Hlavní navigace

Tři novinky v síti Outdoornet: Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz

29. 9. 2009

[Tisková zpráva] Internetovou síť Outdoornet s novými portály Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz tvoří patnáct titulů, které čte 650 tisíc čtenářů

Internetové portály Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz se staly členy sítě Outdoornet, která sdružuje internetová a tisková média zaměřená na sport, rekreaci v přírodě, turistiku a cestování. Počet zastoupených internetových titulů dosáhl patnácti, celá internetová síť nyní zasahuje 650 tisíc čtenářů a garantuje 800 tisíc zobrazení reklamních bannerů za týden. Každý z nových titulů dosahuje v sezóně návštěvnosti 100 tisíc reálných uživatelů za měsíc.

Zároveň se vstupem nových titulů výrazně posílila sekce Outdoornet Snow. „Pokračujeme v expanzi, abychom mohli inzerentům nabízet větší zásah kvalitní cílové skupiny a lepší služby. Freeride.cz, Horydoly.cz a Skinet.cz je silná trojka, díky níž je náš zimní balíček Outdoornet Snow nejčtenějším českým médiem s lyžařskou a snowboardovou tématikou,“ uvedl ředitel sítě Outdoornet Ondřej Turek. „Prostřednictvím balíčku Outdoornet Snow mohou nyní zákazníci mnohem efektivněji zasáhnout nejméně 250 tisíc vyznavačů zimních sportů všeho druhu.“

Obchodní zastoupení sítě internetových a tiskových titulů Outdoornet provozuje společnost Media House, která je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR). „Outdoornet je nyní s 650 tisíci čtenáři na internetu a 33 tisíci čtenáři tiskových titulů nejsilnější značka mezi tituly zaměřenými na outdoor a cestování,“ řekl Ondřej Turek. „Kromě celé sítě Outdoornet Premium s garantovaným počtem zobrazením 800 tisíc impresí za týden nabízíme i oborové inzertní balíčky, jako je zimní Outdoornet SNOW, turistický a cestovatelský Outdoornet TREK, cyklistický Outdoornet BIKE, vodácký Outdoornet BOAT a horolezecký Outdoornet CLIMB.“

Equichannel.cz (www.equichan­nel.cz) je nejstarší a nejnavštěvovanější internetový portál, který se věnuje jezdeckému sportu. Aktuality, odborné články, rozsáhlé adresáře, galerie a další informace pro příznivce jezdectví přináší již od roku 1997.

Největší portál o extrémních sportech Freeride.cz (www.freeride.cz) nabízí denní zpravodajství, články, fotogalerie a videa z oblasti snowboardingu, extrémní cyklistiky, extrémního lyžování a surfingu. Portál je pravidelně partnerem veřejných snowboardových akcí u nás i v zahraničí.

Skinet.cz (www.skinet.cz) je nejnavštěvovanější a nejobsáhlejší lyžařský portál v České republice. Oslovuje jak profesionální, tak i amatérské příznivce lyžování a díky orientaci na zahraničí, kde je zimní sezóna delší, je nepostradatelným asistentem čtenářů před odjezdem na každý lyžařský zájezd.

O firmě Media House
Společnost Media House obchodně zastupuje a provozuje síť internetových a tiskových titulů OUTDOORNET, do které patří nejčtenější média v oboru: časopisy Horydoly a Treking a portály Equichannel.cz, Freeride.cz, Horydoly.cz, HoryInfo.cz, Lezec.cz, Lyzuj.cz, Mountainbike.cz, MTBS.cz, OutdoorForum.cz, Raft.cz, Reky.cz, Skinet.cz, Tatry.cz, Treking.cz a Turistika.cz. Stoprocentním vlastníkem firmy Media House, s.r.o. je Ondřej Turek. www.mediahouse.cz.

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Podnikatel.cz: Změny ve slevách na dani od roku 2017

Změny ve slevách na dani od roku 2017

Podnikatel.cz: Náhrada mzdy 2017 se výrazně zvýší

Náhrada mzdy 2017 se výrazně zvýší

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně