Hlavní navigace

Trend Micro vyhrála cenu Computer Reseller News jako nejlepší dodavatel bezpečnostních řešení roku 2008

3. 12. 2008

[Tisková zpráva] Marlow, 25. listopadu 2008 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, získala ve Spojeném království jedno z nejprestižnějších ocenění počítačového průmyslu, cenu ‚Bezpečnostní dodavatel roku‘ časopisu CRN (Computer Reseller News).

Cena ‚Security Vendor of the Year‘ od Computer Reseller News je v rámci celého odvětví považována za jednu z neprominentněj­ších a uděluje se na základě výsledků veřejného hlasování počítačové a podnikatelské komunity. Trend Micro byla nominována spolu s takovými dodavateli jako Checkpoint, McAfee, Symantec, Webroot, Blue Coat či Fortinet. Cenu získala za průběžnou práci s prodejními partnery a úspěšné iniciativy, jako je například program Worry-Free SMB pro partnery z řad malých a středních podniků.

„Kategorie Bezpečnostní dodavatel roku byla jednou z těch nejžhavěji sledovaných a byla v ní skutečně extrémně ostrá konkurence. Počet hlasů byl také velmi vysoký a vítězství znamená opravdu velmi významný úspěch. Trend Micro získala nejvyšší počet hlasů v této kategorii ze všech a zaslouženě zvítězila,“ uvedla Sara Yirrell, editorka CRN.

Během posledních dvanácti měsíců společnost Trend Micro rozšířila svůj globální partnerský program a investovala do vývoje nových produktů, aby byla schopná nabídnout svým partnerům řešení, která se dají snáze provozovat, potřebují méně hardwaru na údržbu a mají nižší náklady na údržbu.

Bob Tarzey, analytik firmy Quocirca a jeden z porotců letošního panelu CRN uvedl: „Trend Micro investuje mnoho času a peněz, aby zajistila dobré vztahy se svými partnery. Díky tomu se Trend Micro snadno dostala na shortlist soutěžících. Její zaměření na prodejní partnery je jistě klíčovým faktorem, díky němuž získala hlasy resellerů a zvítězila v kategorii Bezpečnostní dodavatel roku.“

Po uvedení své nové bezpečnostní sítě Smart Protection Network provozované v prostředí internetu začala Trend Micro svým partnerům nabízet více nástrojů umožňujících poskytnout jejich zákazníkům řešení snižující provoz v zákaznických sítích a nabídnout jim rozsáhlou a nepřetržitě aktualizovanou ochranu.

Jménem Trend Micro cenu převzal na výroční slavnosti v londýnské Battersea Park Arena manažer pro Spojené království a Irsko Paul Anderson. Ten vyzdvihl úsilí Trend Micro o zajištění úspěchu a ziskovosti svých prodejních partnerů pomocí mnoha specializovaných iniciativ zaměřených na usnadnění obchodování prodejních partnerů a zákazníků s Trend Micro.

Anthony O’Mara, viceprezident Trend Micro pro oblast EMEA prohlásil: „To, že prodejní partneři preferují naše bezpečnostní řešení potvrzuje, že poskytujeme taková řešení a podporu, které zároveň chrání sítě jejich zákazníků a zároveň přispívají k růstu jejich podnikání. Získání této prestižní ceny je skvělým potvrzením našeho úsilí a týmové práce při vývoji nových produktových řad, jejich spojováním do výnosných iniciativ a vytváření prodejních nik pro bezpečnostní resellery umožňujících generovat podstatné marže.“

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu