Hlavní navigace

Xerox rozšiřuje portfolio multifunkčních zařízení

27. 11. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 27. listopadu 2008 - Společnost Xerox představila dvě nová stolní multifunkční zařízení (MFP), která nabízí uživatelům skenování a faxování ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Multifunkční zařízení Phaser® 3300MFP a WorkCentre® 4260MFP výrazně šetří čas, který zaměstnanci stráví při zpracovávání dokumentů a informací.

Phaser 3300MFP, který stojí 12500.- Kč (včetně DPH), umožňuje tisk, kopírování, skenování a faxování v barvě. S rychlostí tisku a kopírování až 30 stránek za minutu je rychlejší a dokáže zpracovat více stránek za měsíc než jiné produkty v této kategorii. Vysokokapacitní náplně a úsporné režimy rovněž pomáhají snižovat provozní náklady.

Možnost barevného i černobílého skenování přímo na USB disk, do e-mailu nebo na síť zjednodušuje sdílení a uložení dokumentů. Phaser 3300MFP rovněž obsahuje software Scan to PC Desktop®, s nímž si mohou uživatelé poslat dokument ze zařízení přímo do svého počítače, kde ho následně prohlédnou, upraví či uloží.

Multifunkční zařízení zvládá celou řadu každodenních kancelářských tiskových úloh včetně automatického oboustranného tisku. Jeho součástí je víceúčelový zásobník s kapacitou na 50 listů, do něhož lze vložit širokou škálu papírů o různých gramážích a velikostech od klasických formátů až po pohlednice.

Multifunkční zařízení WorkCentre 4260 v základní verzi za 62500.- Kč (včetně DPH) nabízí pokročilé funkce pro kanceláře, které hledají robustnější řešení. WorkCentre 4260 je nejrychlejší stolní multifunkční systém s rychlostí tisku a kopírování až 55 stránek za minutu, což je o téměř 20 procent více než srovnatelné nabídky od jiných výrobců.

„Firmy všech velikostí požadují kancelářské vybavení, které je spolehlivé a zefektivňuje práci,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „Nové modely přinášejí něco z technologií našich špičkových multifunkčních zařízení do nižších tříd našeho portfolia a nabízejí tak všem firmám možnost lépe spravovat dokumenty.“

WorkCentre 4260 disponuje výkonnými pracovními nástroji za přijatelnou cenu. Funkce ID Card Copy šetří čas při kopírování obou stran průkazu na jednu stranu, zatímco funkce Fax Forward to E-mail ušetří čas i papír automatickým přesměrováním příchozích faxů do e-mailových schránek. Zařízení WorkCentre 4260 rovněž podporuje oboustranný tisk, funkce Save Print umožňuje uložit často používané dokumenty a formuláře na pevný disk, z něhož je lze kdykoliv rychle vytisknout. Díky možnosti současného zpracování více úloh může na zařízení WorkCentre 4260 tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat více uživatelů ve stejnou dobu. Pokud se jedna z tiskových úloh zastaví, např. kvůli nedostatku příslušné velikosti papíru, funkce Print Around zajistí, že další tiskové úlohy pokračují bez přerušení. Zařízení WorkCentre 4260 má navíc sedmipalcový barevný grafický dotykový displej, který v této třídě není obvyklý.

Další novinky v portfoliu kancelářských produktů
Xerox rozšiřuje řadu WorkCentre 5200 o černobílé multifunkční zařízení WorkCentre 5222 s rychlostí tisku až 22 stránek za minutu. Tento výrobek nabízí standardně oboustranný tisk a až 512 MB paměti. Xerox dále nově nabízí možnost barevného skenování u multifunkčních zařízeních WorkCentre 5225 a WorkCentre 5230. WorkCentre 5225A a WorkCentre 5230A tisknou rychlostí 25, resp. 30 stránek za minutu. Řada multifunkčních zařízení WorkCentre 5200 podporuje platformu Extensible Interface Platform (EIP) společnosti Xerox, na níž mohou nezávislí dodavatelé softwaru vyvíjet aplikace pro tato zařízení a upravovat dotykové displeje.

Xerox rovněž aktualizoval software v řadě černobílých multifunkčních zařízení WorkCentre 5600, aby držel krok se současnými, neustále se měnícími standardy a protokoly IT. S podporou IPv6 a kompatibilitou se službami Web Services on Devices (WSD) společnosti Microsoft se řada WorkCentre 5600, která tiskne v rychlostech od 32 do 87 stránek za minutu, stává ještě výkonnější.

Dostupnost
Phaser 3300MFP, WorkCentre 4260 a řada WorkCentre 5200 splňuje požadavky programu Energy Star®. Všechna tato zařízení jsou v České republice v prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců společnosti Xerox.

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?