Hlavní navigace

UŽIVATELSKÁ KONFERENCE INFOR PŘEDSTAVÍ “SRDCE PERFORMANCE MANAGEMENTU”

25. 7. 2007

[Tisková zpráva] ATLANTA – 24. července, 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že v rámci výroční uživatelské konference Inforum 2007, která se bude konat ve dnech 9. - 12. září v Las Vegas, proběhne více než 40 vzdělávacích seminářů věnovaných problematice řízení výkonnosti (Performance Management - PM). Své best pratices, případové studie, tipy a techniky vedoucí k optimalizaci podnikové výkonnosti s využitím PM řešení budou prezentovat odborníci společnosti Infor, partneři a zákazníci, včetně firem Raymond James Financial Inc. a Meijer.

Scott Lindsay, ředitel pro produktovou strategii řešení PM ve společnosti Infor, odstartuje sérii prezentací v pondělí 10. září úvodní přednáškou a představením řešení Infor PM. Vedle toho Scott Lindsay povede prezentaci „Plánování: Srdce Performance Managementu“, která vysvětlí, jak procesy plánování rozpočtu ovlivňují podnikovou strategii a poskytují vyšší transparentnost v rámci provozní výkonnosti.

„Infor PM uvolňuje skutečný potenciál podnikových dat tím, že uvádí do souladu odvětvově založenou a na rolích postavenou analytiku s korporátními cíli,“ řekla Christina McKeon, ředitelka pro řešení Performance Management ve společnosti Infor. „Konference Inforum 2007 poskytne zákazníkům a partnerům informace o klíčových hodnotách našich obchodně specifických PM řešení.“

Semináře věnované problematice PM se na konferenci Inforum zaměří na témata, jako je „Rozšíření ERP aplikací“, „Realizace strategie“, „Jak vyplnit mezery ve strategii“ a Q&A sekce, kde budou účastníci mít možnost diskutovat s manažerskými pracovníky o výzvách, kterým čelí ve svých specifických odvětvích, a o jejich řešení. Navíc budou moci společnosti z odvětví distribuce elektrotechniky, finančních služeb, high-tech a elektroniky, pohostinství, distribuce průmyslového zboží, výroby a retailu získat informace o denním reportování produktivity zaměstnanců, řízení pracovních nákladů a souvisejících tématech.

Inforum 2007 nabídne návštěvníkům mnoho příležitosti k setkání se svými kolegy, mezi které patří např. ConnectAtInfo­rum.com. Tato onlinová webová stránka umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí a v jejím průběhu. Další možností bude Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků mezi jednotlivými aktivitami na konferenci.

Od srpna budou účastníci také moci vytvářet agendu konference s využitím nového nástroje U-Builder na stránce Inforum2007.com. U-Builder umožní návštěvníkům přizpůsobit svůj rozvrh podle osobních zájmů, a tím si lépe a efektivněji naplánovat a organizovat všechny konferenční aktivity.

Inforum 2007 osloví zákazníky a partnery z celého světa, kteří se dozvědí o nových obchodních příležitostech, budou se moci podílet na vývoji specifických řešení Infor a získat nejnovější informace o produktových mapách jednotlivých řešení. Semináře o Infor PM jsou součástí mnoha stovek vzdělávacích aktivit zahrnující best practices, tipy a techniky, produktové semináře a odvětvové trendy. Pro více informací o konferenci navštivte http://www.in­forum2007.com.

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla