Hlavní navigace

uniFLOW Output Manager 3.1 usnadňuje správu tisku

9. 5. 2007

[Tisková zpráva] uniFLOW Output Manager 3.1 zamezuje plýtvání a zneužívání tiskových strojů. Funkce My Print Anywhere zvyšuje pohodlí mobilních pracovníků. uniFLOW Output Manager 3.1 sjednocuje ověřování identity uživatelů.

PRAHA, 24. dubna 2007 – Canon Europe, světová špička v oblasti digitálních zobrazovacích technologií, dnes představil nejnovější verzi svého softwaru pro správu tisku a dokumentů uniFLOW Output Manager 3.1 s efektivním webovým uživatelským rozhraním.

Nová verze řešení vyvíjeného společností NT-ware v úzké spolupráci se společností Canon přináší vylepšení v oblasti řízení tiskových úloh a jejich zabezpečení. Základ nových funkcí tvoří technologie ACL (Access Control List) pro kontrolu přístupu k tiskovým zařízením a AMS (Access Management System) pro správu přístupových práv spolu s jednotným ověřováním identity uživatelů systému uniFLOW Output Manager a aplikace eCopy ShareScan.

Nové technologie začleněné do uniFLOW Output Manageru 3.1 umožňují správcům IT infrastruktury pohodlně nastavovat práva pro použití jednotlivých zařízení obdobně jako v rámci operačního systému, tedy pro jednotlivé uživatele i celé pracovní skupiny. Správci IT mohou nastavit práva k určitým funkcím podle potřeb konkrétních zaměstnanců. Barevný tisk tak může být vyhrazen pro tvorbu prezentací marketingového oddělení, zatímco pro běžné denní dokumenty z účtárny bude systém automaticky tisknout pouze černobíle.

Uživatelé při přihlášení k tiskárně nebo multifunkčnímu zařízení okamžitě zjistí, jaké funkce mají přístupné, snadněji se tak zorientují v uživatelské nabídce a rychleji se vrátí ke své práci. Omezení možnosti tisknout určité typy dokumentů a důraz na černobílý tisk výrazně snižují provozní náklady a podporují efektivní využití tiskové infrastruktury. Kontrola nad funkcí skenování a odesílání kopírovaných dokumentů elektronickou poštou či faxem potom snižuje riziko úniku citlivých informací. Bezpečnost zvyšuje také technologie ACL, která umožňuje provozovatelům kopírovacích center a komerčních tiskáren nabízet svým zákazníkům zajištěný vzdálený přístup k dokumentům.

Z pohledu bezpečnosti a uživatelského pohodlí přináší ve verzi 3.1 významnou změnu sjednocení autentizace uživatelů řešení uniFLOW Output Manager a nástroje eCopy ShareScan. Uživatelé se tak pro prohlížení naskenovaných dokumentů nebudou muset přihlašovat zvlášť, ale mohou se rovnou věnovat práci s dokumenty.

uniFLOW Output Manager přináší ve verzi 3.1 také zdokonalenou tvorbu výkazů a podporu vzdáleného tisku v prostředí Novell Netware a nové nástroje pro efektivnější správu tiskových úloh pro podniky s větším množstvím poboček. Pohodlí uživatelům zajišťuje také funkce My Print Anywhere (Můj tisk kdekoliv). Mobilní zaměstnanci díky této vlastnosti uniFLOW Output Manageru získají přístup ke svým dokumentům na jakékoliv tiskárně či multifunkčním zařízení v rámci LAN nebo WAN sítě své společnosti.

„Při vývoji nových verzí uniFLOW Output Manageru dbáme na začlenění funkcí, které naši zákazníci dokážou využít v praxi, a UniFLOW 3.1 je toho jasným důkazem,“ vysvětluje Roman Dvořák, konzultant CBS pro oblast softwarových řešení. „Dokonalá spolupráce s našimi kancelářskými stroji a důraz na snižování nákladů a vyšší bezpečnost jasně odpovídá současným požadavkům zákazníků ve velkých podnicích i malých firmách.“

UniFLOW Output Manger 3.1 bude zákazníkům v Evropě k dispozici od 21. května 2007.

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Největší outlet s interiérem Starého Města

Největší outlet s interiérem Starého Města

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?