Hlavní navigace

Vítejte Doma.cz!

[Tisková zpráva] Symbolicky na první májový den spouští TV Nova nový ženský lifestylový portál Doma.cz, který bude přinášet v deseti rubrikách články, reportáže, fotky a videa napříč různými tématy, jako je například péče o zdraví, hubnutí, krása a móda, láska a sex, vztahy a rodina nebo svět celebrit a televizních seriálů. Jednotlivá témata budou propojena s tvářemi ze světa TV Nova, např. Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem, Jiřím Babicou, Kristinou Kloubkovou, Petrem Rychlým a dalšími.

Praha 30. dubna 2010 – TV Nova spouští v sobotu 1. května nový internetový portál Doma.cz, který bude rádcem a inspirací v každodenním životě žen. Kromě rubrik, jako je například zdraví, štíhlá a fit, krása a móda, vztahy a rodina, nebudou chybět ani recepty, horoskopy či poradny s odborníky, diskuzní fóra, soutěže a kvízy nebo fotogalerie. Doma.cz bude nejen ženským internetovým magazínem ale i bezstarostným místem, kde se budou moct ženy potkávat s oblíbenými tvářemi TV Nova a se svými přítelkyněmi a předávat si rady a zkušenosti na diskuzních fórech. Cílem je dát uživatelkám a uživatelům internetu prostor, kde budou moci sami přispívat k tvorbě obsahu. „Jsme přesvědčeni o tom, že ženský internetový portál je mimořádně vhodným rozšířením našeho internetového portfolia. Kromě klasických témat ženského magazínu bude přinášet i exkluzivní informace o hvězdách TV Nova, které se čtenářky nikde jinde nedočtou,“ dodává Pavel Krbec, ředitel internetových aktivit TV Nova.

Ženský portál bude pravidelně přinášet zajímavosti a novinky z oblasti zdravého životního stylu a péče o zdraví, nové trendy ze světa módy, tipy a rady jak o sebe pečovat, jak se líbit mužům či novinky ze světa showbusinessu a rozhovory s celebritami. Ženy zde naleznou i užitečné rady, jak řešit problémy v mezilidských vztazích, rodině nebo v práci. Pro ženy, které chtějí být krásné, štíhlé a fit, bude bezpochyby přínosem a inspirací reality show o hubnutí – dlouhodobý seriál plný rad, týkajících se zdravé výživy a správného cvičení, bude sledovat proměny několika žen. Doma.cz bude v rámci rubriky Láska a sex exkluzivně spolupracovat s první oficiální sex koučkou v ČR. V sekci Rady a nápady naleznou ženy návody, jak vyrábět bižuterii či jak originálně zabalit dárek, či pomoc s výběrem ideálních koníčků pro děti.

S rozjezdem Doma.cz je spojena i velká soutěž s názvem Vaše výhra je Doma.cz! Soutěž o luxusní víkend v červnu v Praze a na podzim v New Yorku ve stylu filmu Sex ve městě 2 pro jednu výherkyni a její tři kamarádky bude probíhat od 1. do 28. května 2010. Stačí sledovat oblíbené pořady TV Nova a pozorně číst články na Doma.cz, kde se budou objevovat soutěžní kódy, které pak soutěžící vloží na www.doma.cz. Po registraci na stánkách přiloží soutěžící svoji fotografii. Čím více zadaných kódů a zaslaných fotek, tím větší mají šanci na výhru. První výherní kód se objeví už 1. května 2010 v Babicových dobrotách, nebo už teď na www.doma.cz.

Ženský portál Doma.cz je dalším projektem z internetového portfolia TV Nova, do kterého v současné době patří zpravodajský portál tn.cz, zábavní portál nova.cz, jeden z největších komunitních serverů v ČR blog.cz, aplikace pro ukládání fotografií galerie.cz, diskuzní server forum.cz, vyhledávač vybereme.cz a před nedávnem spuštěný herní portál dobyvatel.cz.

Více informací hledejte na www.doma.cz

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů pro podnikatele

Změny v daních z příjmů pro podnikatele

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vedení ČRo: personální změny od ledna

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?