Hlavní navigace

Vše o nové éře bydlení a světě realit

19. 5. 2009

[Tisková zpráva] Na český internetový trh vstoupil v dubnu 2009 nový informační portál, zaměřený na bydlení a reality. Projektovedomy.cz přinášejí zbrusu novou éru bydlení a zároveň disponuje největší online databází domů zhotovených na klíč. Před oficiálním spuštěním portálu, proběhla V. I. P. párty na Občanské plovárně, na které byl nový portál šťastně pojištěn přáním a přípitkem herečky Nikol Štíbrové ze seriálu Pojišťovna štěstí.

(Praha 12. 5. 2009) Projektovedomy.cz provozuje holding La´perf, který přichází s novou érou bydlení. Česká holdingová společnost La´perf zprovoznila první projekt v podobě informačního portálu www.projektove­domy.cz, ale zároveň má již nakoupené další domény, na kterých plánuje spuštění netradičních projektů na českém internetovém trhu. Do konce roku 2010 bude podle koncepce provozovat dohromady až 16 serverů a portálů.

Cílové skupiny pro www.projektove­domy.cz jsou dvě. První a zároveň hlavní cílovou skupinou jsou lidé ve věku od 25 do 45 let, kteří plánují stavbu svého domu. Druhá skupina tedy zahrnuje ty, kteří si své bydlení chtějí zařídit dle svých představ, jde zejména o lidi ve věku od 20 let bez věkového omezení.

Uživatelé www.projektove­domy.cz se po vstupu na hlavní stranu portálu nachází na rozsáhlém informačním poli, na kterém objevují konkrétní představy a možnosti realizace vysněného bydlení. Každý uživatel portálu má možnost zavítat do virtuální prohlídky vybraných domů, přečíst si TOP články o moderních trendech v bydlení, dokonce má k dispozici katalog firem, se zaměřením na kompletní či dílčí stavby domů, ale i na designové řešení interiéru. Rozhodně nemohou chybět informace o kompletním financování bydlení (hypotéky, úvěry, pojišťovací služby atd.). Největším překvapením, které by málokterý uživatel očekával, je online koupě pozemků nebo domů, které už stojí.

„Do budoucna se budeme profilovat jako komunitní web, kde se střetává cílová skupina zaměřená na stavbu domu s cílovou skupinou, která řeší zařízení svého bydlení. Chceme to být právě my, kdo určuje trendy v bydlení a vědět, kde se staví nejlepší domy,“ říká výkonný ředitel projektovedomy.cz a jednatel holdingu La´perf pan Pavel Štulíř.

Velkou předností nového internetového portálu je, že myslí opravdu na všechny detaily, které s bydlením mohou souviset. Nyní už není nutné složitě a zdlouhavě vyhledávat informace, tipy, nové trendy o bydlení a vhodných realitách, neb pouze jedním kliknutím otvíráte ihned všechny dostupné informace včetně detailů, jak nejlépe zrealizovat sen o Vašem bydlení. Například bezpečnost Vašich dětí, jejich zdravý a klidný spánek, je pro mnohé závěrečným detailem při realizaci bydlení, ale myslet na něj je důležité hned zkraje, centimetry mohou zbytečně pokazit dokonalost Vašeho snu.

Domov bez dětských slziček
Dětem hrozí nejvíce úrazy elektrickým proudem, opařením, polknutím předmětů a také otravy. Pozor je třeba dát i na ostré rohy nábytku, schodiště, okna a vratké židle.

Na www.projektove­domy.cz najdete doporučení, kde nakoupit nejbezpečnější vybavení a zařízení pro Vaše bydlení vyrobené a konstruované tak, aby co nejvíce eliminovalo nebezpečí úrazu Vašeho dítěte. Rodiče se už dnes nemusí bát nechat dítě bez dozoru samotné v jeho pokoji a děti jistě ocení hru bez dozoru svých rodičů.

Pokud kliknete na „Novou éru bydlení“, právě zde najdete všechny dostupné a důležité informace a doporučení, jak zrealizovat a zajistit pohádkové bydlení pro Vás a Vaši rodinu.

Generálním partnerem www.projektove­domy.cz je společnost Miton CZ, s. r. o., zajišťující mediální zastoupení nového portálu. www.projektove­domy.cz se pro společnost stávají důležitým portálem v mediálním zastoupení.

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...