Hlavní navigace

VMware Stage Manager zavádí aplikace do výroby rychleji a spolehlivěji

15. 5. 2008

[Tisková zpráva] PALO ALTO, Kalifornie, 15. května 2008 — Společnost VMware, Inc., světový lídr v oboru virtualizačních řešení od desktopů po datová centra, oznamuje, že VMware Stage Manager, průlomový produkt pro zrychlení a automatizaci dodávky aplikací od fázování po produkci, je nyní připraven k prvním objednávkám.

V rámci souboru produktů VMware pro správu a automatizaci datacentra, VMware Stage Manager automatizuje proces přechodu aplikačních prostředí do virtuálního datacentra prostřednictvím fází uvolňovacího procesu – od integrace po testování, fázování a přijetí ze strany zákazníka – před uvolněním do výroby. Namísto uchovávání dat z mnoha konfiguračních instancí všech těchto fází, IT manažeři mohou nyní s použitím řešení VMware Stage Manager zautomatizovat proces uvolnění aplikace tak, aby veškeré změny a aktualizace byly spravovány a kontrolovány automaticky. To zjednodušuje celou správu, minimalizuje chyby a urychluje dodávku aplikace.

Proces uvolňování a aktualizace pro aplikace, jako jsou například Oracle E-Business nebo SAP, je vysoce strukturovaný a vyžaduje mnoho etap, které téměř vždy zahrnují integraci, testování, fázování, přijetí uživatelem a výrobu. Tradičně, každá fáze požadovala svou vlastní infrastrukturu vyplývající nejen z rozpínavosti serveru, ale také z pohledu řízení režijních nákladů pro opakující se cykly zásobování a testování, zpomalující poskytování aplikací a zvyšující možnosti výskytu chyb. Nevyhnutelné kolísání konfigurace ve fyzické infrastruktuře během různých předvýrobních fází s sebou nese riziko neplánovaných prostojů, zpoždění projektu a zvyšování nákladů.

VMware Stage Manager poskytuje infrastruktuře VMware flexibilní zásobárnu zdrojů pro každou etapu uvolňovacího procesu, aniž by musel být rozšířen server, a zjednodušuje přístup administrátorům aplikace provádějícím testování a fázování. Stage Manager zjednodušuje proces uvolňování aplikace, dále je schopen zkopírovat mnohoúrovňovou produkční aplikaci v řádu minut a namísto toho, aby obnovoval samostatné konfigurace v rámci každé uvolňovací etapy mauálně převede bezproblémově a efektivně celou mnohoúrovňovou konfiguraci aplikace do všech etap uvolňovacího procesu.

Vzhledem k tomu, že beta verze Stage Manageru byla spuštěna v lednu 2008, tisíce zákazníků používajících tuto verzi mohlo využít všech jeho výhod:

„Náš IT proces je náročný a regulační požadavky na shodu velmi přísné,“ řekl Tibor Borzak, IT manažer společnosti EPAM Systems, největšího outsorcingového IT providera ve střední a východní Evropě. „Obnovení mnohoúrovňových aplikačních prostředí v serverech a sítích v rámci každé fáze uvolňovacího procesu trvá několik dní. VMware Stage Manager umožňuje konsolidování serverů, které jsou normálně zapotřebí pro přípravnou výrobu, zautomatizuje konfigurace sítě a rychle přesune všechna aplikační prostředí do výroby v souladu s našimi procesy.“

„Vzhledem k tomu, že se aplikace staly rozsáhlejšími a složitějšími, proces jejich uvolňování do výroby se velmi zpomalil. V důsledku toho také dochází ke zbrždění celého projektu a překročení rozpočtu,“ řekl Chris Wolf, samostatný analytik společnosti Buton Group. „Inovační použití virtualizace umožňuje IT firmám zrychlit uvolňovací procesy tak, aby jednotlivé firmy mohly lépe reagovat na měnící se podmínky na trhu a zároveň minimalizovat riziko selhání.“

„Infrastruktura VMware díky existenci rezervního serveru, sítě a paměťových zdrojů poskytuje nový a lepší způsob fungování aplikací, přičemž jejím prostřednictvím mohou být virtuální stroje přemísťovány do různých fyzických zdrojů, a to s nulovým vlivem na uživatele,“ uvedl Raghu Raghuram, viceprezident oddělení produktů a řešení společnosti VMware. „Nyní díky VMware Stage Manageru nabízíme vhodné řešení, které díky využití infrastruktury VMware zautomatizuje a zefektivní fázovací proces šíření nových aplikací a aktualizací.“

VMware Stage Manager bude k dostání v distribuční síti a síti prodejců a subdodavatelů základních zařízení VMware od 19. května. Více informací o produktu naleznete na internetových stránkách společnosti na adrese www.vmware.com/go/sm.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?