Hlavní navigace

Xerox zdokonaluje nástroje pro velkoformátový tisk

23. 10. 2010

[Tisková zpráva] Portfolio velkoformátových zařízení představil Xerox na veletrhu Graph Expo 2010, který se konal od 3. do 6. října v Chicagu

Praha, 19. října 2010 – Společnost Xerox představila nový software a vylepšení svého tiskového serveru FreeFlow® Accxes®. Tvořit dokumenty, jako jsou komplexní inženýrské návrhy či topografické mapy, je tak nyní jednodušší a rychlejší.

Mezi nové softwarové nástroje patří Xerox FreeFlow Accxes Copy a Indexer a rovněž aktualizace tiskového serveru Xerox FreeFlow Accxes. Všechny tyto novinky přinášejí uživateli vyšší produktivitu a lepší kvalitu zobrazení požadovanou pro ostré a detailní velkoformátové dokumenty.

Kvalitu velkoformátových systémů Xerox potvrdila společnost BERTL oceněním zařízení Xerox 6622™, 6279® a 6605™ mimořádnými pěti hvězdičkami za jejich špičkovou výkonnost, přičemž zdůraznila jednoduché používání a výjimečnou kvalitu skenovaných snímků.

„Různorodé portfolio černobílých velkoformátových produktů Xerox splňuje požadavky uživatelů na kvalitu zobrazení, produktivitu, pružnost postupů a jednoduché používání,“ řekl Arthur Wynne, prezident společnosti BERTL. „Tyto systémy jsou rozhodující pro úspěch architektonického, inženýrského a konstrukčního trhu a pro poskytovatele tisku, kteří v těchto oblastech působí.“

Následující vylepšení pomáhají tiskařům efektivně zpracovávat jejich velkoformátové aplikace:

  • FreeFlow Accxes Copy – software, který je plně integrovaný se skenovacími systémy Xerox, umožňuje zhotovení barevných kopií na většině velkoformátových i tradičních barevných tiskáren (pokud velký formát není nutný). Uživatel může například barevně nasnímat rozsáhlý konstrukční plán na černobílém velkoformátovém zařízení a přímo jej odeslat jako barevnou kopii na libovolné kancelářské barevné zařízení, nebo na barevný plotr.
  • FreeFlow Accxes Indexer zjednodušuje vyhledávání klíčových dokumentů ve skenovacích střediscích, v komerčních tiskárnách a v právních kancelářích, které pracují s velkým objemem dokumentů. Tento software umožňuje uživatelům použít název jako například „Inženýrský plán nemocnice“ pro 20stránkový dokument a zadat ho pouze jednou. Software také nabízí vestavěný editor obrázků, který provede jejich ořez, konverzi a precizní vyčištění pozadí u starších kopií nebo plánů nižší kvality.
  • FreeFlow Accxes Print Server skenuje na USB nebo tiskne ze zařízení USB za několik sekund. Nová vylepšená správa úloh spolu s pojmenováváním a indexováním souborů navíc zlepšuje pracovní postupy a pomáhá tak společnostem zpracovávat více zakázek.

Ceny a dostupnost
Nový software a vylepšení serveru FreeFlow Accxes jsou kompatibilní s vybranými velkoformátovými zařízeními Xerox. V České republice jsou k dispozici od října. Upgrade FreeFlow Acces je se všemi svými novými funkcemi pro uživatele zařízení zcela zdarma, dokonce lze povýšení systému realizovat prostřednictvím připojení k internetu, kdykoli to uživatel potřebuje.

The Business Equipment Research and Test Laboratories. (BERTL) je nezávislá testovací laboratoř, jejímž účelem je poskytovat objektivní a nezávislé hodnotící zprávy o produktech a srovnávací analýzy o zobrazovacích zařízeních a softwarových řešeních. Pro více informací o společnosti BERTL navštivte http://www.BER­TL.com.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém