Hlavní navigace

Xerox vede světový trh správy dokumentů

14. 4. 2010

[Tisková zpráva] Zpráva NelsonHall oceňuje výsledky Xeroxu v řízených tiskových službách a outsourcingu práce s dokumenty

Praha, 12. dubna 2010 – Společnost Xerox vede světový trh správy dokumentů. Uvádí to studie „Document Management Market Forecast: 2009–2013“ vydaná analytickou společností NelsonHall. Xerox navíc není jen celosvětový lídr ve službách správy dokumentů, ale je na prvním místě i ve všech významných regionech, včetně severní Ameriky, Evropy, Blízkého východu a Afriky, latinské Ameriky a asijskopacifické oblasti.

„Předpokládá se, že světový trh správy dokumentů vzroste do roku 2013 na více než 45 miliard USD,“ řekla Rachael Stormonth, senior viceprezidentka společnosti NelsonHall. „Silná pozice Xeroxu ve správě dokumentů je významnou hybnou silou tohoto rostoucího trhu a podle tržeb je Xerox jedničkou na trhu.“

NelsonHall, analytická firma se specializací na outsourcing obchodních procesů (BPO), sleduje celosvětové i regionální aktivity v oblasti BPO. Studie o službách správy dokumentů pokrývá řízené tiskové služby (MPS), služby pro práci s dokumenty na vstupu a transakční služby a služby správy tisku na výstupu.

Jako přední světová společnost pro obchodní procesy a správu dokumentů pomáhá Xerox firmám optimalizovat jejich tiskovou infrastrukturu pomocí MPS a zjednodušuje komunikaci a obchodní procesy pro dosažení rychlejšího růstu, nižších nákladů a větší efektivity.

„Udržet si zákazníky pomocí snižování nákladů je osvědčená strategie správy dokumentů, která pomáhá společnostem zvládnout všechny obchodní priority,“ řekl Stephen Cronin, prezident divize Xerox Global Services. „Uznání od společnosti NelsonHall opět potvrzuje správnost přístupu Xeroxu k outsourcingu dokumentů, který mění technologie a pracovní procesy u zákazníků a umožňuje jim tak dosáhnout dlouhotrvajícího růstu.“

Společnost Gartner umístila Xerox do kvadrantu lídrů ve zprávě „Magic Quadrant for Managed Print Services Worldwide” pro 2009 a společnost Quocirca ve své zprávě European MPS report jmenovala Xerox lídrem trhu MPS. Divize Xerox Global Services je podle Black Book of Sourcing rovněž celosvětovým lídrem v oblasti outsourcingu dokumentačních procesů.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty