Ensemble základním pilířem IT strategie zdravotnického sdružení Trafford Healthcare NHS Trust

Česká republika, Praha – 4. listopadu 2010 – Společnost InterSystems oznámila, že britské zdravotnické sdružení Trafford Healthcare NHS Trust je připraveno propojit své nemocniční systémy pomocí nového integračního hubu založeného na platformě InterSystems Ensemble®.

Trafford Healthcare NHS Trust provozuje tři nemocnice v Traffordu, okrese západně od Manchesteru, a zajišťuje zde i ambulantní zdravotnické služby. Sdružení Trafford Healthcare dosud používalo starou verzi proprietárního softwaru na tvorbu rozhraní, bez zálohovacího systému či testovací platformy. Znamenalo to, že v Trafford Healthcare nebylo snadné testovat a spouštět nová rozhraní. Správa stávajících rozhraní byla obtížná a naprogramování každého nového rozhraní vyžadovalo externí spolupráci. To mělo přímý vliv na efektivitu sdílení informací o pacientech a administrativních informací a na náklady na poskytovanou péči.

Sdružení Trafford Healthcare se proto rozhodlo využít výkonnou platformu pro integraci a vývoj propojitelných aplikací InterSystems Ensemble, která by měla vyřešit klíčový problém rychlého propojení aplikací a přidávání funkcí. Trafford Healthcare si platformu Ensemble vybralo, protože kromě HL7 podporuje i mnoho dalších typů integračních rozhraní. Dalším důležitým faktorem bylo, že s Ensemblem lze jednoduše vytvářet a spravovat nová rozhraní a ovládací panely pro sledování obchodních činností (Business Activity Monitoring – BAM). Trafford Healthcare NHS Trust též ocenil velkou škálovatelnost Ensemblu, díky níž jsou zprávy zpracovávány velmi spolehlivě.

Jakmile bude hub vyvinut, získá sdružení Trafford Healthcare prostředí pro správu konfigurací a bude tak mít pro podporu procesu řízení kvality k dispozici tři prostředí: live, back-up a test. Odborníci z InterSystems zajistí školení pro interní tým Trafford Healthcare, aby si sdružení v budoucnu mohlo vytvářet rozhraní pro širokou škálu formátů zpráv samo.

Stephen Parson, Information Management & Technology Project Manager ze sdružení Trafford Healthcare komentuje nasazení Ensemblu: „Ensemble je nyní základním pilířem naší IT strategie; je mnohem robustnější, než cokoli, co jsme používali předtím. To, že dokáže flexibilně pracovat v mnoha různých prostředích, znamená, že můžeme testovat nová propojení, aniž by to jakkoli ovlivňovalo činnost nemocnice. Je to jednodušší a levnější než předtím. Důležitou úlohu při našem rozhodování hrálo spolu s jednoduchostí Ensemblu také školení InterSystems pro náš interní tým. Co nás ale opravdu přesvědčilo, bylo to, že Ensemble používá už více než 40 zdravotnických sdružení ve Velké Británii, a mohli jsme tuto platformu vidět v akci v nedaleké nemocnici Bolton Hospital.“

Nick Hanson, Healthcare Manager společnosti InterSystems dodává: „Ensemble pomůže sdružení Trafford Healthcare zlepšit procesy ADT, tj. příjem, propouštění a přemisťování pacientů, a hladce propojí informace ve stávajících nemocničních systémech. Díky Ensemblu bude sdružení moci konsolidovat elektronické záznamy a zlepšit péči o pacienty zavedením podpory klinického rozhodování fungující v reálném čase.“

Ensemble propojí všechny nemocniční systémy přímo s centrálním sdruženým záznamem o pacientovi, který bude základem fungování zdravotnických informačních technologií v organizaci. Trafford Healthcare NHS Trust zahájil provoz s Ensemblem na začátku srpna 2010.

O společnosti InterSystems
InterSystems Corporation patří mezi světové lídry v oblasti softwaru pro propojenou zdravotní péči. Sídlí v Cambridge v americkém státě Massachusetts a má pobočky ve 24 zemích. InterSystems dodává pokročilé softwarové technologie pro převratné aplikace. InterSystems Ensemble® je platforma pro hladkou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems Caché® je vysoce výkonná objektová databáze, která umožňuje vytvářet rychlejší a škálovatelnější aplikace. InterSystems HealthShare™ je platforma pro nejrychlejší vývoj regionálních a celostátních zdravotnických informačních systémů. InterSystems DeepSee™ je software, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (Business Intelligence) fungující v reálném čase, což umožňuje činit lepší rozhodnutí spojená s řízením firmy. InterSystems TrakCare™ je pokročilý webový informační systém pro propojenou zdravotní péči, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. Více informací najdete na InterSystems.com.

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?