Hlavní navigace

Trend Micro ohlašuje nový ScanMail for Microsoft Exchange

8. 3. 2007

[Tisková zpráva] Nová verze nabízí další bezpečnostní, výkonnostní a integrační vylepšení prověřené technologie pro ochranu proti počítačovým hrozbám.

Cupertino, Kalifornie – 6. března 2007 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb, ohlásila nejnovější verzi Trend Micro™ ScanMail™ for Microsoft™ Exchange 8.0. Toto nové vydání podporuje Exchange Server 2007 i předchozí verze a nadále poskytuje prověřenou ochranu před mnoha hrozbami přicházejícími emailem včetně spamu plus nežádoucího obsahu. Řešení nyní také zahrnuje specializovanou ochranu před spywarem a umožňuje obranu před bezprostředními (zero-day) útoky, obrázkovým spamem a webovými hrozbami.

Ochrana na úrovni mailového serveru hraje ve vrstvené ochraně emailu důležitou roli, když prověřuje interní komunikaci a doplňuje obranu na perimetru sítě. První uvedení ScanMailu se datuje do roku 1997, kdy jej společnost Trend Micro nabídla jako jeden z prvních serverových systémů pro ochranu před viry šířenými přes e-mail, který byl od té doby považován organizacemi po celém světě za prověřené a důvěryhodné bezpečnostní řešení. Poslední verze ScanMail for Microsoft Exchange nabízí zákazníkům mnoho nových výhod.

ScanMail for Microsoft Exchange 8.0 dále vylepšuje ochranu a prošel optimalizací své výkonnosti. Navíc se dále rozšířila integrace produktu do infrastruktury Microsoft, což umožňuje omezit dopad na provoz a správu mailového serveru. Výsledkem je prověřená bezpečnost mailového serveru podniků, která může ochránit důležitou podnikovou komunikaci s nízkými průběžnými náklady.

„Na ScanMail for Exchange se spoléhají organizace všech velikostí včetně těch nejnáročnějších korporací kvůli jeho prověřeným schopnostem zabezpečovat obsah a chránit zprávy s malou doprovodnou administrací,“ řekl Max Cheng, generální manažer Trend Micro pro odbyt velkým podnikům. „Nedávné uvedení Exchange Serveru 2007 a jeho nové vestavěné funkce umožňují společnosti Trend Micro dodávat ještě výkonnější, těsně integrované a snáze spravované řešení pro zabezpečení mailových serverů.“ Nová verze poskytuje ochranu starším verzím Exchange, Trend Micro však zároveň využila nových bezpečnostních funkcí zabudovaných do Exchange Serveru 2007 a poskytuje pokročilé, specializované bezpečnostní řešení jeho uživatelům. ScanMail for Microsoft Exchange 8.0 například nativně podporuje 64bitová Windows, plně spolupracuje s filtrem Microsoft™ IMF (Intelligent Message Filter) a využívá clustery určené ke zotavení po selhání. Bezproblémově se propojuje s řídicím softwarem MoM (Microsoft Operations Manager) a podporuje tichou instalaci Microsoft Systems Management Serveru pro snazší nasazení a správu. Nové antivirové otisky v Exchange Serveru 2007 umožňují Trend Micro poskytovat přírůstkové skenování zlepšující výkonnost systému.

Současné útoky na bezpečnost obsahu jsou stále zákeřnější, přičemž kombinují více různých technik, obvykle s cílem získat cenná data a informace, které je možno zpeněžit. Aby se podnik takovým útokům dokázal ubránit, musí nasadit hluboký vícevrstevný přístup založený na prověřených technologiích. Nástroj pro bezpečnost zpráv provozovaný na bráně nebo ještě před ní pomáhá zastavit útoky dostatečně včas. Zabezpečení mailového serveru rozšiřuje možnosti kontroly celé e-mailové infrastruktury (včetně mailového úložiště). Trend Micro Enterprise Protection Strategy integruje ScanMail s dalšími řešeními a poskytuje hluboce vrstvenou obranu proti složitým útokům zaměřujícím se jak na email, tak na web.

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: ČT láká na jarní programové tipy

ČT láká na jarní programové tipy

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Vitalia.cz: Jmenuje se Janina a žije bez cukru

Jmenuje se Janina a žije bez cukru

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon