Hlavní navigace

YouRadio od Forrestů v nové verzi

14. 2. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 11. 2. 2010 - Chytré rádio, které je součástí hudebního a komunitního portálu Koule.cz, odstartovalo svou novou verzi. Autorem portálu i nové generace YouRadia je internetová agentura FG Forrest.

Se změnou verze přišel i nový název YouRadio, který nahradil původní Musiline. Řady vylepšení se dočkala i grafika, ovládání je nyní jednodušší a intuitivnější. Uživatelé si snadněji upřesní vlastní hudební nálady a mají během přehrávání jednotlivých songů k dispozici výběr článků, které souvisejí s hranými interprety. I nadále mohou uživatelé sdílet své nálady prostřednictvím Facebooku a dalších komunitních služeb nebo se aktivně podílet na doplňování hudební databáze.

Novinkou je detailnější filtrování skladeb, které umožní jemné vyladění oblíbené nálady, například i výběrem doby, z níž hudba pochází (například „oldies“ nebo „90. léta“). Kromě sdílení na Facebooku si mohou uživatelé daleko jednodušeji pouštět YouRadio pomocí tzv. widgetu, který si umístí na svůj blog nebo webovou stránku.

Od poloviny února bude pravidelně vycházet hitparáda nejoblíbenějších interpretů YouRadia.

Autory Koule.cz se mohou stát i samotní uživatelé. Stačí, když se zaregistrují, a svůj hudební nebo filmový zážitek vypublikují na Kouli přes sekci Vkládání obsahu.

„YouRadio lze považovat bez nadsázky za velmi unikátní prvek. Oboustranné propojení rádia s kvalitním textovým obsahem, možnost uživatelů hlasovat o dalším obsahu a přímo se na něm podílet je velkým posunem kupředu. Technologicky je za celou aplikací neuvěřitelná produkční práce, nové technologie a dlouhý vývoj. Výsledkem pak sofistikovaný a funkční systém. Takový komfort poslechu hudby a souvisejících informací na jednom místě budeme někde jinde těžko hledat.“, sdělil Tomáš Kubina, kreativec z FG a autor konceptu YouRadia.

YouRadio a všechny jeho funkce jsou posluchačům k dispozici ZDARMA. Neexistuje žádné omezení. Každý názor a hlasování uživatele pomáhá rozšířit hudební databázi. Pokud se hovoří a YouRadiu, pak se hovoří o komunitní aplikaci v každém slova smyslu.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s ne­bo PPF.

Mediální skupina Lagardère Active ČR provozuje skupinu rádií – Evropa 2, Frekvence 1, rádio Bonton a radio DJ a slovenskou stanici Okey. Od roku 2008 navíc intenzivně rozvíjí své internetové aktivity a podílí se tak například na radioparku radio.lide.cz nebo portálu koule.cz.

Součástí skupiny je také mediální zastupitelství Regie Radio Music (RRM). RRM patří mezi leadery na trhu, stejně tak jako stanice Frekvence 1 a programová síť Evropa 2. Značka Lagardère patří holdingu se sídlem v Paříži a aktivitami v globálním měřítku. Kromě rádií zastřešuje také televize, nakladatelství, produkční společnosti, distribuční společnosti, internetové portály atd. Spoluzakladatelem skupiny Lagardère Active ČR je současný prezident firmy Michel Fleischmann. Skupina má za sebou dlouhou tradici, vznikla v roce 1991, kdy spustila první ze svých rádií Evropu 2.
DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?