Hlavní navigace

UPRAVTE SI SKYPE PODLE SVÉHO VKUSU

[Tisková zpráva] PRAHA, 15. května 2007 – Společnost Skype dnes oznámila uvedení aplikace Skype™ 3.2 pro Windows, která obsahuje celou řadu nových funkcí, které uživatelům nabízejí více možností, jak si mohou Skype přizpůsobit podle svého vkusu a potřeb. Nový Skype vám nyní umožňuje uchovávat všechny internetové kontakty pohromadě – můžete mít kontaktní údaje všech svých přátel a členů rodiny na jednom místě. Díky tomu je nyní ještě snadnější zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou nebo kolegy z celého světa.

Můžete se rovněž vyfotografovat pomocí své webové kamery díky naší nové funkci snímání obrazu a snímek přidat do svého profilu, aby přátelé i příbuzní mohli vidět, jak se vám daří. Funkce snímání obrazu (Video snapshot) vychází z obliby video hovorů, jejichž počet neustále rychle roste od doby, kdy Skype umožnil uskutečňovat video hovory ve své beta verzi z prosince 2005. V současné době je téměř celá jedna pětina hovorů přes Skype doprovázena obrazem.

Tyto nové funkce spolu s vylepšeným a příjemným uživatelským rozhraním jsou důkazem, že společnost Skype nepřestává vyvíjet inovace, aby mohla nabízet jednoduchý a ještě interaktivnější způsob, jak celá značně aktivní komunita uživatelů Skype – nyní již více než 196 miliónů registrovaných uživatelů – může být v neustálém vzájemném kontaktu.

Carter Adamson, ředitel sekce stolních produktů společnosti Skype, řekl: „Společnost Skype se vždy plně zaměřovala na poskytování nejlepšího možného zážitku z volání přes Internet a máme pocit, že s touto nejnovější verzí se nám to dobře podařilo. Nyní si můžete svůj profil skutečně upravit podle svých přání, ozvláštnit jej svou fotografií, sloučit všechny kontaktní informace o vašich přátelích do jednoho místa a vychutnávat si výjimečnou kvalitu zvuku, díky níž máte pocit, jako byste skutečně byli s volaným člověkem ve stejné místnosti.“

U nové verze je nyní ještě snadnější zůstat ve spojení s přáteli a rodinou, protože dokáže importovat adresáře uživatelů z jiných aplikací, jako například MSN Hotmail®, GMail™ a Yahoo! Mail™. Uživatelé se nyní mohou rovněž „podělit o Skype“ rozesláním praktických e-mailových zpráv jako pozvánek pro ty z vašich on-line kontaktů, kteří Skype ještě nepoužívají.

Každý člověk má mírně odlišné a osobité preference ve způsobu, jak se Skypem pracuje. Někdo používá telefonní přístroj nebo náhlavní sadu. Jiní Skype využívají na cestách do zahraničí za obchodem a ještě u dalších je Skype možností pro prarodiče vidět svá pravnoučata vyrůstat díky Skype videohovorům. Někdy je pro některé uživatele pohodlnější používat Skype „hands-free“, mohou tak mluvit přímo do svého PC namísto používání náhlavní sady. Nejnovější verze Skype obsahuje rozšířené technologie pro potlačení ozvěn a okolního hluku, které vylepšují kvalitu zvuku bez ohledu na způsob, jakým lidé Skype používají.

Poslední verze obsahuje navíc i funkci „Poslat peníze“, která uživatelům Skype umožňuje poslat peníze komukoli ze svých kontaktů přes službu PayPal. Tato možnost je vynikajícím příkladem, jak PayPal a Skype spojují lidi díky platbám a komunikaci.

Aplikace Skype má i novější klientské rozhraní, které uživatelům poskytuje snadnější přístup k jejich osobním Skype účtům, včetně historie SMS, transakcí nebo placeného zboží, a stejně tak i možnost zakoupit si další Skype kredit.

Oblíbenost služby Skype vychází z faktu, že lidé díky ní mohou přes Internet volat zadarmo anebo velmi levně. Skype má největší komunitu v oblasti internetové komunikace na světě, a proto se neustále zaměřuje na vylepšování zážitků jednotlivých lidí z používání služby Skype, aby mohli volat zadarmo ze svých domovů, v práci nebo na cestách.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Co chtějí operátoři při přechodu na DVB-T2?

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

DigiZone.cz: Test Philips 24PFS5231 s Bluetooth repro

Test Philips 24PFS5231 s Bluetooth repro

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte