Hlavní navigace

Vlajková loď digitálního tisku naživo na EmbaxPrintu 2007

10. 5. 2007

[Tisková zpráva] Praha, 10. května 2007 – Expozice ve tvaru ledoborce a široká nabídka tiskových systémů pro profesionály v čele s největším a nejrychlejším produkčním tiskovým systémem Xerox iGen3 bude hlavním lákadlem expozice společnosti Xerox Czech Republic na mezinárodním veletrhu EmbaxPrint, který proběhne ve dnech 22. až 25. května na brněnském výstavišti. Pod heslem „Prolomte ledy v produkčním digitálním tisku“ předvede Xerox svým zákazníkům výhody digitálního zpracování tiskových dat v podobě praktických aplikací. Xerox se tak plně ztotožňuje s hlavní myšlenkou letošního ročníku veletrhu EmbaxPrint: Digitalizace a personalizace v tiskovém průmyslu.

Významnou součástí přítomnosti společnosti Xerox na brněnském výstavišti budou odborné konference. Svým stávajícím zákazníkům Xerox představí novinky v oblasti digitálního produkčního tisku již první den EmbaxPrintu. Zákaznická konference se uskuteční od 9:30 v sále D konferenčního centra.

Projekt Vydavatelé představí zájemcům z oboru digitální tisk knižních publikací od přijetí tiskových dat až po vazbu řízený prostřednictvím Free Flow Web Services 5. Akce proběhne na stáncích společností Xerox a Grafie 24. května.

Zástupce médií uvítá Xerox na palubě ledoborce při tiskové konferenci 23. května. Netradiční setkání s novináři přinese zejména praktické ukázky vystavovaných strojů v čele s vlajkovou lodí iGen 3 a osobní kontakt s představiteli společnosti.

„Již před dvěma lety jsme na EmbaxPrintu zaznamenali obrovský zájem o digitální produkční tisk, proto jsme se letos rozhodli představit to nejlepší, co ve světě digitálního tisku vůbec existuje“ říká Marek Wittner, Ředitel pro produktční systémy společnosti Xerox Czech Republic. „Věříme, že možnost vidět v provozu iGen 3 osloví odborníky i laiky.“

Ačkoliv dominantou stánku o rozloze 403 m2 bude Xerox iGen3, ani zájemci o další kategorie strojů nebudou o nic ochuzeni. Mezi vystavenými systémy najdou například černobílý modulární systém Nuvera 144 s rychlostí tisku až 144 stran za minutu a nejvyšším tiskovým rozlišením na trhu produkčních systémů s hodnotou 4800×600 dpi. Své zájemce jistě najde i kontinuální Xerox 495, který nachází významné místo v obalovém průmyslu díky propracované podpoře potisku samolepících fólií a štítků včetně přenosek RFID čipů.

Zákazníkům, kteří mají nižší nároky na objem tisku, ale požadují pokročilé funkce, je určen DocuColor 5000 s rozlišením 2400×2400 dpi, rychlostí tisku 50 stran za minutu a doporučeným objemem tisku až 150 000 stran měsíčně. Na EmbaxPrintu ukáže Xerox také produkční systém Xerox 4590 s rychlostí tisku 90 černobílých stran za minutu. Díky bohaté nabídce dokončovacích nástrojů je vhodný pro tisk brožur i transakčních výpisů.

Velkoplošný tisk Xerox na EmbaxPrintu bude prezentován grafickým tiskovým systémem Xerox 8265, který kombinuje nízké provozní náklady na provoz s vynikající kvalitou výstupu a širokou mírou nasazení aplikací. Média pro tisk pokrývají oblast reklamní grafiky, PoS i signmakingu a uspokojí každého, kdo vyžaduje spolehlivost a kvalitní tisk s velkou variabilitou použitelnosti.

Xerox na své lodi poveze také oblíbený barevný multifunkční stroj DocuColor 250, který stojí na rozhraní kancelářského a produkčního tisku. DC250 nabízí rychlost černobílého tisku až 65 stran za minutu, barevný tisk dosahuje rychlosti 50 stran, to vše s rozlišením až 2400×2400 dpi v nejmenším těle mezi srovnatelnými systémy a nejrychlejším výstupem první tiskové strany ve své kategorii. Výkon vhodný do produkčního prostředí zajišťuje nejen samotný tiskový engine DC250, ale také externí RIP, který si zákazníci mohou vybrat mezi třemi podporovanými modely.

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

DigiZone.cz: Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce