Hlavní navigace

Trask se stal partnerem společnosti Alfresco

17. 9. 2008

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions získala status Gold System Integration partnera společnosti Alfresco, předního poskytovatele řešení pro Enterprise Content Management (správa firemního obsahu).

Partnerstvím se společností Alfresco posílí Trask svoji přední pozici na trhu v oblasti procesně orientovaných systémů a umožní tak svým zákazníkům přístup k nové moderní technologii. Zároveň poskytne společnosti Alfresco, výrobci open-source platformy, významnou podporu při prosazování její moderní produktové palety u zákazníků v regionu střední a východní Evropy.

„Partnerství se společností Alfresco si velmi ceníme. Pomůže nám rozšířit služby v oblasti integrace podnikových aplikací a nabídnout klientům řešení, které ještě lépe vyhovuje jejich potřebám. Plánujeme spojit výhody technologie Alfresco s nabídkou již předpřipravených řešení pro správu oběhu a zpracování faktur, digitální archivaci nebo správu webového obsahu,“ říká Filip Tománek, ředitel společnosti Trask solutions.

Alfresco je nová, dynamicky se rozvíjející open-source platforma pro integraci podnikového obsahu zahrnující funkcionalitu správy firemního obsahu – Document Managementu, Web Content Managementu, Collaboration Managementu a podpory elektronického workflow. Řešení založené na platformě Alfresco umožňují rychlé a efektivní vytváření nebo integraci podnikových aplikací v prostředí Java, založených na principu spolupráce a podnikového workflow Podpora otevřených standardů jako např. jBPM, Web 2.0, ODF s celou řadou integračních modulů jako např. Adobe LiveCycle Management mění tento systém v otevřenou platformu zaručující bezpečnost a stabilitu vyhovující i přísným podmínkám jak komerční sféry, tak i státní správy.

„Máme velký zájem rozvíjet naše aktivity i v České a Slovenské republice, vítáme proto zkušenosti a pozici firmy Trask solutions na tomto trhu. Očekáváme, že náš produkt tímto dostane prvotřídní konzultační a technologické zázemí“ říká Janine Eastwood, obchodní ředitelka firmy Alfresco pro střední a východní Evropu.

O společnosti Trask solutions
Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti sektorů působení svých klientů a hluboké praktické expertízy v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení.

Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money, Telefónica O2 a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má více než 150 zaměstnanců a její tržby ve fiskálním roce 2007 dosáhly 288 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům rychleji a efektivněji inovovat. Více informací najdete na www.trask.cz.

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá