Hlavní navigace

Ultratenký GPS PDA je zářivým příkladem vysoké kvality

25. 1. 2007

[Tisková zpráva] ASUS A686/696 v nerezové oceli, napěchovaný nejmodernější technologií skvěle spojuje světy spotřební elektroniky a velkého luxusu

Praha 25. ledna 2007 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce kompletních 3C řešení, uspokojuje potřeby náročných zákazníků, kteří požadují vysoce univerzální a funkční PDA, výrobou ultratenkých GPS PDA A686/696. Skvělá zařízení velikosti dlaně splňují nejvyšší standardy designu a kvality a plní přání a očekávání uživatelů osobních přístrojů.

ASUS A686/696 se odlišuje od většiny PDA na trhu nejen ultratenkým designem (jeho tloušťka je pouhých 1,57 cm), ale obsahuje také plně funkční GPS navigaci bez vyčnívající antény a namísto plastu je zapouzdřen v nerezové oceli. Spolu s antireflexním dotykovým displejem nabízí A686/696 spolehlivé a vysoce kvalitní řešení, očekávané od luxusních zařízení.

Satelitní navigace
Systém satelitní navigace (GPS) určuje přesnou polohu uživatele a zjišťuje další informace o cestě. A686/696 má širokou škálu aplikací vhodných pro každodenní použití, jako je plánování tras nebo navigování na uživatelem určené místo.

A686/696 je vybaveno vestavěným GPS v mimořádně tenkém šasi s ukrytou anténou, informace se zobrazují na antireflexním 3,5" barevném displeji, jehož obraz je jasný a při řízení dobře čitelný. Kromě toho používá GPS modul A686/696 nejnovější energeticky úspornou čipovou sadu SiRF Star III, která naviguje přesně i na velmi dlouho trvajících cestách.

Výkon v kapse
V situacích, kdy může být notebook vnímán jako příliš těžký, nabízí lehké GPS PDA A686/696 užitečné funkce: bezdrátová Wi-Fi komunikace (802.11 b/g) umožňuje přístup k e-mailům, internetu a firemním sítím, zatímco vylepšené rozhraní Bluetooth 2.0 zajišťuje výměnu dat s rozsáhlou řadou digitálních periferií (telefonů, tiskáren, atd.) dvakrát až třikrát rychleji, než běžný Bluetooth; dále aplikace ASUS „Remote Presenter“ využívá Bluetooth pro snadné ovládání prezentací na počítači. Pamatováno je i na nejdůležitější stránku pracovně využívaného kapesního počítače – všechna data jsou uložena na flash paměti, takže drahocenné informace zůstávají uchovány, i když se baterie v PDA úplně vybije.

Zábava
ASUS A686/696, pracující se systémem Microsoft Windows Mobile 5.0, je mimo jiné opravdovým multimediálním kapesním počítačem. Vhodně umístěné reproduktory přehrávají zvuk v mnoha video a audio formátech (WMV, WMA, MP3 atd.) a k dispozici je také rozsáhlá knihovna her pro platformu Pocket PC. Jde o nejuniverzál­nějšího chytrého mobilního a zábavného společníka v této velikosti.

ASUS A686/696 spojuje výkonnou sadu aplikací do ultratenkého PDA, který už na první pohled vyniká vysokou kvalitou, je výkonným nástrojem pro všechny cestovatele, kteří si cení uvedených předností.

Obecné parametry: Microsoft Windows Mobile 5.0, Wi-Fi (802.11 b+g), Bluetooth 2.0 (EDR), SiRF Star III chipset (GPS), 3,5" 240×320 antireflexní dotykový displej, 11,7×7,08×1,57 cm, 165 g, 1200mAh výměnná akumulátorová baterie, vestavěný mikrofon a reproduktory, plně duplexní nahrávání a přehrávání.

A686: Intel XScale 312Mhz processor, 128MB Flash ROM, 64MB SDRAM A696: Intel XScale 416Mhz processor, 256MB Flash ROM, 64MB SDRAM

Více informací o A686/696 a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET