Hlavní navigace

Tři novinky v síti Outdoornet: Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz

29. 9. 2009

[Tisková zpráva] Internetovou síť Outdoornet s novými portály Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz tvoří patnáct titulů, které čte 650 tisíc čtenářů

Internetové portály Equichannel.cz, Freeride.cz a Skinet.cz se staly členy sítě Outdoornet, která sdružuje internetová a tisková média zaměřená na sport, rekreaci v přírodě, turistiku a cestování. Počet zastoupených internetových titulů dosáhl patnácti, celá internetová síť nyní zasahuje 650 tisíc čtenářů a garantuje 800 tisíc zobrazení reklamních bannerů za týden. Každý z nových titulů dosahuje v sezóně návštěvnosti 100 tisíc reálných uživatelů za měsíc.

Zároveň se vstupem nových titulů výrazně posílila sekce Outdoornet Snow. „Pokračujeme v expanzi, abychom mohli inzerentům nabízet větší zásah kvalitní cílové skupiny a lepší služby. Freeride.cz, Horydoly.cz a Skinet.cz je silná trojka, díky níž je náš zimní balíček Outdoornet Snow nejčtenějším českým médiem s lyžařskou a snowboardovou tématikou,“ uvedl ředitel sítě Outdoornet Ondřej Turek. „Prostřednictvím balíčku Outdoornet Snow mohou nyní zákazníci mnohem efektivněji zasáhnout nejméně 250 tisíc vyznavačů zimních sportů všeho druhu.“

Obchodní zastoupení sítě internetových a tiskových titulů Outdoornet provozuje společnost Media House, která je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR). „Outdoornet je nyní s 650 tisíci čtenáři na internetu a 33 tisíci čtenáři tiskových titulů nejsilnější značka mezi tituly zaměřenými na outdoor a cestování,“ řekl Ondřej Turek. „Kromě celé sítě Outdoornet Premium s garantovaným počtem zobrazením 800 tisíc impresí za týden nabízíme i oborové inzertní balíčky, jako je zimní Outdoornet SNOW, turistický a cestovatelský Outdoornet TREK, cyklistický Outdoornet BIKE, vodácký Outdoornet BOAT a horolezecký Outdoornet CLIMB.“

Equichannel.cz (www.equichan­nel.cz) je nejstarší a nejnavštěvovanější internetový portál, který se věnuje jezdeckému sportu. Aktuality, odborné články, rozsáhlé adresáře, galerie a další informace pro příznivce jezdectví přináší již od roku 1997.

Největší portál o extrémních sportech Freeride.cz (www.freeride.cz) nabízí denní zpravodajství, články, fotogalerie a videa z oblasti snowboardingu, extrémní cyklistiky, extrémního lyžování a surfingu. Portál je pravidelně partnerem veřejných snowboardových akcí u nás i v zahraničí.

Skinet.cz (www.skinet.cz) je nejnavštěvovanější a nejobsáhlejší lyžařský portál v České republice. Oslovuje jak profesionální, tak i amatérské příznivce lyžování a díky orientaci na zahraničí, kde je zimní sezóna delší, je nepostradatelným asistentem čtenářů před odjezdem na každý lyžařský zájezd.

O firmě Media House
Společnost Media House obchodně zastupuje a provozuje síť internetových a tiskových titulů OUTDOORNET, do které patří nejčtenější média v oboru: časopisy Horydoly a Treking a portály Equichannel.cz, Freeride.cz, Horydoly.cz, HoryInfo.cz, Lezec.cz, Lyzuj.cz, Mountainbike.cz, MTBS.cz, OutdoorForum.cz, Raft.cz, Reky.cz, Skinet.cz, Tatry.cz, Treking.cz a Turistika.cz. Stoprocentním vlastníkem firmy Media House, s.r.o. je Ondřej Turek. www.mediahouse.cz.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Vitalia.cz: Děti patří tomu, kdo je porodil?

Děti patří tomu, kdo je porodil?

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Podnikatel.cz: Snížení DPH na 15 % se netýká všech

Snížení DPH na 15 % se netýká všech

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

Podnikatel.cz: Platební brány a EET? Stále s otazníkem

Platební brány a EET? Stále s otazníkem

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

120na80.cz: 5 přírodních tipů na bolest v krku

5 přírodních tipů na bolest v krku