Hlavní navigace

Vlasta a Květy míří na Atlas.cz

[Tisková zpráva] Plnohodnotné internetové magazíny tvořené obsahem časopisů Vlasta a Týdeník Květy. To je cílem ambiciózního projektu, který spouští společně mediální dům Sanoma Magazines Praha a internetová firma Centrum Holdings. Hlavní cílovou skupinou společného projektu jsou ženy a muži od 35 let.

"Spuštění obsahových webů Vlasta a Květy v rámci Magazínů Atlas.cz je jedním ze zásadních pilířů nové strategie Sanomy, kterou je zaměření na zásah cílových skupin prostřednictvím různých typů médií. Těší nás, že jsme společně s naším partnerem Centrum Holdings, vytvořili skvělý produkt. Věřím, že bude velmi zajímavý jak pro návštěvníky stránek, tak i pro inzerenty,“ vysvětluje generální ředitel Sanomy József Steff.

V případě Magazínů Atlas.cz, které jsou tvořeny zatím dvěma sekcemi – Vlasta.Atlas.cz a Kvety.Atlas.cz se nebude jednat o identické kopie tištěných verzí časopisů Vlasta a Týdeník Květy. Weby s tradičními značkami budou připravovat redakce obou magazínů. Do budoucna je v plánu i zavedení video obsahu. „Oba dva internetové magazíny by měly být na jedné straně webovými projekty pro čtenáře našich klasických magazínů, neboť k těmto značkám už mají vybudovaný vztah. Na druhou stranu jsme přesvědčeni, že tyto atraktivní weby přitáhnou pozornost širokého spektra čtenářek, které jinak Vlastu a Květy nečtou," přibližuje cíle projektu Martin Smrž, který má v Sanomě na starosti rozvoj nových projektů.

Nejzajímavější články z obou magazínů se budou objevovat na domovské stránce portálu Atlas.cz v sekci Ze života, či při přihlášení do Mailu Atlas.cz. Praktickou službou pak bude možnost vyhledávání jak v obou magazínech, tak na internetu či přímý link na Mail Atlas.cz.

„Budoucnost internetových médií bezpochyby patří kvalitnímu obsahu, pokud se však k tomu navíc přidají i další masově oblíbené internetové služby pro uživatele, je šance uspět na trhu násobně větší. Proto jsme nedávno představili uživatelsky jednoduché a přehledné rozhraní Mailu na Atlas.cz, které bude s Magazíny do budoucna účelně propojeno,“ uvedl Tomáš Búřil, výkonný ředitel pro obchod a marketing v Centrum Holdings.

Projekt je dokladem úspěšného propojení odborníků na internetové prostředí – společnosti Centrum Holdings s mediálním domem Sanoma, jehož doménou je kvalitní obsah. „Díky výhodnému spojení můžou vzniknout skvělé produkty pro danou cílovou skupinu,“ doplňuje József Steff.

http://magazi­ny.atlas.cz/
http://kvety.a­tlas.cz/
http://vlasta­.atlas.cz/

Sanoma Magazines Praha je jedním z největších mediálních domů v České republice. Do její nabídky patří časopisy jako Vlasta, Týdeník Květy, Story, Marie Claire, National Geographic, Překvapení, Moje země, Dům a zahrada, Sedm, Fajn Život, Žena&kuchyně, Praktická žena. Sanoma je rovněž velmi aktivní v oblasti digitálních médií, k jejím úspěšným webům tak patří: www.eStranky.cz , www.kafe.cz, www.tvujdum.cz či www.kuchyne.cz. Sanoma Magazines Praha je součástí jednoho z největších evropských mediálních hráčů – skupiny Sanoma Magazines International.

Centrum Holdings je internetová firma s působností ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko a Chorvatsko). Návštěvnost jejích webů činí přes 6 miliónů návštěvníků měsíčně. Provozuje, mimo jiné, značky Aktuálně.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum ICQ, Najisto.cz, Atlas.sk, Aktualne.sk nebo Net.hr. Centrum Holdings má 400 zaměstnanců ve třech zemích.

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

DigiZone.cz: Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Perspektivy TV v roce 1939 podle časopisu Life

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

DigiZone.cz: Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vedení ČRo: personální změny od ledna

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Měšec.cz: Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Sleva na dítě a manželku pro OSVČ je zpět. Ale..

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo