Hlavní navigace

Trend Micro představuje podporu zabezpečení webů a systémů zpráv pro Citrix NetScaler VPX

9. 11. 2009

[Tisková zpráva] Trend Micro nabízí flexibilní zabezpečení všude, kde je nasazen produkt Citrix Netscaler – od rozsáhlých podnikových datových center až po centra ve veřejných cloudech.

Cupertino, Kalifornie – 2. listopadu 2009 – Trend Micro, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu a účastník programu Citrix Ready™ Open Networking Program, oznámil, že jeho řešení ve formě virtuálních zařízení pro zabezpečení webů a systémů zpráv podporují Citrix® NetScaler® VPX™, jediné přední řešení v oboru dodávek aplikací a vyrovnávání zátěže, které je dostupné ve formě virtuálního zařízení.

Řešení Trend Micro™ InterScan™ Web Security a Trend Micro™ Messaging Security mají prostřednictvím bran zajistit účinnou, vysoce rozšiřitelnou a optimalizovanou ochranu před nejnovějšími hrozbami šířenými po webu a e-mailem. Obě jsou nabízena jako softwarová virtuální zařízení pro firmy, které chtějí omezit náklady, zvýšit flexibilitu IT, zjednodušit nasazení a upgrady a podpořit kontinuitu podniku. Představují kombinaci odolného operačního systému a zásobníku aplikací, který lze optimálně provozovat na standardním „holém“ hardwaru nebo virtuálním počítači.

NetScaler VPX umožňuje rozšíření obou řešení prostřednictvím služeb vyrovnávání zátěže a přesměrování mezipaměti a také služeb ukládání do integrované mezipaměti a konsolidovaného protokolování. To je důležité zejména s ohledem na aktuální situaci v oblasti hrozeb, kdy se internetové hrozby neustále vyvíjejí a nebezpečné webové stránky a URL adresy jsou často téměř neznámé a existují jen krátce. Integrovaná mezipaměť NetScaler VPX umožňuje ukládání odezev, a zajišťuje tak rychlejší odezvu na požadavky. Navíc lze pomocí funkce konsolidovaného protokolování generovat protokoly přístupu pro všechny webové požadavky.

„V rámci programu Citrix Ready Open Networking Program nabízí Citrix a jeho partneři výkonná řešení pro budování virtuálních sítí,“ vysvětluje Sunil Potti, viceprezident pro management a marketing produktů produktové skupiny NetScaler společnosti Citrix Systems. „Jsme opravdu rádi, že se k nám připojila i společnost Trend Micro, uznávaný leader v oblasti zabezpečení, a že dokážeme společně nabídnout plně otestované a plně virtualizované řešení, které je kombinací našeho předního řešení pro dodávání webových aplikací NetScaler a řešení pro zabezpečení webů a systémů zpráv od společnosti Trend Micro.“

„Citrix Netscaler VPX, společně s řešeními bran Trend Micro Interscan Web Security a Interscan Messaging Security, poskytuje flexibilní, rozšiřitelnou architekturu, která se může rozrůstat tak, aby vyhověla rostoucím nárokům provozu i aplikací,“ konstatuje John Maddison, viceprezident společnosti Trend Micro. „Díky podpoře virtuálních prostředí, dynamických a veřejných datových center v cloudu dokáže kombinace obou řešení podstatně omezit provozní náklady. Navíc se mohou zákazníci, kteří používají tato řešení, spolehnout na optimální zabezpečení poskytované online infrastrukturou Trend Micro™ Smart Protection Network™ typu klient-cloud.“

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Tato řešení jsou často založena na platformě Trend Micro Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů v prostředí cloud computingu navržené se zřetelem na ochranu zákazníků před webovými hrozbami. Trend Micro je nadnárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.cz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Krausovu show prý zbrzdila produkce

Krausovu show prý zbrzdila produkce

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo