Hlavní navigace

Xerox Phaser 6128MFP reaguje na poptávku po barevných kancelářských zařízeních

3. 4. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 2. dubna 2009 – Společnost Xerox uvádí na trh barevné multifunkční zařízení Xerox Phaser® 6128MFP, které je vhodné jak pro jednotlivce, tak i malé pracovní skupiny. Zařízení navazuje na úspěšnou tiskárnu Phaser 6125 a je vybaveno podobnými funkcemi jako multifunkční zařízení Phaser 6180MFP.

„Kancelářské dokumenty jsou stále častěji tištěny v barvě. Jen v posledním čtvrtletí roku 2008 se počet instalací barevných multifunkčních systémů Xerox zvýšil o devět procent,“ řekla Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „S rostoucím počtem nabízených barevných zařízení si firmy uvědomují, že profesionálně vypadající barevné dokumenty mohou mít na stávající i potenciální zákazníky pozitivní a trvající účinek a napomoci tak ke zvýšení tržeb.“

Barevné multifunkční zařízení Xerox Phaser 6128MFP kopíruje, skenuje, faxuje a tiskne rychlostí až 12 stránek za minutu v barvě, resp. 16 stránek za minutu černobíle.

Phaser 6128MFP obsahuje celou řadu funkcí pro zvýšení produktivity. Zařízení může současně tisknout a faxovat, funkce Run Black umožňuje pokračovat černobílým tiskem, dokud se nevymění barevná náplň, a 400MHz procesor s 384 MB paměti zajišťuje, že se i komplexní úlohy zpracují rychle a spolehlivě. Phaser 6128MFP se zahřeje za pouhých 27 sekund a protože je toto zařízení jednoprůchodové, což znamená, že se všechny barvy aplikují současně, tiskne čtyřikrát rychleji než čtyřprůchodové stroje.

Phaser 6128MFP má na čelním panelu velký displej s jednoduchou navigací a během několika minut se nainstaluje a nastaví bez nutnosti asistence IT podpory. Toto zařízení obsahuje i při svém kompaktním rozměru řadu funkcí pro skupinovou práci, jako např. síťové skenování přes FTP nebo SMB, zabezpečený tisk a kontrolu přístupu k zařízení, která pomáhá firmám sledovat náklady a zajišťuje jednoduchou správu při používání barev. Funkce ID Card Copy kopíruje obě strany dokumentu, např. občanského průkazu, na jednu stranu papíru, zatímco funkce LAN Fax posílá faxy přímo z počítače, takže jednotlivci i malé pracovní skupiny rychle zvládnou celou řadu každodenních úkolů.

Zařízení používá toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG) s menšími a konzistentnějšími částečkami, které umožňují vyšší rozlišení a ostřejší tisk. Díky této oceňované technologii produkuje zařízení Phaser 6128MFP jasné barevné dokumenty. Navíc toner EA spotřebovává méně energie při zahřívání a díky svému chemickému složení produkuje méně emisí CO2.

K dalším ekologickým vlastnostem zařízení Phaser 6128MFP patří výrazně menší produkce odpadu oproti srovnatelným multifunkcím, která vychází z balení a spotřebního materiálu, jež se používají během provozní doby.

Dostupnost
Phaser 6128MFP bude dostupný během dubna 2009 s cenou od 13 800 Kč bez DPH.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: Digi TV nyní nabízí Nova Sport 2 HD

Digi TV nyní nabízí Nova Sport 2 HD

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

DigiZone.cz: Nový ředitel nových médií na Nově

Nový ředitel nových médií na Nově

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Vitalia.cz: Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada