Hlavní navigace

UPRAVTE SI SKYPE PODLE SVÉHO VKUSU

16. 5. 2007

[Tisková zpráva] PRAHA, 15. května 2007 – Společnost Skype dnes oznámila uvedení aplikace Skype™ 3.2 pro Windows, která obsahuje celou řadu nových funkcí, které uživatelům nabízejí více možností, jak si mohou Skype přizpůsobit podle svého vkusu a potřeb. Nový Skype vám nyní umožňuje uchovávat všechny internetové kontakty pohromadě – můžete mít kontaktní údaje všech svých přátel a členů rodiny na jednom místě. Díky tomu je nyní ještě snadnější zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou nebo kolegy z celého světa.

Můžete se rovněž vyfotografovat pomocí své webové kamery díky naší nové funkci snímání obrazu a snímek přidat do svého profilu, aby přátelé i příbuzní mohli vidět, jak se vám daří. Funkce snímání obrazu (Video snapshot) vychází z obliby video hovorů, jejichž počet neustále rychle roste od doby, kdy Skype umožnil uskutečňovat video hovory ve své beta verzi z prosince 2005. V současné době je téměř celá jedna pětina hovorů přes Skype doprovázena obrazem.

Tyto nové funkce spolu s vylepšeným a příjemným uživatelským rozhraním jsou důkazem, že společnost Skype nepřestává vyvíjet inovace, aby mohla nabízet jednoduchý a ještě interaktivnější způsob, jak celá značně aktivní komunita uživatelů Skype – nyní již více než 196 miliónů registrovaných uživatelů – může být v neustálém vzájemném kontaktu.

Carter Adamson, ředitel sekce stolních produktů společnosti Skype, řekl: „Společnost Skype se vždy plně zaměřovala na poskytování nejlepšího možného zážitku z volání přes Internet a máme pocit, že s touto nejnovější verzí se nám to dobře podařilo. Nyní si můžete svůj profil skutečně upravit podle svých přání, ozvláštnit jej svou fotografií, sloučit všechny kontaktní informace o vašich přátelích do jednoho místa a vychutnávat si výjimečnou kvalitu zvuku, díky níž máte pocit, jako byste skutečně byli s volaným člověkem ve stejné místnosti.“

U nové verze je nyní ještě snadnější zůstat ve spojení s přáteli a rodinou, protože dokáže importovat adresáře uživatelů z jiných aplikací, jako například MSN Hotmail®, GMail™ a Yahoo! Mail™. Uživatelé se nyní mohou rovněž „podělit o Skype“ rozesláním praktických e-mailových zpráv jako pozvánek pro ty z vašich on-line kontaktů, kteří Skype ještě nepoužívají.

Každý člověk má mírně odlišné a osobité preference ve způsobu, jak se Skypem pracuje. Někdo používá telefonní přístroj nebo náhlavní sadu. Jiní Skype využívají na cestách do zahraničí za obchodem a ještě u dalších je Skype možností pro prarodiče vidět svá pravnoučata vyrůstat díky Skype videohovorům. Někdy je pro některé uživatele pohodlnější používat Skype „hands-free“, mohou tak mluvit přímo do svého PC namísto používání náhlavní sady. Nejnovější verze Skype obsahuje rozšířené technologie pro potlačení ozvěn a okolního hluku, které vylepšují kvalitu zvuku bez ohledu na způsob, jakým lidé Skype používají.

Poslední verze obsahuje navíc i funkci „Poslat peníze“, která uživatelům Skype umožňuje poslat peníze komukoli ze svých kontaktů přes službu PayPal. Tato možnost je vynikajícím příkladem, jak PayPal a Skype spojují lidi díky platbám a komunikaci.

Aplikace Skype má i novější klientské rozhraní, které uživatelům poskytuje snadnější přístup k jejich osobním Skype účtům, včetně historie SMS, transakcí nebo placeného zboží, a stejně tak i možnost zakoupit si další Skype kredit.

Oblíbenost služby Skype vychází z faktu, že lidé díky ní mohou přes Internet volat zadarmo anebo velmi levně. Skype má největší komunitu v oblasti internetové komunikace na světě, a proto se neustále zaměřuje na vylepšování zážitků jednotlivých lidí z používání služby Skype, aby mohli volat zadarmo ze svých domovů, v práci nebo na cestách.

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Sat novinky: ČT24 ve staré Digi TV CZ

Sat novinky: ČT24 ve staré Digi TV CZ

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Každou operaci očí pojišťovny neuhradí