Hlavní navigace

Vlasta a Květy míří na Atlas.cz

18. 8. 2010

[Tisková zpráva] Plnohodnotné internetové magazíny tvořené obsahem časopisů Vlasta a Týdeník Květy. To je cílem ambiciózního projektu, který spouští společně mediální dům Sanoma Magazines Praha a internetová firma Centrum Holdings. Hlavní cílovou skupinou společného projektu jsou ženy a muži od 35 let.

"Spuštění obsahových webů Vlasta a Květy v rámci Magazínů Atlas.cz je jedním ze zásadních pilířů nové strategie Sanomy, kterou je zaměření na zásah cílových skupin prostřednictvím různých typů médií. Těší nás, že jsme společně s naším partnerem Centrum Holdings, vytvořili skvělý produkt. Věřím, že bude velmi zajímavý jak pro návštěvníky stránek, tak i pro inzerenty,“ vysvětluje generální ředitel Sanomy József Steff.

V případě Magazínů Atlas.cz, které jsou tvořeny zatím dvěma sekcemi – Vlasta.Atlas.cz a Kvety.Atlas.cz se nebude jednat o identické kopie tištěných verzí časopisů Vlasta a Týdeník Květy. Weby s tradičními značkami budou připravovat redakce obou magazínů. Do budoucna je v plánu i zavedení video obsahu. „Oba dva internetové magazíny by měly být na jedné straně webovými projekty pro čtenáře našich klasických magazínů, neboť k těmto značkám už mají vybudovaný vztah. Na druhou stranu jsme přesvědčeni, že tyto atraktivní weby přitáhnou pozornost širokého spektra čtenářek, které jinak Vlastu a Květy nečtou," přibližuje cíle projektu Martin Smrž, který má v Sanomě na starosti rozvoj nových projektů.

Nejzajímavější články z obou magazínů se budou objevovat na domovské stránce portálu Atlas.cz v sekci Ze života, či při přihlášení do Mailu Atlas.cz. Praktickou službou pak bude možnost vyhledávání jak v obou magazínech, tak na internetu či přímý link na Mail Atlas.cz.

„Budoucnost internetových médií bezpochyby patří kvalitnímu obsahu, pokud se však k tomu navíc přidají i další masově oblíbené internetové služby pro uživatele, je šance uspět na trhu násobně větší. Proto jsme nedávno představili uživatelsky jednoduché a přehledné rozhraní Mailu na Atlas.cz, které bude s Magazíny do budoucna účelně propojeno,“ uvedl Tomáš Búřil, výkonný ředitel pro obchod a marketing v Centrum Holdings.

Projekt je dokladem úspěšného propojení odborníků na internetové prostředí – společnosti Centrum Holdings s mediálním domem Sanoma, jehož doménou je kvalitní obsah. „Díky výhodnému spojení můžou vzniknout skvělé produkty pro danou cílovou skupinu,“ doplňuje József Steff.

http://magazi­ny.atlas.cz/
http://kvety.a­tlas.cz/
http://vlasta­.atlas.cz/

Sanoma Magazines Praha je jedním z největších mediálních domů v České republice. Do její nabídky patří časopisy jako Vlasta, Týdeník Květy, Story, Marie Claire, National Geographic, Překvapení, Moje země, Dům a zahrada, Sedm, Fajn Život, Žena&kuchyně, Praktická žena. Sanoma je rovněž velmi aktivní v oblasti digitálních médií, k jejím úspěšným webům tak patří: www.eStranky.cz , www.kafe.cz, www.tvujdum.cz či www.kuchyne.cz. Sanoma Magazines Praha je součástí jednoho z největších evropských mediálních hráčů – skupiny Sanoma Magazines International.

Centrum Holdings je internetová firma s působností ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko a Chorvatsko). Návštěvnost jejích webů činí přes 6 miliónů návštěvníků měsíčně. Provozuje, mimo jiné, značky Aktuálně.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum ICQ, Najisto.cz, Atlas.sk, Aktualne.sk nebo Net.hr. Centrum Holdings má 400 zaměstnanců ve třech zemích.

DigiZone.cz: Sat novinky: promo Sky 1 HD

Sat novinky: promo Sky 1 HD

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů