Hlavní navigace

Trend Micro nabízí zabezpečení platformy Android

14. 1. 2011

[Tisková zpráva] Trend Micro Mobile Security chrání přístroje se systémem Android před webovými hrozbami a počítačovými piráty.

CUPERTINO, Kalifornie – 10 ledna 2011 – Společnost Trend Micro, zavedený inovátor v oblasti mobilního zabezpečení, dnes oznámila první z mnoha aplikací plánovaných pro platformu Android. Trend Micro™ Mobile Security reaguje na rychle rostoucí potřebu ochrany před počítačovými útoky na mobilní přístroje s operačním systémem Android. Platforma Android je dnes druhou nejrozšířenější mobilní platformou na trhu a její podíl vzrostl o více než 850 %.    

Trend Micro Mobile Security for Android chrání digitální soubory a zabezpečuje bankovní transakce na přístrojích s platformou Android prostřednictvím rozpoznání a zastavení počítačových pirátů a online hrozeb dřív, než mohou zaútočit. Produkt Trend Micro Mobile Security, který má malé nároky na prostor a je vytvořen specificky pro přístroje se systémem Android, vám zajistí ochranu a svobodu nezbytnou k tomu, abyste zůstali mobilní.  

Klíčové  vlastnosti produktu Mobile Security for Android:

• Bezpečné surfování

• Rodičovská kontrola

• Ochrana při stahování souborů

• Filtrování hovorů a textových zpráv  

Díky Trend Micro™ Smart Protection™ Network a 20leté historii Trend Micro v oblasti ochrany zákazníků před krádeží identity, ztrátou dat a dalšími webovými hrozbami, mohou uživatelé Trend Micro Mobile Security využít jedinečnou okamžitou ochranu prohlížeče v reálném čase, ať už si mobilní přistroj se systémem Android vezmou kamkoli.  

V současnosti je Trend Micro jedinou společností, která chrání přístroje se systémem Android před nejnovějšími hrozbami pomocí informací a zabezpečení z cloudu. Přizpůsobené filtrovací seznamy umožňují uživatelům odstínit nebo blokovat nežádoucí hovory či zprávy a kontrola reputace webů a rodičovská kontrola zajišťuje bezpečnější surfování pro všechny.

„Společnost Trend Micro je dlouhodobým leaderem trhu se zabezpečením mobilních přístrojů, od ochrany přístrojů se systémem Windows Mobile 2003 až po nejnovější aplikace Trend Smart Surfing pro iPhone,“ prohlašuje Carol Carpenter,generální ředitelka divize spotřebitelů a malých firem Trend Micro. „Platforma Android se rychle rozšiřuje a počítačoví piráti se budou snažit co nejdřív využít tyto mobilní přístroje, jak jen to bude možné. Produkt Trend Micro Mobile Security se zaměřuje na náš trvalý cíl – chránit naše zákazníky vždy a na všech přístrojích.“ 
 

Produkt Trend Micro Mobile Security for Android je dostupný prostřednictvím internetového obchodu Android Market. Více informací naleznete na adrese:

 TrendMicro.com/An­droidSecurity 
 

O společnosti Trend Micro

 
Společnost Trend Micro Inc., globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, byla založena roku 1988 a má více než dvacetileté zkušenosti s budováním bezpečnějšího světa, kde si mohou spotřebitelé i podniky vyměňovat digitální informace. Sídlí v Tokiu a zaměstnává více než 4400 lidí ve 23 zemích světa. Jako průkopník stojí v první linii svého oboru. Rozvíjí technologie integrovaného řízení hrozeb pro ochranu kontinuity provozu, osobních informací a majetku před malwarem, spamem, úniky data a nejnovějšími webovými hrozbami.  

Další informace o nejnovějších hrozbách získáte z TrendWatch na adrese www.trendmicro­.com/go/trendwat­ch .  

Flexibilní  řešení Trend Micro jsou nepřetržitě podporována experty v oboru zpravodajství a analýzy hrozeb po celém světě.  

Tato řešení  jsou založena na platformě Smart Protection Network, inovační  infrastruktuře typu cloud-klient, která spojuje propracovanou technologii kontroly reputace, smyčky zpětné vazby a odborné znalosti výzkumných pracovníků TrendLabs℠, a zajišťuje tak okamžitou ochranu před nejnovějšími hrozbami. Důvěryhodná bezpečnostní řešení Trend Micro sahají od produktů pro jednotlivá spotřebitelská PC až po zabezpečení a řízení hrozeb na úrovni velkých korporací. Produkty Trend Micro prodávají obchodní partneři z celého světa. Další informace naleznete na adrese www.trendmicro­.cz 
Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není