Hlavní navigace

Trend Micro je Společností roku 2008 s inovativní nabídkou SaaS

23. 11. 2008

[Tisková zpráva] Firma získala cenu pro softwarový průmysl vydavatelství Software Business (Software Business Software Industry Award) v kategorii Společnost roku 2008 s inovativní nabídkou SaaS (Software as a Service)

Cupertino, Kalifornie – 21. listopadu 2008 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, oznámila, že získala cenu v soutěži vydavatelství Software Business o Společnost roku 2008 s inovativní nabídkou SaaS.

V kategorii společností poskytující SaaS a Web 2.0 se ceny Software Business Software Industry Awards udělují za vynikající oborové výsledky a špičkové služby, technologie a produkty. Ocenění Software Industry Awards dostávají dvě kategorie společností – velké podniky s tržbami přesahujícími 150 miliónů dolarů a střední firmy s tržbami mezi 10 a 150 milióny. Ceny se udělují společnostem zaměřeným na celkovou kvalitu a takovým, které jsou vedoucími novátory v softwarovém průmyslu. Seznam vítězů je umístěn na http://www.sof­twarebusinesson­line.com/sb_si­awards2008.htm#tre.

„Cenu pro společnost s inovativní nabídkou SaaS jsme získali především kvůli tomu, že stále rozšiřujeme naši nabídku SaaS,“ uvedl John Maddison, viceprezident Trend Micro pro základní technologická řešení. Společnost Trend Micro věří, že SaaS bude hrát klíčovou roli při poskytování bezpečnostních služeb další generace a umožní našim partnerům nabídnout jejich zákazníkům bezpečnostní řešení v takovém rozsahu, který nejlépe vyhoví jejich potřebám.“

Trend Micro už od roku 1988 vyvíjí a vylepšuje integrovanou technologii pro správu hrozeb, která chrání provozní kontinuitu, osobní údaje a majetek před malwarem, spamem, úniky dat a nejnovějšími webovými hrozbami.

Svá řešení typu SaaS začala společnost Trend Micro nabízet v roce 2007, kdy ohlásila svou kompletní bezpečnostní SaaS platformu SecureCloud™ pro malé, střední a velké podniky. Platforma je základem služeb Trend Micro pro zabezpečení a ochranu proti hrozbám napříč všemi úrovněmi podnikové IT infrastruktury od internetové brány po desktopy. Více informací naleznete na http://us.tren­dmicro.com/us/so­lutions/enter­prise/software-as-a-service/.

Nabídka Trend Micro v oblasti Software as a Service je založena na Trend Micro™ Smart Protection Network, architektuře typu cloud-client pro zabezpečení obsahu, která poskytuje korelované zpravodajství zpracovávané v prostředí internetu a umožňující účinně bojovat se spamovými, webovými a malwarovými útoky.

Nabídka Software as a Service od Trend Micro:
Služby pro zjišťování důvěryhodnosti e-mailů (Email Reputation Services) tvoří vysoce efektivní první linii obrany, která zastaví až 80 procent spamu přímo u jeho zdroje – ještě před tím, než může zaplavit síť, přetížit zabezpečení mailové brány a neúměrně zatěžovat IT zdroje. InterScan™ Messaging Hosted Security zastavuje spam a další e-mailové hrozby před tím, než se dostanou do vaší sítě. Trend Micro navíc poskytuje všechny aktualizace a vyladění výkonu, takže tato služba vyžaduje od vašeho IT personálu jen malou nebo žádnou součinnost.

Trend Micro™ SecureSite je hostovaná služba, která zabezpečuje webové stránky pro e-commerci skenováním zranitelností kódu webových stránek.

Worry-Free Remote Manager je bezpečná hostovaná webová konzola, která pomáhá resellerům zaměřeným na malé podniky spravovat odkudkoli více zákazníků využívajících řešení Worry-Free™ Security.

DigiZone.cz: Závěrečné shrnutí Radiokomunikace 2016

Závěrečné shrnutí Radiokomunikace 2016

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Měšec.cz: Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

Bezkontaktní bankomaty: hotovost vyberete i z mobilu

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává