Hlavní navigace

Web internetového obchodu Wifishop.cz s novým kabátem i funkcemi

11. 3. 2009

[Tisková zpráva] Wifishop.cz, internetový obchod s bezdrátovými technologiemi, jehož provozovatelem je společnost VanCo.net, má ode dneška novou webovou prezentaci. Nový Wifishop.cz se vyznačuje nejen moderním vzhledem, ale také uživatelům přináší srozumitelné rozhraní a jedinečný modul reklamací. Wifishop.cz se tak stal obchodním informačním systémem s pečlivě propracovanou strukturou.

Praha, 10. března 2009 – Wifishop.cz byl prvním internetovým obchodem v ČR, který se specializoval na prodej bezdrátové techniky. Připomínky a požadavky uživatelů, které se podařilo shromáždit za deset let provozu obchodu, byly východiskem pro jeho nový vzhled a funkce. Většina změn je provedena v souladu s orientací Wifishopu na B2B obchody se stálými zákazníky. Kromě přehledného rozhraní pro uživatele a reklamačního systému, je také novinkou přechod Wifishopu z outsourcovaného na vlastní technologické řešení.

Díky tomu, že Wifishop provozujeme bez externích poskytovatelů, se nám podařilo získat flexibilitu pro další vývoj a změny, kterými budeme neprodleně reagovat na podněty zákazníků,“ říká Milan Vonšík, obchodní manažer VanCo.net, s. r. o.

Vývoj nového systému pro Wifishop.cz trval 14 měsíců. Předpokladem pro úspěšné spuštění bylo zejména spolehlivé poskytování informací o skladové dostupnosti jednotlivých položek a také vytvoření podmínek pro okamžité vyřizování objednávek. Velká pozornost byla věnována zpětnému informačnímu kanálu, prostřednictvím kterého je zákazník informován o všech fázích objednávkového procesu.

U příležitosti spuštění nového Wifishopu jsou pro každou skupinu zákazníků přichystány speciální produktové akce. Pro koncové uživatele je připravena kvalitní outdoor WiFi připojovací sada za zvýhodněnou cenu. Největší skupině zákazníků Wifishopu, lokálním poskytovatelům telekomunikačních služeb, je určena speciální nabídka spoje ALCOMA AL10-V32, který byl vyroben v souladu s jejich požadavky na kvalitu a cenu.

Věříme, že se nám podařilo dodržet všechny podmínky pro nasazení uživatelsky přívětivého systému, který našim zákazníkům zpříjemní a zjednoduší nákup bezdrátové technologie po internetu,“ dodává Milan Vonšík, obchodní manažer VanCo.net, s. r. o.

O společnosti VanCo.net, s. r. o.
Společnost VanCo.net vznikla v roce 1999 a její činnost je zaměřena především na výstavbu a servis mikrovlnných spojů a sítí BWA, akviziční činnost, outsourcing dohledu a správy telekomunikačních sítí a vlastní velkoobchodní a maloobchodní činnost. VanCo.net provozuje internetový obchod Wifishop.cz, který je jedním z nestarších specializovaných internetových obchodů v ČR. Prostřednictvím internetového prodeje wifishop.cz nabízí kompletní sortiment komponent a instalačního příslušenství pro výstavbu bezdrátových sítí. Prodej je zaměřen jak na koncového zákazníka, tak ISP a velkoobchodní partnery. Důraz je kladen především na zákaznickou podporu a kvalitní servis.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net prostřednictvím internetového obchodu naleznete na adrese http://www.wifi-shop.cz/ .

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

DigiZone.cz: Media Club a zvýšení cen TV reklamy

Media Club a zvýšení cen TV reklamy

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?