Hlavní navigace

Vše o nové éře bydlení a světě realit

19. 5. 2009

[Tisková zpráva] Na český internetový trh vstoupil v dubnu 2009 nový informační portál, zaměřený na bydlení a reality. Projektovedomy.cz přinášejí zbrusu novou éru bydlení a zároveň disponuje největší online databází domů zhotovených na klíč. Před oficiálním spuštěním portálu, proběhla V. I. P. párty na Občanské plovárně, na které byl nový portál šťastně pojištěn přáním a přípitkem herečky Nikol Štíbrové ze seriálu Pojišťovna štěstí.

(Praha 12. 5. 2009) Projektovedomy.cz provozuje holding La´perf, který přichází s novou érou bydlení. Česká holdingová společnost La´perf zprovoznila první projekt v podobě informačního portálu www.projektove­domy.cz, ale zároveň má již nakoupené další domény, na kterých plánuje spuštění netradičních projektů na českém internetovém trhu. Do konce roku 2010 bude podle koncepce provozovat dohromady až 16 serverů a portálů.

Cílové skupiny pro www.projektove­domy.cz jsou dvě. První a zároveň hlavní cílovou skupinou jsou lidé ve věku od 25 do 45 let, kteří plánují stavbu svého domu. Druhá skupina tedy zahrnuje ty, kteří si své bydlení chtějí zařídit dle svých představ, jde zejména o lidi ve věku od 20 let bez věkového omezení.

Uživatelé www.projektove­domy.cz se po vstupu na hlavní stranu portálu nachází na rozsáhlém informačním poli, na kterém objevují konkrétní představy a možnosti realizace vysněného bydlení. Každý uživatel portálu má možnost zavítat do virtuální prohlídky vybraných domů, přečíst si TOP články o moderních trendech v bydlení, dokonce má k dispozici katalog firem, se zaměřením na kompletní či dílčí stavby domů, ale i na designové řešení interiéru. Rozhodně nemohou chybět informace o kompletním financování bydlení (hypotéky, úvěry, pojišťovací služby atd.). Největším překvapením, které by málokterý uživatel očekával, je online koupě pozemků nebo domů, které už stojí.

„Do budoucna se budeme profilovat jako komunitní web, kde se střetává cílová skupina zaměřená na stavbu domu s cílovou skupinou, která řeší zařízení svého bydlení. Chceme to být právě my, kdo určuje trendy v bydlení a vědět, kde se staví nejlepší domy,“ říká výkonný ředitel projektovedomy.cz a jednatel holdingu La´perf pan Pavel Štulíř.

Velkou předností nového internetového portálu je, že myslí opravdu na všechny detaily, které s bydlením mohou souviset. Nyní už není nutné složitě a zdlouhavě vyhledávat informace, tipy, nové trendy o bydlení a vhodných realitách, neb pouze jedním kliknutím otvíráte ihned všechny dostupné informace včetně detailů, jak nejlépe zrealizovat sen o Vašem bydlení. Například bezpečnost Vašich dětí, jejich zdravý a klidný spánek, je pro mnohé závěrečným detailem při realizaci bydlení, ale myslet na něj je důležité hned zkraje, centimetry mohou zbytečně pokazit dokonalost Vašeho snu.

Domov bez dětských slziček
Dětem hrozí nejvíce úrazy elektrickým proudem, opařením, polknutím předmětů a také otravy. Pozor je třeba dát i na ostré rohy nábytku, schodiště, okna a vratké židle.

Na www.projektove­domy.cz najdete doporučení, kde nakoupit nejbezpečnější vybavení a zařízení pro Vaše bydlení vyrobené a konstruované tak, aby co nejvíce eliminovalo nebezpečí úrazu Vašeho dítěte. Rodiče se už dnes nemusí bát nechat dítě bez dozoru samotné v jeho pokoji a děti jistě ocení hru bez dozoru svých rodičů.

Pokud kliknete na „Novou éru bydlení“, právě zde najdete všechny dostupné a důležité informace a doporučení, jak zrealizovat a zajistit pohádkové bydlení pro Vás a Vaši rodinu.

Generálním partnerem www.projektove­domy.cz je společnost Miton CZ, s. r. o., zajišťující mediální zastoupení nového portálu. www.projektove­domy.cz se pro společnost stávají důležitým portálem v mediálním zastoupení.

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?