Hlavní navigace

Trend Micro ohlašuje nový ScanMail for Microsoft Exchange

8. 3. 2007

[Tisková zpráva] Nová verze nabízí další bezpečnostní, výkonnostní a integrační vylepšení prověřené technologie pro ochranu proti počítačovým hrozbám.

Cupertino, Kalifornie – 6. března 2007 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb, ohlásila nejnovější verzi Trend Micro™ ScanMail™ for Microsoft™ Exchange 8.0. Toto nové vydání podporuje Exchange Server 2007 i předchozí verze a nadále poskytuje prověřenou ochranu před mnoha hrozbami přicházejícími emailem včetně spamu plus nežádoucího obsahu. Řešení nyní také zahrnuje specializovanou ochranu před spywarem a umožňuje obranu před bezprostředními (zero-day) útoky, obrázkovým spamem a webovými hrozbami.

Ochrana na úrovni mailového serveru hraje ve vrstvené ochraně emailu důležitou roli, když prověřuje interní komunikaci a doplňuje obranu na perimetru sítě. První uvedení ScanMailu se datuje do roku 1997, kdy jej společnost Trend Micro nabídla jako jeden z prvních serverových systémů pro ochranu před viry šířenými přes e-mail, který byl od té doby považován organizacemi po celém světě za prověřené a důvěryhodné bezpečnostní řešení. Poslední verze ScanMail for Microsoft Exchange nabízí zákazníkům mnoho nových výhod.

ScanMail for Microsoft Exchange 8.0 dále vylepšuje ochranu a prošel optimalizací své výkonnosti. Navíc se dále rozšířila integrace produktu do infrastruktury Microsoft, což umožňuje omezit dopad na provoz a správu mailového serveru. Výsledkem je prověřená bezpečnost mailového serveru podniků, která může ochránit důležitou podnikovou komunikaci s nízkými průběžnými náklady.

„Na ScanMail for Exchange se spoléhají organizace všech velikostí včetně těch nejnáročnějších korporací kvůli jeho prověřeným schopnostem zabezpečovat obsah a chránit zprávy s malou doprovodnou administrací,“ řekl Max Cheng, generální manažer Trend Micro pro odbyt velkým podnikům. „Nedávné uvedení Exchange Serveru 2007 a jeho nové vestavěné funkce umožňují společnosti Trend Micro dodávat ještě výkonnější, těsně integrované a snáze spravované řešení pro zabezpečení mailových serverů.“ Nová verze poskytuje ochranu starším verzím Exchange, Trend Micro však zároveň využila nových bezpečnostních funkcí zabudovaných do Exchange Serveru 2007 a poskytuje pokročilé, specializované bezpečnostní řešení jeho uživatelům. ScanMail for Microsoft Exchange 8.0 například nativně podporuje 64bitová Windows, plně spolupracuje s filtrem Microsoft™ IMF (Intelligent Message Filter) a využívá clustery určené ke zotavení po selhání. Bezproblémově se propojuje s řídicím softwarem MoM (Microsoft Operations Manager) a podporuje tichou instalaci Microsoft Systems Management Serveru pro snazší nasazení a správu. Nové antivirové otisky v Exchange Serveru 2007 umožňují Trend Micro poskytovat přírůstkové skenování zlepšující výkonnost systému.

Současné útoky na bezpečnost obsahu jsou stále zákeřnější, přičemž kombinují více různých technik, obvykle s cílem získat cenná data a informace, které je možno zpeněžit. Aby se podnik takovým útokům dokázal ubránit, musí nasadit hluboký vícevrstevný přístup založený na prověřených technologiích. Nástroj pro bezpečnost zpráv provozovaný na bráně nebo ještě před ní pomáhá zastavit útoky dostatečně včas. Zabezpečení mailového serveru rozšiřuje možnosti kontroly celé e-mailové infrastruktury (včetně mailového úložiště). Trend Micro Enterprise Protection Strategy integruje ScanMail s dalšími řešeními a poskytuje hluboce vrstvenou obranu proti složitým útokům zaměřujícím se jak na email, tak na web.

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Lupa.cz: Nejsou lidi. Startupy hledají IT talenty v cizině

Nejsou lidi. Startupy hledají IT talenty v cizině

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu